Předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP

Předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP Název produktu: Předželatinovaný škrob, předgelatin škrobu Charakteristika: Jemně bílá prášková forma. Balení: 25 kg / taška. KLÍČOVÉ SLOŽKY: Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, EP Popis: Předželatinovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, ...

Podrobnosti o produktu

Předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP

Pregelatinized Starch, Starch Pregeltine USP, NF, EP.jpg

Název produktu: Předželatinovaný škrob, předgelatin škrobu

Charakteristika: Jemná bílá prášková forma.

Pregelatinized Starch, Starch Pregeltine USP, NF, EP cargo picture.jpg

Balení: 25 kg / taška.


Klíčová slova:

Předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP

Popis:

Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, EP jsou typicky odvozeny z kukuřice nebo jiných rostlin. Je široce používán ve farmaceutickém průmyslu pro celou řadu důvodů, jako je excipient, ředidlo pro tablety a tobolky, dezintegrační činidlo pro tablety a tobolky, kluzné látky nebo jako pojivo. Rozvolňovadla umožňují tablety a kapsle rozložit na menší fragmenty (rozpustit) tak, aby lék mohl být uvolněn pro absorpci. Pregelatinizovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP také rychle vstřebává vodu. Tato vlastnost umožňuje vhodným způsobem rozpadat tablety.

Pregelatinizovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP se také používají v potravinářském průmyslu ke zpracování a jako potravinářské zahušťovadla nebo stabilizátory. Existuje mnoho dalších aplikací škrobu ve zpracovatelském průmyslu. Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, EP pochází převážně z kukuřice, byl vařený a potom sušen. Instantní pudinky, koláče, polévkové směsi, salátové dresinky, bonbóny často obsahují předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP.

Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, EP (sušené, vařené škroby) jsou vysoce stravitelné. Spotřeba nadbytečných množství surového škrobu vedla k obezitě a anémii s nedostatkem železa u lidí. To je důvod, proč je tento výrobek tak populární.

Neexistuje však žádný důkaz, který by naznačoval, že je nebezpečné používat předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP až dosud.

Jako nejznámější čínský předželatinovaný škrob, Starch Pregeltine USP, NF, dodavatel EP v Číně, společnost Fengchen Group produkt je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Pregelatinizace poskytuje přirozené a stabilizované škroby schopnost vytvářet pastu studené vody. Rozvíjejí viskozitu bez potřeby tepla, což znamená, že výrobci potravin už nemusejí předvařit škrob. Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, EP si zachová většinu funkčních znaků a viskozitu původního základního materiálu.

Některé produkty se doporučují pouze pro použití v určitých zeměpisných oblastech, koncových aplikacích a na určitých úrovních použití.

Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších Pregelatinized škrob, Starch Pregeltine USP, NF, EP prášek výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

Jako jemný bílý prášek předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP poskytuje produkt s viskozitou bez nutnosti vaření při vysokých teplotách. S touto výhodou již nemusí podniky vyrábět potraviny předem připravovat škrob. Zároveň předgelatinizovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP uchovávají téměř všechny funkční znaky a viskozitu původního základního materiálu.

Postavy:

Vysoká tvorba pasty ve studené vodě.

Pregelatinizovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP Kapacita zadržování vody je vysoká i při nízkých teplotách.

Vysoká vlastnost vkládání: Viskozita je stabilní. Tyto kombinovaly vynikající hustotu.

Aplikace:

Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, EP je široce používán v mnoha oblastech, jako je pekárenský průmysl, nápoje, maso a mléčné výrobky; Cukrovinky pro gelování, zahušťování, stabilizaci textury; Posílení pěny a kontrola růstu krystalů v potravinářských produktech; Pro přilnavost, pěnovou vrstvu a zasklení.


Výhody:

Pregelatinizovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP mají schopnost zlepšit schopnost produktu Flow Aid. Také bude konečná komodita snadná pro přímou kompresi. Více na to by mohlo být Binder for Wet Granulation

Náš předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin splňuje požadavky EP, BP, USP, IP Standard.

Neexistuje žádné rozpouštědlo použité v procesu a bez OVI.

Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, EP je kompatibilní s téměř všemi účinnými látkami. A co víc, má velmi nízkou drobnost

Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltine's lubricant Požadavek je velmi nízký nebo vůbec nepotřebuje. Působí jako dezintegrant, stejně jako Binder. Tento produkt je široce viděn a používán ve farmaceutické oblasti, jako je tabletování s přímou kompresí.

S vynikajícími vlastnostmi toku, pregelatinizovaným škrobem, škrobem pregeltinem USP, NF, EP je ideální pro tabletování s přímou kompresí.

Pomůže zlepšit tok vlastností práškové směsi a nevyžaduje mnoho maziva


Rejstříky:

Popis: Pregelatinizovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP je bílý nebo téměř bílý jemný zrnitý prášek prakticky nerozpustný ve vodě v acetonu, ethanolu, toluenu, zředěných kyselinách a 50 g / l roztoku hydroxidu sodného

Identifikace: Ph Eur, USPNF

pH: 4,5 až 7 (Ph Eur, USPNF)

Zbytek při zapálení: max. 0,5% (Ph Eur, USPNF)

Ztráta při sušení: Max. 14% (Ph Eur, USPNF)

Těžké kovy: Max. 10 ppm

Sypná objemová hustota: 0,50 až 0,60 g / cm3

Hustota sypného materiálu: 0,60 až 0,70 g / cm3

OXID SÍRŮ Max. 50 ppm

Oxidující látky: Negativní (Ph Eur, USPNF)

Organické těkavé nečistoty: USP

Zbytkový rozpouštědlo: Žádný

Zachování na 40 mesh

Vlhká granulace: Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, EP je částečně rozpustný ve studené vodě. Proto bude v mokré granulaci fungovat jako dezintegrační činidlo. Dále předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP zlepšuje tvrdost a dobu rozpadu tablet.

Doporučené dávkování pro použití: přibližně 15% bude perfektní při použití v tabletování za mokra.

Filtrační kapsle: Pregelatinizovaný škrob, škrob Pregeltin USP, NF, EP je cenově výhodný plnitelný a dezintegrační prostředek pro tvrdé želatinové kapsle. Jeho fyzikálně-chemické charakteristiky jsou velmi vhodné pro potřeby ideálního plniva kapslí, které zajistí jeho výkon. Pregelatinizovaný škrobový, škrobový pregeltinový USP, NF, EP výrobní proces má za následek vhodnou hustotu pro tuto aplikaci.

Podávat svět:

Fengchen Group má profesionální tým, který bude sloužit 270 zemím na celém světě. Nejen se specializuje na potraviny, zemědělství, výživové produkty, ale také na některé chemické látky a farmaceutické přísady. Náš předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP prospěje světu již více než deset let. Neustále zlepšujeme výkonnost našeho produktu a dáváme klientovi to, co hledají. Díky pomoci našich partnerů bude naše podnikání mnohem jednodušší.

Fengchen Group je přední výrobce předgelatinizovaného škrobu v Číně, dodavatelem a výrobcem prášku na bázi škrobu USG, NF, EP Powder. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný předželatinovaný škrob v Číně, předgelatinový škrob USP, NF, výrobce prášku EP a dodavatel, když ho potřebují. Když kupujete nebo zakoupíte předželatinovaný škrob, škrobem pregeltine USP, NF, EP prášek z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Název produktu

Předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Bílý prášek, bez zápachu

Dodržuje

Identifikace

Měli by vyhovovat

Dodržuje

pH

4,5 ~ 7,0

6.3

Ztráta sušením

≤14,0%

5,5%

Popel

≤0,5%

0,2%

Žehlička

≤0,002%

<>

Oxid siřičitý

≤0.008%

<>

Oxidační látky

≤0,002%

<>

Mikrobiální limity

Měli by vyhovovat

Dodržuje

Název přípravku: předželatinovaný škrob

Standardní třída: Farmaceutická třída

Místo původu: Čína (pevninská část)

Podrobnosti o balení: 25 kg / taška

Testovací položky

Specifikace

Popis

Bílé nebo podobné bílé prášky, bez zápachu a chuti

Identifikace

V souladu

PH

4,5-7,0

oxid siřičitý

≤0,004%

Oxidační látka

Ztráta sušením

přizpůsobit

≤ 14%

obsah popela

≤0,3%

Žehlička

≤0,002%

Těžký kov

≤20ppm

TAMC

≤ 1000 cfu / g

TYMC

≤100 cfu / g

Escherichia coli

absence

Společnost FENGCHEN GROUP spolupracuje s výrobci, výrobci, maloobchodníky, vládami a dalšími organizacemi, aby uspokojila náš záměr oživit svět bezpečným, odpovědným a udržitelným způsobem. Spolu vytváříme efektivitu, rozvíjíme inovace a pomáháme společnostem prosperovat.

Špičková kvalita, čistý předželatinovaný škrob, škrobový pregeltin USP, NF, EP prášek / substance factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte předželatinovaný škrob, škrob pregeltine usp, nf, ep, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: předželatinovaný škrob, škrob pregeltine usp, nf, ep, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit