Domů > Zprávy > Obsah

Zúčastněte se globální soutěže

Feb 19, 2020

Zúčastněte se celosvětové soutěže

 

V posledních letech naše vláda v oblasti biomedicínských inovací vydala mnohokrát silné politiky, zaměřující se nejen na zlepšování inovačních schopností a úroveň industrializace biomedicínských přípravků, ale také na podporu rozvoje inovativních průmyslových odvětví z více dimenzí a urychlení procesu registrace a zařazení na seznam, realizace lokalizace souvisejících oborů a zároveň pěstování řady produktů s hlavní nezávislou konkurenceschopností.

 

V prostředí se proto vzorec čínské medicíny velmi změnil a objevila se řada domácích inovativních drog. Například 20. prosince byl Xuanning, lék na hypertenzi skupiny Shiyao, zkontrolován a schválen Správou potravin a léčiv ve Spojených státech a stal se prvním inovativním lékem, který Spojené státy americké plně schválily čínskými podniky.

 

V současné době se čínským farmaceutickým společnostem, ať už jde o tradiční čínskou medicínu, generické léky nebo inovativní léky, v současné době postupně daří zkoumat a znát předpisy a normy zámořských trhů. V budoucnu se s rostoucí integrací Číny a světa bude stále více diverzifikovat režim domácích farmaceutických podniků účastnících se celosvětové konkurence, jako je udělování zámořských rozvojových práv a zájmových licencí projektu zámořským společnostem, aby společně prozkoumaly mezinárodní trh a investice do zahraničních inovativních farmaceutických podniků.

 

Ibuprofen se všemi velikostmi částic BP EP USP CAS 15687-27-1

Prášek paracetamolu nebo acetaminofenu a paracetamol DC CAS 103-90-2

Draslík Diclofenac CAS 15307-81-0 a sodík Diclofenac CAS 15307-79-6

Pure Sulbactam Sodná sůl sterilní pro injekce CAS 69388-84-7

Monohydrát cefalexinu nebo kompaktní cefalexin a prášek CAS 23325-78-2