Ruční klešťový kleště (kleště) Pro 20mm překlopné víčko uzávěru uzávěru

Poznámka: Jeden ruční klešťový kleště (kleště) pro těsnění uzávěru uzávěru 20 mm. Otvírač lze použít pouze pro jednu velikost víčka. Když zadáte objednávku, dejte nám prosím vědět, jaký druh lisovacího lisu chcete:

Podrobnosti o produktu

Ruční klešťový kleště (kleště) Pro 20mm překlopné víčko uzávěru uzávěru

image001

Čína Ruční Vial Crimper (Pincers) Pro 20 mm Flip Off Vial Cap Seals Opener továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Poznámka: Jeden ruční klešťový kleště (kleště) pro těsnění uzávěru uzávěru 20 mm. Otvírač lze použít pouze pro jednu velikost víčka. Když zadáte objednávku, dejte nám prosím vědět, jaký druh lisovacího lisu chcete:

1, 20mm krimpovací kleště pro 20mm uzávěr lahvičky.

2, 13mm krimpovací kleště pro 13mm víčko.

2, 15mm krimpovací kleště pro 15mm uzávěr lahvičky.

Prosím, mějte na paměti tento manuál Vial Crimper (kleště) Pro 20 mm Flip Off Vial uzávěry víčka Otvírák neobsahuje lahvičku a čepice & gumové zátky při nákupu. Pokud to opravdu chcete, je třeba vyjednávat.

image002

Jako nejznámější čínský dodavatel v Číně, Fengchen Group Manual Vial Crimper (Pincers) Pro 20mm Flip Off Vial Cap Seals Otvírák je dobře zabalen s nejnovější a nejbezpečnější balíček.

Tento výrobek je k dispozici pro následující velikosti víček - 8 mm, 11 mm, 13 mm, 18 mm, 20 mm, 28 mm, 30 mm, 32 mm. Další velikosti a konfigurace jsou k dispozici v jednoduchých nebo překlopných typech.

Naše ruční klešťové kleště (kleště) Pro 20mm výklopné těsnění uzávěru uzávěru Otvírák je dodáván v různých velikostech těla, aby vyhovoval krimpovací hlavě. Všechny velikosti mohou být dodávány buď jako kleště, nebo jako kleště. Kvalita a spolehlivost našich krimpovacích kleští jsou na špičkové úrovni a většina běžných velikostí je k dispozici na skladě.

Fengchen Group je přední Čína ruční Vial Crimper (kleště) Pro 20 mm Flip Off Vial Cap těsnění otvírák dodavatele a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Ruční Vial Crimper (kleště) Pro 20 mm Flip Off Vial Cap Těsnění otvírák výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Až budete chtít nakupovat nebo nakupovat Ruční kleště na kleště (kleště) Pro 20mm Flip Off Vial Cap uzávěry otvírák z Číny, obraťte se na Fengchen Group.

image003

Všichni lidé Fengchen budou vždy vděční.

Dnes jsme vstoupili do nového století prosperity a rozvoje globální ekonomiky. Naše odpovědnost za rameno vyžaduje, abychom se neustále snažili poskytovat našim zákazníkům vysoce kvalitní produkty. Naše společnost bude i nadále poskytovat našim zákazníkům produkty s vysokou přidanou hodnotou. Usilujte o to, aby zákazníci měli k dispozici celou řadu kvalitních služeb.

A díky dalším změnám podnikového managementu, s kvalitními a vysoce kvalitními podniky jako cílem, určitě dáme pevný základ pro společnost, která se zlatým seznamem vydá v budoucnu. V budoucnu budeme mít rychlejší vývoj.


Top Quality Manual Vial Crimper (Pincers) Pro 20mm Flip Off Vial Cap Seals Opener továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte ruční kleště na lahvičky (kleště) pro 20mm flip off uzávěr lahvičky uzávěr, vítejte na nás kontaktujte. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: ruční kleště na lahvičky (kleště) na 20mm flip off víčko víčko uzávěr otvírák, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like