Domů > Zprávy > Obsah

Roxarsone guanine butoconazole dusičnan bendamustin Hcl

Feb 26, 2020

Podle údajů z průzkumu se rozsah globálního dětského trhu s drogami každým rokem zvyšuje. V roce 2018 činí rozsah globálního dětského trhu s drogami asi 97,3 miliardy USD, což je nárůst o 3,4% oproti předchozímu roku. Od roku 2013 do roku 2018 činila roční míra růstu složeného z globálního trhu s drogami na dětském trhu 3,76%, což je o něco více než míra růstu na globálním trhu s léky na předpis 1,99%. A zpět na domácí trh, s neustálým zlepšováním a růstem příslušných politik a poptávky na trhu, je dětský drogový trh dále stimulován. Někteří analytici se domnívají, že se očekává, že do roku 2020 tržní rozsah velkých zdravotních produktů pro děti překročí 200 miliard juanů.

 

Ve skutečnosti, na rozdíl od velké poptávky na trhu, je problém „nedostatku léků“ v pediatrii stále velmi závažný. Většina farmaceutických společností dlouhodobě vyrábí drogy pro dospělé, zatímco dětské léky vyrábějí farmaceutické společnosti. Vzhledem k malé šarži a vícenásobné šarži, relativně složité technologii, vysokým výrobním nákladům, dlouhému cyklu výzkumu a vývoje nových léků a nízkým ziskům mezi tisíci farmaceutických továren je však jen velmi málo výrobců specializovaných na dětskou medicínu. .

 

Aby se zajistila bezpečnost a poptávka po užívání drog dětem, stát v posledních letech zrychluje přezkum žádostí o registraci dětských drog, studuje politiky, jako je zavedení monopolního období na drogový trh pro dětské drogy, aktivní spolupráce s drogami cenová a nabídková oddělení pro zadávání zakázek za účelem studia a formulace odpovídajících podpůrných a poradenských politik a povzbuzování farmaceutických společností, aby vyvíjely a vyráběly drogy vhodné pro děti. A zvýšit finanční podporu, upřednostnit zařazení zvláštních drog pro děti do národního významného nového plánu rozvoje drog a zlepšit nezávislou inovační schopnost dětského drogového průmyslu.

 

Roxarsone

Guanine BP EP USP

Butoconazole Nitrate (Buconazole Nitrate) Suroviny API

Bendamustin Hcl nebo Bendamustin hydrochlorid

Surovina Granisetron Hcl (Hydrochloride) API