Trehalose práškový potravinový stupeň, kosmetická třída, farmaceutická třída, mykóza nebo tremalóza

Trehalose prášek Druh potravy, kosmetická třída, farmaceutická třída, mykóza nebo tremalóza Název produktu: Trehalóza prášek Druh potravy, kosmetická třída, farmaceutický stupeň Synonyma: mykóza nebo tremalóza Číslo CAS: 99-20-7 Charakteristika: Bílé křišťálové sladká chuť, prakticky bez zápachu Čistota ...

Podrobnosti o produktu

Trehalose prášek Stupeň potravy, kosmetická třída, farmaceutický stupeň, mykóza nebo tremalóza

image001.jpg

Název produktu: Trehalose prášek Druh potravy, kosmetický stupeň, farmaceutický stupeň

Synonyma: mykóza nebo tremalóza

Číslo CAS: 99-20-7

Charakteristika: Bílý křišťál se sladkou chutí, prakticky bez zápachu

Čistota (stanovení): 98% Min, 99% Min

Molekulární vzorec: C12H22O11


Vzorec struktury:

image002.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Trehalose prášek Druh potravy, kosmetická třída, farmaceutická třída

mykózu nebo tremalózu


Popis:

Trehalóza ve formě prášku, kosmetická třída, farmaceutická třída mycóza nebo tremalóza je dokonalou látkou pro vytváření vzrušujících tržních možností pro nejnovější koncepty produktů a také pro přidání nového života do stávajících značek potravin a nápojů. Prášková trehalóza, kosmetická třída, farmaceutická třída mykóza nebo tremalóza, diglukózový cukr nacházející se v přírodě, přináší určitým rostlinným a živočišným buňkám schopnost přežít dehydrataci po celá desetiletí a obnovit činnost brzy po rehydrataci. Toto zjištění vedlo k použití trehalose práškového potravinového stupně, kosmetického stupně, farmaceutického stupně jako excipientu při lyofilizaci různých produktů v procesu výroby léků a jako složky pro sušené, pečené a zpracované potraviny, stejně jako - toxický kryoprotektant očkovacích látek a orgánů pro chirurgické transplantace.

Trehalóza ve formě prášku, kosmetická třída, farmaceutická třída mykóza nebo tremalóza je zvláště vhodná pro oslazení výživných nápojů a dalších energetických produktů, které spotřebitelé využívají jako součást svých každodenních stravovacích návyků. Jako multifunkční cukr má Trehalose prášek, stupeň kosmetiky, farmaceutický stupeň asi 50% sladkosti sacharózy. Tento produkt dokáže pozoruhodně zlepšit chuť, texturu a příchuť jídla. Navíc Trehalose prášková třída, kosmetická třída, farmaceutická třída by mohla přinést to nejlepší ve vašich produktech a vašich procesech, zvýšit funkčnost a zlepšit stabilitu několika klíčovými způsoby.

Trehalose prášek Druh potravy, kosmetická třída, farmaceutický stupeň je cukr složený z 2 molekul glukózy. Je také znám jako mykóza nebo tremalóza. Některé bakterie, houby, rostliny a bezobratlí samy produkují tuto látku jako zdroj energie, což jim pomůže přežít zmrazení a nedostatek vlhkosti.

Před dávnou dobou byla extrakce trehalózy trehalózy v prášku, kosmetické barvy, farmaceutické třídy mykózy nebo tremalózy kdysi obtížným a nákladným procesem. Dobrou zprávou je, že v roce 2000 vznikla nenákladná technologie těžby. Trehalóza v prášku Stupeň výživy, kosmetická třída, farmaceutická třída mykóza nebo tremalóza má vysokou schopnost zadržovat vodu. Používá se široce v potravinách, kosmetice a farmaceutické oblasti.

FENGCHEN GROUP CO., LTD je jedním z největších Trehalose prášek potravinářského stupně, kosmetické třídy, farmaceutické třídy mycose nebo tremalose výrobců v Číně. Zvláště pro potraviny trehalose

kosmetická třída trehalóza farmaceutická třída trehalóza

Trehalose prášek Stupeň výživy, kosmetická třída, farmaceutická známka mykóza nebo tremalóza je cukr v rostlinách, houbách a bezobratlých. Používá se v kosmetice a přípravcích osobní péče jako ochucovadlo a zvlhčovač. Tato látka je považována za velmi užitečnou pro její rehydratační a vodotěsné znaky. Mimochodem, Trehalose práškové potraviny, kosmetická třída, farmaceutická třída mykóza nebo tremalóza má také antioxidační sílu. Předpokládá se, že tato látka tvoří gelovou fázi jako dehydratační buňky, což zabrání narušení vnitřních buněčných organelů tím, že je účinně spojí do své polohy. Rehydratace umožňuje pokračovat v normální buněčné aktivitě bez závažného smrtelného poškození, které by normálně následovalo po dehydratačním / rehydratacním cyklu. Jinými slovy, pokožka na pokožku Trehalose, kosmetická třída, mykóza nebo tremalóza s farmaceutickým stupněm, pokud bude aplikována lokálně, umožní pokožce zadržet vodu, kterou by jinak mohla ztratit, což vytváří suchou pokožku a potenciálně stárnoucí známky stárnutí.

Trehalóza v prášku Stupeň potravy, kosmetická třída, farmaceutická známka mykóza nebo tremalóza, jako je maltóza, je 45% sladká jako cukr. Existuje přirozeně v některých sukulentních rostlinách, houbách a v pivovarských kvasnicích. Množství trehalózového prášku, kosmetického stupně, mykózy s farmaceutickým stupněm nebo tremalózy jsou však velmi malé a nepostačují k tomu, aby měly zřetelný účinek při lidské spotřebě.

Proces výroby:

Je vyroben z kukuřičného nebo tappiokového škrobu za použití enzymů, které převedou škrob na glukózu nejprve a poté na trehalózu.

Trehalóza v prášku Stupeň výživy, kosmetická třída, farmaceutická třída mykóza nebo tremalóza je bezpečná k jídlu i v poměrně velkém množství bez zvýšení hladiny glukózy v krvi. To znamená, že při spotřebě má zanedbatelný vliv na hladinu glukózy v krvi. Z tohoto důvodu je trehalóza práškový potravinový stupeň, kosmetická třída, mykóza nebo tremalóza s farmaceutickou kvalitou nejen pro diabetiky konzumována, ale má i některé výhody. Jeden důvod pro použití trehalózy je, že se zdá, že pomáhá chránit tkáně nervového systému a také sníží nebo zastaví tvorbu bílkovin.

Jako nejslavnější Čína trehalose prášek potraviny Grade, kosmetická třída, farmaceutický stupeň mycose nebo tremalose dodavatele v Číně, produkt Fengchen Group je dobře zabalené s nejnovější a nejbezpečnější balíček.


Výhody našeho produktu:

1.Mladost

Sladkost prášku trehalózy v prášku, kosmetická třída, mykóza nebo tremalóza s farmaceutickou kvalitou je pouze 45% granulovaného cukru. Tato sladká chuť je relativně mírná. Pomůže zachovat původní chuť produktu. To je považováno za bezpečné a zdravé.

2. Trehalóza v prášku Stupeň výživy, kosmetická třída, farmaceutická třída mykóza nebo tremalóza je produkt se stabilním vitrifikačním procesem

Teploty přechodu na vitrifikaci mohou dosáhnout až 100 ° C nebo dokonce výše. Dokonce i malý trehalózový práškový potravinový stupeň, kosmetická třída, mykóza nebo tremalóza s farmaceutickým stupněm je schopen provést vitrifikační proces pro potraviny a dlouhodobě udržovat stabilitu potravy.

3.Stabilita kyslíku a tepla

Trehalóza v prášku Stupeň potravy, kosmetická třída, farmaceutická třída mykóza nebo tremalóza je nejstabilnější přírodní disacharid v tepelné odolnosti a odolnosti vůči kyselinám. Protože je těžké měnit barvu nebo být rozložen, je tento výrobek široce využíván v potravinářském průmyslu.

Dodávka a doručení: Fengchen Group je jedním z nejznámějších trehalose práškových potravin, kosmetické třídy, farmaceutické třídy mycose nebo tremalose výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Použití a aplikace

Kozmetika: Využívá svou schopnost zadržovat vlhkost, Trehalose prášek v potravinářském průmyslu, kosmetická třída, farmaceutická třída mycóza nebo tremalóza funguje jako zvlhčovač mnoha základních toaletních potřeb, jako jsou koupelové oleje a tonikum pro růst vlasů.

Farmaceutické využití: S jeho vlastnostmi pro plné využití tkáně a bílkovin se v prostředcích na ochranu orgánů pro transplantaci orgánů používají trehalose práškové potraviny, kosmetická třída, mykóza nebo tremalóza s farmaceutickým stupněm.

Jiné: Jiné aplikace včetně látek, které mají deodorizační vlastnosti.

Trehalose prášek Stupeň výživy, kosmetická třída, farmaceutická známka mykóza nebo tremalóza je cukr používaný jako hydratační a aromatizační látka


Bezpečnostní opatření / vedlejší účinky:

Trehalóza v prášku Stupeň výživy, kosmetická třída, mykóza nebo tremalóza s farmaceutickým stupněm je v širokém rozsahu považována za složku s nízkým rizikem nebo bez rizika při použití v kosmetických výrobcích. Dosud neexistuje žádný výzkum, který by naznačoval, že Trehalose prášek s potravinami, kosmetická třída, mykóza s farmaceutickým stupněm nebo tremalóza má negativní vedlejší účinky.

Fengchen Group je přední Čína Trehalose prášek potraviny, kosmetická třída, farmaceutické třídy mycose nebo tremalose dodavatelem a výrobcem. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, které zajišťují, že všichni naši klienti mají právo, pokud jde o chuť na potraviny, trehalóza v Číně, kosmetická třída, mykóza nebo výrobce tremalózy s farmaceutickou kvalitou a dodavatelem. Když si kupujete nebo zakoupíte trehalózu v práškové potravní třídě, kosmetickou barvu, mykózu nebo tremalózu z farmaceutické třídy z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Jméno výrobku

D (+) - dihydrát trehalózy

Položka

Specifikace

Popis

Bílý křišťál se sladkou chutí, prakticky bez zápachu

Stanovení

Ne méně než 98%

Ztráta sušením

Méně než 2,0% (60, 5 hodin)

Celkový popel

Méně než 0,06%

Vést

Méně než 1 mg / kg

Arzen

Méně než 1 mg / kg

Coliform

Méně než 30 MPN / 100 g

pH

5,0 - 6,7

Celkové aerobní počty

Méně než 400 CFU na gram

Salmonella

Negativní

Nejvyšší kvalita, čistá trehalóza prášek, potravinářský stupeň, kosmetická třída, farmaceutický stupeň mykóza nebo tremalóza Prášková / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte trehalózu prášek pro potraviny, kosmetické, farmaceutické, mykóza nebo tremalóza, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: trehalóza prášek potravinářská jakost, kosmetická jakost, farmaceutická jakost, mykóza nebo tremalóza, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit