Glukóza nebo dextróza monohydrát, glukóza nebo dextróza bezvodý orální stupeň, stupeň vstřikování

Glukóza nebo dextróza, glukóza nebo dextróza bezvodý orální stupeň, typ vstřikovacího stupně: Existuje orální stupeň a stupeň vstřikování. Certifikát o analýze: Monohydrát dextrózy nebo monohydrát glukózy Certifikát: Bezvodá dextróza nebo bezvodá glukóza

Podrobnosti o produktu

Monohydrát glukózy nebo dextrózy CAS 5996-10-1 a bezvodá glukóza nebo dextróza CAS 50-99-7

Glucose or Dextrose Monohydrate, Glucose or Dextrose Anhydrous Oral Grade, Injection Grade.jpg

Jméno výrobku:

Monohydrát glukózy

Bezvodá glukóza

Synonyma:

Monohydrát dextrózy

Bezvodá dextróza,

Anhydrát glukózy,

Anhydrát dextrózy

Typy stupňů:

Ústní stupeň, stupeň vstřikování.

Vlastnosti:

Bílý krystalický prášek, bez zápachu a trochu potu

Bílá, krystalická, sladká chuť, volně rozpustná ve vodě, málo rozpustná v alkoholu

Číslo CAS:

5996-10-1

50-99-7

Test:

99,5% Min

> 99,5%

Vzorec:

C6H14O7

C6H12O6

Struktura:

Dextrose monohydrate, Dextrose monohydrate formula.jpg

Dextrose Anhydrous, Glucose Anhydrous formula.jpg

Balík:

25 kg / taška nebo buben

25 kg / taška nebo buben

Typ stupně: Existují stupně orální a stupně vstřikování.

Klíčová slova: monohydrát glukózy, bezvodá glukóza; Monohydrát dextrózy, bezvodá dextróza

Glukóza nebo dextróza monohydrát, glukóza nebo dextróza bezvodý orální stupeň, stupeň vstřikování


Popis monohydrátu dextrózy a bez glukózy:

Injekční stupeň Monohydrát dextrózy a glukóza Bezvodý stupeň vstřikování se v lékařských injekcích široce používá jako ředidlo.

Dextróza Monohydrate oral grade a Glucose Anhydrous oral grade jsou široce používány jako sladidlo při výrobě potravin a nápojů.

Monohydrát dextrózy nebo monohydrát glukózy je stabilní cukr bez zápachu. Ve své čisté formě má dextróza monohydrát ekvivalenci dextrózy (DE) 100, což znamená, že je to 100% čistá dextróza. To je značně používáno v naší potravinářské místo místo sacharózy v tolik potravin a nápojů. Dále se monohydrát dextrózy nebo monohydrát glukózy používá také v nápojových prášcích, v karamelovém zbarvení a dalších kompozicích, kde podporuje prodlouženou skladovatelnost produktů. Další funkcí dextrózy je udržování volných tekutých nápojů v nápoji.

 

Jako profesionální Čína Monohydrát dextróza nebo monohydrát glukózy suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží dextróza monohydrát nebo glukóza monohydrát API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Výroba monohydrátu glukózy:

Monohydrát dextrózy je druh bílého šestihranného krystalu. Vyrábí se jako surovina jako škrob.

Po přeměně kukuřičného škrobu na glukózový sirup přijetím techniky s dvojitým enzymem je stále zapotřebí procesů, jako je odstraňování zbytků, změna barvy, odstranění solí výměnou iontů, dále prostřednictvím koncentrace, krystalizace, dehydratace, balení atd.

 

Použití a aplikace:

Bezvodá dextróza a monohydrát glukózy jsou obecně používány ve všech druzích potravin a nápojů místo sacharózy jako sladší. Dextróza bezvodá a monohydrát glukózy se také používají jako surovina ve farmaceutické továrně k výrobě askorbových kyselin nebo jiných příbuzných léčivých látek.

 

Jiné použití:

- Sladkosti asi 75% sacharózy, monohydrátu dextrózy a bezvodé glukózy se používají při výrobě pečiva, cukrovinek a guma, krémů a zmrazených mléčných výrobků (jako jsou některé zmrzliny a zmrazené jogurty), alkoholických nápojů, a konzervované potraviny.

- Monohydrát dextrózy a bezvodá glukóza jsou také populárně používány v některých energetických potravinách nebo nápojích. Očekává se, že poskytne našemu tělu okamžitou energetickou podporu.

- Bezvodá dextróza a monohydrát glukózy jsou značně používány při zpracování ovoce a zeleniny s funkcí udržování jejich čerstvosti. Používá se také při dehydrataci.

- Bezvodá dextróza a monohydrát glukózy fungují jako konzervační přísada, protože nemění přírodní příchuť jídla. To je výhoda, kterou cukr nemá.

- Bezvodá dextróza a monohydrát glukózy jsou nejjednodušší monosacharidový zdroj uhlíku a používají se značně v procesu fermentace pro rychlý růst s vynikající výtěžností, nefermentovatelné cukry, nízké množství stopových minerálních látek, málo zbytků k čištění a konzistenci.

-Pro prodloužení životnosti mnoha potravinářských výrobků, bezvodý glukóza a monohydrát glukózy také pomáhají ..

 

Funkce bezvodé dextrózy a monohydrátu glukózy v potravinách):

1. Monohydrát dextrózy a glukóza bezvodý jsou přímo jedlé a mohou být použity v cukrárnách, koláčích, nápojích, sušenkách, dezinfikovaných potravinách, medikamentózním medu a medovým přípravkům pro lepší chuť, kvalitu a nízké náklady.

2. Dextróza monohydrát a glukosa bezvodá také způsobí, že dorty nebo torefované potraviny jsou měkké. Navíc bude rezervní čas delší.

3. Monohydrát dextrózy a glukóza Bezvodý prášek se také používá při výrobě umělých vláken.


Vlastnosti a výhody bezvodého dextrózy a monohydrátu glukózy:

-Je velmi snadné trávit

-Je také bezpečný při používání

- Naše bezvodá dextróza a monohydrát glukózy mají vždy delší trvanlivost než běžné produkty.

 

-------------------------

Monohydrát glukózového prášku

popis produktu

1.   Prášek glukózy monohydrátu svítí bílý prášek. Prášek glukózy monohydrátu má méně sladkosti než bezvodý glukózový prášek, ale má lepší čerstvou chuť.

2.   Prášek z glukózy lze použít místo cukrového cukru v cukrářských výrobcích, dezertech, mražených výrobcích, sušenkách, pekárenských přípravcích, lécích, džemů a želé. Prášek glukózy může zlepšit chuť a kvalitu a snížit náklady.

3.   Prášek glukózy se snadno absorbuje vlhkostí. V dezertech a pekárenských výrobcích může prášek glukózy udržet načechrané produkty, prodloužit životnost a zlepšit chuť.

4.   Bod tuhnutí glukózy je nízký, takže může udržovat nápoje a mražené produkty čerstvé. V kožedělném průmyslu může být glukózový prášek použit k ošetření kůže za účelem zvýšení jeho měkkosti.

5.   Práškový glukózový monohydrát může být použit při výrobě umělých vláken.

6.   Glukóza má podobné funkce při použití maltózového sirupu. Poměr glukózy a maltózy lze upravit podle potřeby (procentní podíl maltózy v kapalné glukose je asi 10% až 30%).

7.   Glukózový prášek lze také použít při úpravě vody, potiskování a barvení.

8. S použitím jemného škrobu nebo rýže jako suroviny se po zkapalnění a cukornatí konečně vyrobí práškový cukr odpařením a sušením.

 

-------------------------

Bezvodý glukózový prášek

popis produktu

1. Bezvodý prášek glukózy s použitím jemného škrobu nebo rýže jako suroviny, po zkapalnění a svaření se nakonec vyrobí glukózový prášek odpařením a sušením.

2. Glukóza Bezvodý prášek lze použít namísto třtinového cukru v cukrářských výrobcích, dezertech, mražených výrobcích, sušenkách, pekárenských přípravcích, lécích, džemích a želé. Prášek glukózy může zlepšit chuť a kvalitu a snížit náklady.

3. Dextróza Bezvodý prášek snadno absorbuje vlhkost. V dezertech a pekárenských výrobcích může prášek glukózy udržet načechrané produkty, prodloužit životnost a zlepšit chuť.

4. Bod tuhnutí glukózy Anhydory jsou nízké, takže mohou udržovat čerstvé nápoje a zmrazené produkty.

5. V kožedělném průmyslu může být bezvodý prášek Dextrose používán k ošetření kůže za účelem zvýšení jeho měkkosti.

6. Dextróza Bezvodý prášek lze použít při výrobě umělých vláken.

7. Bezvodá dextróza má podobné funkce při použití maltózového sirupu. Poměr glukózy a maltózy lze upravit podle potřeby (procentní podíl maltózy v kapalné glukose je asi 10% až 30%).

8. Dextróza Bezvodý prášek lze také použít při úpravě vody, potiskování a barvení.

9. Bezvodý glukózový prášek je bílý prášek s méně jasným práškem než monohydrát glukózy. Ale bezvodý glukózový prášek má vyšší sladkost.

-----------------------------

Monohydrát dextrózy Charakteristika a aplikace:  
Monohydrát dextrózy je značně používán v mnoha potravinářských produktech jak v tekuté, tak v suché formě. Monohydrát glukózy dodává sladkému pocitu a vytváří chladný pocit v ústech. Monohydrát dextrózy je široce používán pro svou nutriční hodnotu - jeden gram monohydrátu glukózy dodává přibližně 3600 kalorií energie. Jednoduchý cukr, monohydrát dextrózy je tělem snadno vstřebáván a poskytuje okamžitou energii k překonání fyzické únavy.
Kromě zvýšení chuti a sladkosti koláčů, sušenek a dalších pekařských výrobků přispívá k dekorrosu monohydrátu k barvě a struktuře kůry. Monohydrát glukózy zrychluje reakci vaření a fermentovatelnost a snižuje dobu stání při rozpouštění a ochlazování těsta.
-Do krémů a mražených dezertů:  
Monohydrát dextrózy snižuje teplotu tuhnutí, aby poskytl měkkou, krémovou texturu a příjemný pocit v ústech. Monohydrát glukózy má jedinečnou schopnost zvyšovat pevnou látku bez nadměrného zvyšování sladkosti, čímž zlepšuje chuť mražených dezertů, džemů a želé. Tento atribut činí z dextrózy monohydrát téměř nepostradatelnou pro výrobce zmrzliny a zmrzlých dezertů.

-Konzervace.  
V konzervárenském průmyslu dodává Dextrose Monohydrate sladkost, tělo a lesk na ovoce, zlepšuje texturu a zlepšuje chuť. Monohydrát glukózy také přispívá k lepšímu přirozenému zadržování barvy a monohydrát dextrózy je také velmi účinný při inhibici mikrobiálního znehodnocení konzerv a masných výrobků.
-Cukrovinky
Monohydrát dextrózy je užitečný pro cukrářský průmysl tím, že ovládá sladkost, měkkost a krystalizaci cukrovinek a jiných potravin.
-Parmaceutický průmysl
Monohydrát dextrózy je také populárně používán ve farmaceutickém průmyslu jako rehydratační činidlo a perorální sirupy.
-Průmyslové aplikace  
Monohydrát dextrózy se používá při výrobě některých antibiotik, jako je streptomycin a rifampicin, a při výrobě sorbitolu, mannitolu a glukonátů.Osvědčení o analýze: monohydrát dextrózy nebo monohydrát glukózy

Název produktu

Monohydrát dextrózy (orální stupeň)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Speciální rotace

+52 ~ +53,5 Monohydrát dextrózy

+53,0

Kyselost (ml)

≤ 1,2 monohydrát dextrózy

0,10

Chlorid

≤ 0,02%

0,001%

Síran

≤ 0,02%

0,003%

Nerozpustná látka v alkoholu

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Síran a rozpustný škrob

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Ztráta při sušení (vlhkost)

≤ 9,5%

8,0%

Zbytky při zapálení

≤ 0,2%

0,04%

Popel monohydrátu glukózy

≤ 0,2%

0,02%

Železo monohydrátu glukózy

≤ 0,002%

0,0003%

Arzen

≤ 0,0002%

<>

Těžký kov

≤ 0,002%

0,0003%

Barevné tečky, cfu / 50g

≤ 50

10

Celkový počet desek

≤ 1000 cfu / g

10

Kvasinky a plísně

≤ 100 cfu / g

35

E Coli & Salmonella

Chybí

Chybí

Patogenní bakterie

Chybí

Chybí

Nevyrovnávací test

≥ 99,5%

Monohydrát dextrózy (glukózy)

99,88%

Osvědčení o analýze: Bezvodá dextróza nebo bezvodá glukóza

Název produktu

Bezvodá glukóza (orální stupeň)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Identifikace A

Specifické optické otáčení

+ 52,5 ° C + 53,3 ° Bezvodá dextróza

+ 53,0 °

Identifikace B

TLC

Dodržuje

Dodržuje

Identifikace C

Chemický test (červená sraženina)

Pozitivní bezvodá dextróza

Dodržuje

Kyselost nebo zásaditost

6 g vzorku 0,1 mol / l NaOH 0,15 ml

0,06 ml

Voda

≤ 1,0%

0,10%

Arzen

≤ 1ppm

<>

Vápník

≤ 200ppm

<>

Olovo v cukrech

≤ 0,5ppm

<>

Chlorid

≤ 125ppm

<>

Sírany

≤ 200ppm

<>

Vzhled řešení

Bezvodá glukóza

Roztok je čirý a intenzivněji barevný než referenční roztok

Kvalifikovaný

Baryum

Jakákoli opalescence v roztoku není intenzivnější než ve standardu

Kvalifikovaný

Sulfidy

15ppmSO 2

<15ppmso>2

Cizí cukry, rozpustný škrob, dextriny

Kvalifikovaný

Kvalifikovaný

Síranový popel

0,1%

0,01%

Pyrogeny (10% roztok TAL):

0,125Eu / ml

0,125Eu / ml

Bakterie

800 jednotek / g

<10 jednotek="">

Plíseň

80 jednotek / g

<10 jednotek="">

Coliform

Nenašli se

Dodržuje

Špičková kvalita, čistý monohydrát čisté glukózy, bezvodá glukóza; Monohydrát, dextrózový bezvodý prášek; továrně v Číně. Monohydrát glukózy v Číně, bezvodá glukóza; Dextróza monohydrát, bezvodá surovina dextrózy Dodavatelé a výrobci v Číně.


Související produkty, které vás mohou zajímat:

Monohydrát glukózy pro orální stupeň a stupeň vstříknutí

Glukóza Bezvodý orální stupeň a stupeň vstřikování

Monohydrát dextrózy pro orální stupeň a stupeň vstřikování

Dextróza Bezvodý orální stupeň a stupeň vstříknutí

Monohydrát laktózy, bezvodý laktosový práškový farmaceutický stupeň


Pokud hledáte glukózu nebo dextrózu monohydrát, glukózu nebo dextrózu bezvodý orální stupeň, stupeň vstřikování, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.

Dotaz

You Might Also Like