Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s galvanizovaným kovovým kroužkem

Kraft Papír Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s pozinkovaným kovovým kroužkem Název produktu: Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s pozinkovaným kovovým kroužkem Díky našim odborným znalostem v chemickém a farmaceutickém obalovém průmyslu poskytujeme různé sortiment Kraft Paper Drum , Kraft Fiber ...

Podrobnosti o produktu

Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s pozinkovaným kovovým kroužkem

image001.jpg

Název produktu: Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s pozinkovaným kovovým kroužkem

Díky našim odborným znalostem v chemickém a farmaceutickém obalovém průmyslu poskytujeme různé sortiment Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s pozinkovaným kovovým kroužkem. Tento produkt je k dispozici v téměř všech velikostech, které lze přizpůsobit podle požadavků našich zákazníků.

Mimochodem, pokud potřebujete tisknout na buben, můžeme to udělat bez problémů. Nabízený sortiment je navržen a vyroben s využitím papíru špičkové kvality a špičkové technologie v souladu s mezinárodními standardy. Skupina Kraft Paper Brum skupiny Fengchen, Kraft Fiber Drum všech velikostí s galvanizovaným kovovým kroužkem jsou dobře proslulé díky svému fantastickému designu, ekologickému materiálu, odolnosti proti vlhkosti a úniku a dokonalé povrchové úpravě. Všechny tyto funkce zajišťují, že naše Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí mohou být použity v různých obalových aplikacích v celém oboru. Nejen omezen na léčivé přípravky, ale také užitečné při balení výživových produktů, zboží pro osobní péči. Dokonce i nějaký nebezpečný náklad.

Fengchen Group Co, Ltd je předním výrobcem Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s galvanizovaným kovovým kroužkem.

Tento výrobek představuje praktické, ekonomické alternativy dražších ocelových a plastových bubnů a méně odolných forem balení. Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s galvanizovaným kovovým kroužkem nese většinu výrobků stejně efektivně jako ocelové nebo plastové bubny, ale mohou být také použity jako pravá jednorázová jednorázová nádoba.

Zákaznické specifikace a certifikované podle předpisů OSN, Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s pozinkovaným kovovým kroužkem jsou více než vhodné pro širokou škálu aplikací.

Jsme členem CHINA Packaging Association. V mnoha zemích, jako je likvidace a recyklace, jsme také schopni poradit v oblasti životního prostředí, pokud si vyberete naše Kraft Paper Drum, Kraft Fiber Drum všech velikostí s galvanizovaným kovovým kroužkem.


Související produkty:

Pokud hledáte buben kraftového papíru, sudový krabík všech velikostí s pozinkovaným kovovým kroužkem, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: kraft papír buben, kraft vlákno buben všech velikostí s pozinkovaným kovovým kroužkem, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit