Propylenglykolový farmaceutický stupeň BP, EP, USP CAS 57-55-6

Propylenglykol, farmaceutický stupeň BP, EP, USP CAS 57-55-6 Název produktu: Propylenglykolová třída: Syntetický název pro léčebné třídy: 1,2-propandiol; propan-1,2-diol Číslo CAS: 57-55-6 Charakteristika: Čirá a bezbarvá kapalina. viskózní test: 99,5% Min, 99,99% Vzorec: C3H8O2 Vzorec: KEY Slova: ...

Podrobnosti o produktu

Propylenglykolový farmaceutický stupeň BP EP USP CAS 57-55-6

Název produktu: Propylene Glycol Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP Propylene Glycol Pharmaceutical Grade BP, EP, USP.jpg

Stupeň: Farmaceutický stupeň

Synonyma: 1,2-propandiol; propan-l, 2-diolu

Číslo CAS: 57-55-6

Charakteristika: Čirá a bezbarvá kapalina. viskózní

Stanovení: 99,5% Min, 99,99%

Vzorec: C3H8O2

Vzorec struktury:

Propylene Glycol Pharmaceutical Grade BP, EP, USP formula.jpg

KLÍČOVÁ SLOVA: Propylenglykolový farmaceutický stupeň, farmaceutický stupeň Propylenglykol,

Propylenglykol Pharma Grade, Pharma Grade Propylenglykol, Pharma Grade lékařský stupeň BP, EP, USP

Balík:

215kg / galvanizované železné bubny, 17,2ton / 20'fcl.

V flexitank, 22tons / 20'fcl.

V IBC bubnech, 20 tun / 20'fcl.

V cisterně ISO, 23,6 t / 20'fcl.

Popis:

Použití ve farmaceutickém průmyslu: Propylenglykolová farmaceutická jakost je používána jako nosič léku a prostředku pro léčbu částic

Kosmetika: PG se používá jako zvlhčovač, změkčovadlo a rozpouštědlo.

Protimrazováni: Propylenglykol je jednou z nejdůležitějších surovin nemrznoucí směsi.

Rozpouštědlo: Používá se jako rozpouštědlo v pryskyřici, detergentu, nátěrovém průmyslu, pesticidech a mléčném průmyslu atd.

Jako profesionální Čína Propylene Glycol Pharmaceutical Grade USP, BP, EP dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží lékařství Grade Propylen Glycol Pharma Grade USP, BP, EP z Číny téměř 10 let.

------------------------------

Propylenglykol (PG) USP / EP je farmaceuticky čistý monopropylenglykoly (PG nebo MPG) se specifickou čistotou vyšší než 99,8%.

 

Propylenglykol Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP je testován na shodu se specifikacemi:

US Pharmacopoeia (USP), Evropský lékopis (EP), Japonský lékopis (JP), Potravinářský chemický kód (FCC).

Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP splňuje také: Brazilský lékopis (FB)

další farmaceutické, kosmetické a potravinářské předpisy na globálních trzích, kde se prodávají

 

Propylenglykol Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP je zařazen do seznamu výrobků pro osobní péči jako schválená složka v kosmetice a její použití je přezkoumáno v kosmetické příbalové informaci (CIR). Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP je Kosher a splňuje požadavky Halala.

 

Aplikace přípravku Propylene Glycol Pharma Grade BP, EP, USP:

Tekutiny pro přenos tepla, vůně, kosmetiku a osobní péči, potraviny a příchutě

Potraviny pro zvířata / krmivo pro zvířata, farmaceutika, ostatní aplikace

 

Propylenglykol Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP je důležitou složkou pro mnoho použití, včetně:

Rozpouštědlo pro aromatické látky v průmyslu aromatických koncentrátů, Přípravek pro přírodní gumy, Přísada do směsi citrusů a jiných emulgovaných příchutí, Rozpouštědlo v elixírech a farmaceutických přípravcích, Rozpouštědlo a vazební činidlo při přípravě sluneční clony, pleťové vody, šampony, holení krémy a jiné podobné výrobky, Emulgátor v kosmetických a farmaceutických krémách, Přísada pro nízkoteplotní teplonosné tekutiny zahrnující nepřímý kontakt s potravinami, jako je použití v pivovarnictví a mlékárnách, jakož i vitríny v chladírenském obchodě, Velmi účinný zvlhčovadlo, konzervační a stabilizační činidlo polo-vlhké krmivo pro zvířata (s výjimkou kočičího krmiva), pekařské zboží, potravinářské příchutě a šalátové dresingy.

-----------------------------

Propylenglykol Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP je jediný stupeň vhodný pro použití v potravinách kvůli jeho manipulačním praktikám.

Propylenglykol USP / EP je ideálním nosičem široké škály příchutí, které většině dnešních potravin a nápojů dodávají svou výraznou chuť. Samotná látka je bezbarvá, bez chuti a bez zápachu a BP, EP, USP nereaguje sama o sobě, což znamená, že může plnit svou funkci bez vlivu na jiné atributy produktu.

Propylenglykol Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP byl potvrzen bezpečný a poskytuje jedinečné inherentní vlastnosti, pokud jde o držení / přilákání vodných a olejových látek. V potravinách se pro udržení potravinářských barevných pigmentů a pro homogenní distribuci ve směsi používají přípravky Propylene Glycol Pharma Grade BP, EP, USP. Propylenglykol USP / EP je schválen pro použití jako potravinářská přídatná látka pod E-číslem E 1520 (s přísným maximálním limitem 1 g / kg v potravinách pro lidské zdraví). Přímé použití v kontaktu s potravinami zahrnuje:

rozpouštědla a nosiče pro příchuť a barvu v procesech výroby potravin a nápojů, na nápoje, sušenky, koláče, cukrovinky, zahušťovadla, čističi a stabilizátory v potravinách a nápojích, jako je pivo, salátové dresingy nebo směsi na pečení.

---------------------------

Aplikace přípravku Propylene Glycol Pharma Grade BP, EP, USP:

Diskuse o propylenglykolu není proto, že se používá v nejedlých aplikacích; Ve skutečnosti je to kvůli nedostatku výzkumu a povědomí. PG se používá v mnoha potravinářských aplikacích po mnoho let bez zvedání obočí. To je způsobeno tím, že lék na bázi propylenglykol Pharma Grade BP, EP, USP používaný v potravinách je mnohem méně v množství, že nepředstavuje žádnou hrozbu. Například koncentrace přípravku Propylene Glycol Pharma Grade BP, EP, USP v potravinách dnes je extrémně nízká a to je důvod, proč většina zdravotnických orgánů považovaných za odpovědné za studium této složky dospěla k závěru, že je bezpečné pro spotřebu. Úřad pro potraviny a léčivé přípravky Spojených států zařazil do svého seznamu GRAS (obecně uznávaného jako bezpečný) přípravek Propylene Glycol Pharma Grade BP, EP a USP. V důsledku toho uvidíte PG v různých jedlých produktech, jako jsou:

Potraviny na občerstvení, Léky na recept, Doplňkové produkty, Prostředky na čištění ústní dutiny, Žvýkací gumy

Hotová jídla, konzervovaná jídla.

Použití propylenglykolu v elektronické cigaretě:

Propylen Glycol Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP se dnes aktivně používá v elektronických cigaretách. Kapalina nikotinových kazet, která jsou dodávána s elektronickou cigaretou, obsahují přípravky Propylene Glycol Pharma Grade BP, EP, USP, nikotin a příchutě. Je přidán do e-cigaret jako odpařitelná základna, která slouží k zředění zkapalněného nikotinu. Bez medicínského stupně Propylene Glycol Pharma Grade BP, EP, USP by nedošlo k výrobě par z elektronické cigarety.

Má přirozené vlastnosti zachování vody. To je důvodem, proč je Propylene Glycol Pharma Grade Medical Grade BP, EP, USP volbou číslo jedna pro přidání atomizovaných léků, jako jsou nebulizéry, inhalátory pro astma a samozřejmě elektronické cigarety. V Ecigs umožňuje atomizaci při nižších teplotách, než je požadováno pro běžnou cigaretu, která spaluje a dodává nikotin.

----------------------

Použití propylenglykolu:

1. použít k výrobě nenasyceného polyesteru

2. farmaceutický a kosmetický průmysl

3. jako nemrznoucí činidlo

Úložný prostor:

Chraňte nádobu před fyzickým poškozením. Skladujte v chladném, suchém, větraném prostoru mimo zdroje tepla, vlhkosti a neslučitelných látek. Kontejnery tohoto materiálu mohou být nebezpečné, pokud jsou prázdné, protože si uchovávají zbytky produktu (výpary, kapaliny); dodržujte všechna upozornění a bezpečnostní opatření uvedená na výrobku

Opatření první pomoci

Inhalace:

Vyjměte na čerstvý vzduch. Neočekává se, že bude vyžadovat první pomoc.

Požití:

Neočekává se, že bude vyžadovat první pomoc. Dej si několik sklenic vody, aby se napil. V případě polknutí velkých množství dostanete lékařskou pomoc.

Kožní kontakt:

Odstraňte veškerý kontaminovaný oděv. Umyjte kůži mýdlem a vodou po dobu nejméně 15 minut. Pokud se podráždění rozvíjí nebo přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Oční kontakt:

V případě kontaktu okamžitě vypláchněte oči velkým množstvím vody po dobu nejméně 15 minut a příležitostně zvedněte horní a spodní víčka. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékaře.

Poznámka pro lékaře:

V případě požití monitorujte acidózu a změny centrálního nervového systému. Exponované osoby s dřívějším dysfunkcí ledvin mohou vyžadovat zvláštní léčbu.

COA propylenglykolového farmaceutického stupně


Testovací položka

Standard

Výsledek

Barva, (APHA)
Propylenglykolový farmaceutický stupeň

10 Max

<>

Voda

≤ 0,2%

0,06%

Specifická gravitace

1,0350 ~ 1,0370

1,036

Index lomu

1,4307 ~ 1,4317


Destilační rozsah (L)

184,0 až 189,0

184,0

Destilační rozsah (U)

184,0 až 189,0

189,0

Objem destilace objemových%

95 min

95,5

Identifikace

Měli byste dodržovat

Dodržujte

Kyselost, ml

0,20 Max

<>

Chlorid

≤ 0,007%

<>

Síran

≤ 0,006%

<>

Heavy metal z
Propylenglykol s farmaceutickým stupněm

≤ 5 ppm

<>

Tak jako

≤ 2 ppm

<>

Zbytky při zapálení

≤ 0,007%

0,004%

Organická těkavá nečistota
Chloroform

≤ 60 ug / g

Dodržujte

Organická těkavá nečistota
1,4-dioxanu

≤ 380 ug / g

Dodržujte

Organická těkavá nečistota
Methylenchlorid

≤ 600 ug / g

Dodržujte

Organická těkavá nečistota
Trichlorethylen

≤ 80 ug / g

Dodržujte

Stanovení
Propylenglykol Pharma Grade

99,5 min

99,88%

Vysoce kvalitní, čisté USP, BP, EP propylenglykolové farmaceutické třídy továrny v Číně; Čína Propylenglykol farmaceutické třídy Dodavatelé materiálu v Číně. Čína Propylenglykol Pharma Grade USP, BP, EP Výrobci v Číně.


Pokud hledáte Propylene Glycol Pharmaceutical Grade BP, EP, USP CAS 57-55-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Propylenglykol farmaceutický stupeň BP, EP, USP CAS 57-55-6, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like