Pregelatinizovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltin 99,9% farmaceutický stupeň prášku a granulát

Předgelatinizovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltin 99,9% Farmaceutický stupeň prášek a granulát Název produktu: Pregelatinizovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltinový prášek a zrnitá čistota (stanovení): 99,9% Grade: Pharmaceutical Grade Balení: 25 Kgs / Bag Jako nejznámější Čína Pregelatinized. ..

Podrobnosti o produktu

Předželatinovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltin 99,9% Farmaceutický stupeň Prášek a granulát

Pregelatinized Corn Starch, Maize Starch Pregeltine 99.9% Pharmaceutical Grade Powder And Granular.jpg

Název produktu: Pregelatinizovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltinový prášek a granulovaný

Čistota (stanovení): 99,9%

Stupeň: Farmaceutický stupeň

Balení: 25 kg / taška

Pregelatinized Corn Starch, Maize Starch Pregeltine 99.9% Pharmaceutical Grade Powder And Granular picture-2.jpg

Jako nejslavnější Čína Pregelatinized kukuřičného škrobu, kukuřičného škrobu Pregeltine prášek a granule dodavatele v Číně, produkt Fengchen skupiny je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Pregelatinized Corn Starch, Maize Starch Pregeltine 99.9% Pharmaceutical Grade Powder And Granular picture-3.jpg

Charaktery: Bílý nebo bělostný prášek, Bez zápachu.

Rozpustnost: Částečně rozpustný ve vodě; nerozpustné v organických rozpouštědlech.

Klíčová slova:

Předželatinovaný kukuřičný škrob, předželatinovaný kukuřičný škrob,

Kukuřičný škrob pregeltin, kukuřičný škrob pregeltin


Popis:

Pregelatinizovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltine Pharmaceutical Grade 99,9% Min práškový typ je vhodný pro přímou kompresi, která bude působit jako lepidla a dezintegrační činidla.

Předželatinovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltin Typ granulátu vhodný pro plnění částic a kapslí.

FENGCHEN GROUP CO., Ltd je zkušený účastník ve světě léčiv, zdraví a výživy. Po dobu asi 20 let byl předgelatinizovaný kukuřičný škrob, předželatin z kukuřičného škrobu klíčovými přísadami jako pojiva, dezintegrační činidla, kapsulanty a činidla zvyšující viskozitu, v léčivech a vitaminů. Farmaceutické výrobky a suroviny jsou některé z nejvíce kontrolovaných komodit na světě. Získání schválení pro produkty užívání léků není nikdy snadná práce. Mimochodem, po schválení nejsou změny formulace prováděny lehce. To jsou důvody, proč naši zákazníci potřebují nás jako spolehlivého dodavatele z Číny, jako je Fengchen Group.

Budeme zásobovat celý svět Pregelatinized kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltine prášek a zrnité. S našimi výrobními zařízeními světové třídy uděláme naši práci perfektní a splníme očekávání našich klientů.

Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších Pregelatinized kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltine Prášek a granulát výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

FENGCHEN GROUP CO., LTD je vždy připraven poskytnout vám nejkvalifikovanější vybrat farmaceutické exipient jako Pregelatinized kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltine granule a prášek, který bude nejlepší volbou pro vaše aplikace. Jako světový lídr ve výzkumu a výrobě specializovaného škrobu udržujeme výrobní, technické a prodejní střediska v klíčových obchodních centrech v Asii. Budeme tam vždycky pro vás.

Oddělené výrobní závody pregelatinizovaného kukuřičného škrobu, místa kukuřičného škrobu jsou umístěny na okraji města. Výrobní linky jsou považovány za standardy světové třídy a dostali jsme mnoho mezinárodních certifikátů jakosti.

Zvláštní zaměření na farmaceutické použití pregelatinizovaného kukuřičného škrobu, kukuřičného škrobu, gelem Fengchen Group úzce spolupracuje s výzkumnými středisky a institucemi.


Certifikát o analýze (COA, TDS) pregelatinizovaného kukuřičného škrobu, kukuřičného škrobu Pregeltinový prášek a granulát:

Testovací položky

Specifikace

Popis

Bílé nebo podobné bílé prášky, bez zápachu a chuti

Identifikace

V souladu

PH

4,5-7,0

oxid siřičitý

≤0,004%

Oxidační látka

Ztráta sušením

přizpůsobit

≤ 14%

obsah popela

≤0,3%

Žehlička

≤0,002%

Těžký kov

≤20ppm

TAMC

≤ 1000 cfu / g

TYMC

≤100 cfu / g

Escherichia coli

absence

Špičková kvalita, čistý pregelatinizovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob Pregeltinový prášek a zrnitá továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte předželatinovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob pregeltin 99,9% farmaceutický jakost prášek a granulovaný, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: předželatinovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob pregeltin 99,9% prášek a granulát farmaceutické jakosti, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit