Farmaceutická čistá čistá ropná vazelína, Pure Vasline BP, USP CAS 8009-03-8

Pure Vaseline BP, USP CAS 8009-03-8 Třída: Farmaceutická třída Klíčová slova: vazelína, ropná vazelína, ropná vazelína, čistá vápence, bílá ropná vazelína, bílá ropová vazelína, žlutá vazelína, ropná vazelína Žlutá norma: BP a USP ...

Podrobnosti o produktu

Farmaceutická čistá čistá ropná vazelína, Pure Vasline BP, USP CAS 8009-03-8

Pharmaceutical Grade Pure Petroleum Jelly, Pure Vasline BP, USP.jpg


Jméno výrobku:

Vazelína bílá ropná vazelína

Vazelína žlutá ropná vazelína

Synonyma:

White Petroleum,
Bílá ropová vazelína

Žlutá ropa,
Žlutá vazelína

Číslo CAS:

8009-03-8

8009-03-8

Vzorec:

C (n) H (2n + 2)

C (n) H (2n + 2)

Balík:

160 kg / kovový buben

160 kg / kovový buben


Stupeň: Farmaceutický stupeň

KLÍČOVÁ SLOVA: Farmaceutická třída, Pharma Grade Vaseline Ropná vazelína, Ropa, Ropná vazelína, Pure Vasline, Bílá ropná vazelína, Ropa Jelly White, Žlutá vazelína, Želatina žlutá BP, USP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade

Standard: BP a USP Standard

Obrázek vazelíny White Petroleum Jelly:

Vaseline White Petroleum Jelly picture.jpg

Obrázek vazelíny žluté ropné vazelíny

aseline Yellow Petroleum Jelly picture.jpg

Popis a použití:

Bílá nebo žlutá vazelína je vyráběna voskovým ropným materiálem, který se vytváří na ropných plošinách a destiluje ho. Lehčí a tenčí olejové produkty tvoří vazelínu, známou také jako bílá vazelína nebo jednoduše jako vazelína.

Jako profesionální Čína bílé a žluté vazelíny Petroleum Jelly farmaceutické třídy USP, EP, BP dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží žluté a bílé vazelíny Petroleum Jelly lékařství třídy USP, BP, EP z Číny téměř 10 roky.

Používání:

Vazelínová vazelína (bílá nebo žlutá) může být použita k výrobě farmaceutických masti, krému na obličej, v kosmetice, průmyslové apod.

------------------------

Od roku 1850 se farmaceutický prostředek Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP používá pro vše od uklidňující suché a popraskané pokožky po hojivé škrábance a popáleniny. Farmaceutická třída Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP je vyrobena z vazelíny, která je třikrát čištěna v procesech, které zahrnují destilace, deaerace a filtraci. Výsledné želé je nedráždivý a hypoalergenní roztok. Farmaceutická třída Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP funguje, protože vytváří těsnicí bariéru mezi buňkami v suché nebo poškozené pokožce, čímž zabraňuje vlhkosti a zrychluje regeneraci.

Zatímco pracuje jako hydratační přípravek, farmaceutický stupeň, Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP lze také použít k odstranění makeupových skvrn od oblečení a odlepit zip.

 

-----------------------

Vaselinová ropová vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade

Č. CAS: 8009-03-8

HS KÓD: 2712.1000

 

Vaselinové ropové vazelíny BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade vyrábějí vývoz léků bílé vazelíny, léky žluté vazelíny, průmyslové vazelíny

-----------------------

Vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade jsou polotuhá směs uhlovodíků s počtem uhlíkových atomů vyšším než 25 složených ze směsí mastných a voskovitých nepolárních uhlovodíků s dlouhým řetězcem získaných z ropy, úplně nebo téměř odbarvená.

 

Vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade je vysoce čistá bílá ropová vazelína typu BP / BP splňující požadavky US FDA 21 CFR 172.880, EP - 2013 (Evropský lékopis) a BP - 2013 (British Pharmacopoeia).

 

Vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade je vysoce čistá bílá Petrolatum třídy USP splňující požadavky standardů US FDA 21 CFR 172.878 a 21 CFR 172.880, USP 36 NF 31 (United States Pharmacopoeia) .

 

Vaselin (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade se používá v nekonečném počtu aplikací, které zahrnují osobní péči, kosmetickou péči o pokožku a farmaceutické přípravky jako základ formulace. Vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade dodávají mazivost a odolnost proti vlhkosti na pleťové vody, krémy, masti, ruční čističe, vzorky svíčkového vosku. Jsou používány jako multifunkční produkty k navlhčení nizozemské modelovací hliny jako součásti směsi uhlovodíků včetně těch, které mají větší molekulové hmotnosti parafinového vosku a méně minerálních olejů. Vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade se také používají jako přísada redukčního činidla na tiskové barvy pro snížení "vybírání" papíru z nekonečných papírových zásob. Vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade může být použita jako uvolňovací prostředek pro sádrové formy a odlitky av kožedělném průmyslu jako hydroizolační krém.

 

Péče o pokožku a vlasy: vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade působí jako přísada do pleťových kosmetických prostředků a kosmetiky, poskytuje různé typy péče o pleť a ochranu tím, že minimalizuje tření nebo snižuje ztrátu vlhkosti tím, že funguje jako pomůcka pro péči o vlasy. Snížením ztráty vlhkosti může vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade zabránit vycpaným rukám a rtům a změkčovat kůžičky na nehty. Tato vlastnost je využívána k zajištění tepelné izolace: vazelína (bílá nebo žlutá) může být použita k udržení plaveckých teplých ve vodě při tréninku nebo při křižovatkách nebo dlouhých plaveckých plážích. Je schopen zabránit zchlazení tváře v důsledku odpařování vlhkosti pokožky během outdoorových sportů v chladném počasí. Vaselin (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade by mohla být využita ke snížení tření mezi kůží a oděvem při různých sportovních činnostech, například aby se zabránilo odření oblasti sedadel cyklistů, bradavek dlouhých běžec na dálku nosí volné trička a běžně se používá v oblasti rozkroku zápasníků a fotbalistů.

 

Povlak: Vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade je široce používána na pokovování korozně náchylných předmětů, jako jsou kovové drobné předměty, nerezové nože a sudy před skladováním, protože slouží jako výborný a levný vodoodpudivý prostředek. Vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade je také používána jako ekologicky šetrná protipovodňová nátěrová hmota pro motorové čluny a jachty. Někdy se používá vazelína (bílá nebo žlutá), Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade jako konzervační prostředek pro anodizované kolečka Fuchs z lehkých slitin, které je chrání před korozí z cestných solí a brzdového prachu.

 

Povrchová úprava: vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade by mohla být použita k dokončení a ochraně dřeva, podobně jako minerální olej. Aplikuje se na stav a chrání hladké kožené výrobky, jako jsou sedla pro jízdní kola, boty, oblečení pro motocykly a používají se k nanášení lesklých kožených bot, když se nanáší tenkou vrstvou a pak jemně odlupují.

 

Mazání: vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade se také běžně používá k mazání zipů a skluzových pravidel. Dále se používá pro mazání (po čištění) Weatherstrips na dveřích, kapotách, zadních dveřích, sluneční střeše před nanesením nového nátěru maziv bez obsahu kyselin, jako je glycerin, vazelína, pastovitá pasta atd.

 

Mechanické bariérové ​​funkce: vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade je široce používána k pokovování vnitřních stěn terárií, aby se zabránilo zvířatům plazit se a uniknout. Zabrání se šíření kapaliny. Například může být při použití sady pro barvení vlasů na vlasy aplikována vazelína (bílá nebo žlutá), Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade, aby se zabránilo dráždění nebo barvení pokožky.

 

Čištění povrchu: Vazelína (bílá nebo žlutá) Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade se používá k jemnému čištění různých povrchů, od odstranění makeupu z tváří až po odstranění dehtových skvrn z kůže.

------------------------

Vazelína White Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade je polotuhá směs uhlovodíků se speciálně vybranými vosky, tvořícími masti jako gely, které jsou téměř bez zápachu s vynikajícími hydratačními vlastnostmi. Výsledné gely mají vynikající zvláčňující vlastnosti a konzistenci při formulaci s jinými účinnými látkami. Naše schopnost nabízet na míru šité formuláře pomáhá nabídnout výrobky splňující přesné a náročné specifikace zákazníků. Nabízíme třídy, které splňují přísné normy standardů BP, USP, NF, EuP, IP a dalších lékopisů. Vaseline White Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade je zvýhodněná osobní péčí a farmaceutickými společnostmi jako velmi všestranná, bezpečná a ekonomická formulace základny.

 

Bílá vazelína Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade funguje jako masť, ochranný obvaz a uklidňující aplikace na pokožku. Tyto gely nabízejí vynikající bariéru proti vlhkosti a zabraňují tak ztrátě vlhkosti z pokožky. Bílá vazelína Petroleum Jelly BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Grade se běžně používá při přípravě různých kosmetických přípravků a přípravků osobní péče, jako jsou vlasové kondicionéry, čisticí prostředky na ruce, balzámy na rty, masážní krémy, hydratační krémy a produkty péče o slunce a v různých farmaceutických aplikacích jako jsou masti chránící kůži, léčivé masti apod.

 

Synonyma:

Bílá vazelína BP-USP, žlutá ropná vazelína, bílý benzín, bílá vazelína, bílý měkký parafín, vazelína, sněhová bílá vazelína atd.

Dostupné známky:

Pharma (IP, BP, USP, EP a JP), kosmetické a průmyslové třídy

Možnosti balení:

MS bubny, HDPE bubny

-----------------------

Některé zkušenosti s používáním Pharmaceutical Grade, Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP:

1. Křovinořez na tělo. Mix kosher sůl a farmaceutické třídy, Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP, aby se levný sprchový krém pro hydrataci těla. To může také fungovat jako kůra na rty. Podívejte se na ukázku níže a uvidíte, jak to funguje:

2. Odsuňte zip. Není nic otravnějšího, než spěchat z domu, jen abys našel zip na kabát - nebo horší, kalhoty - je zaseknutý. Naštěstí je Vaseline připravena zachránit vás:

3. Opravte poškrábanou LCD obrazovku telefonu.

4. Pharmaceutical Grade, Pharma Grade Vazelína Petroleum Jelly BP, USP, EP pomáhá dělat vycpané kožené boty vypadat jako nové.

5. S pomocí Pharmaceutical Grade, Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP, lze očekávat čistší barvu.

5. Odstraňte make-up skvrny od oblečení.

7. Farmaceutický stupeň, Pharma Gram Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP může být odpuzující hmyz.

8. Pharmaceutical Grade, Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP snadno odstraní vodoznaky na dřevo.

9. Pharma Grade Vaseline Petroleum Jelly BP, USP, EP dokáže vaši vůni vydrží déle.

COA z bílé ropné vazelíny, vazelína z bílé vazelíny

CHARAKTERISTIKA

TESTOVACÍ METODA

POŽADAVKY PODLE FARMACIE

TYPICKÉ VÝSLEDKY

Popis

Vizuální

Bílé , průsvitné, měkké mastné, zachování těchto znaků na úložišti a při roztavení a nechání vychladnout
bez míchání; ne více než lehce rozkvétající denní světlo, dokonce roztavené; bez zápachu při otírání na obrazovce.

Dodržuje

Barva

IP 17/52

0,5 (Y)

0.2Y

Zápach

Organoleptický

Nula

Nula

Barva

USP 31

Vychází

Vychází

Bod zmrznutí

ASTM D938

50 ° C až 60 ° C

51 ° C

Bod tání

ASTM D127 / USP 31

57-60

58,5

Kyselost nebo zásaditost

USP 31

Neutrální

Dodržuje

Pevné oleje, tuky a pryskyřice

USP 31

Žádné ppt ani mastné látky nejsou vyráběny

Vychází

Specifická hmotnost při 25 ° C

USP 31

0,860 až 0,890

0,867

Konzistence při 25 ° C

USP 31 / ASTM D937

180-200 dmm

185

Zbytky při zapálení

USP 31

Ne více než 0,05%

0,02%

Organické kyseliny

USP 21

Projít

Vychází

Polycyklické aromatické uhlovodíky

BP 2008

Projít

Vychází

Polynukleární sloučeniny

FDA 21 CFR 172.880

Projít

Vychází

Kinematická viskozita @ 99 ° C

ASTM D445

9 - 12.5

10.5

COA Žluté ropné vazelíny, Pure Vasline


Položky

Specifikace

Výsledky testu

Vzhled
Žlutá vazelína

Žlutý trancelucent měkký mastný

Odpovídá

Drop point of
Žlutá vazelína

45-60 ° C

54 ° C

Penetrace kuželem (0,1 mm)

130 ℃ -230 ℃

146 ° C

POLYKYKLICKÉ AROMATICKÉ HYDROCARBONY (265-420nm)

NEJNIŽŠÍ NEŽ 1,08

0,93

UV ABSORBANCE (290 nm)

Ne více než 0,5

0,15

SILENÝ POŠKO

NEJNIŽŠÍ NEŽ 0,1%

0,08%

PH žluté Vasline

Odpovídá

Odpovídá

Závěr : Vyhovění požadavkům standardů BP a USP

Balené železným bubnem. Net160kg / buben


Nejvyšší kvalita, tovární cena Čistá žlutá a bílá ropná vazelína, čistá továrna Vasline v Číně; Čína ropné želé, čisté bílé a žluté Vasline dodavatele surovin v Číně. Čína Bílá a žlutá vazelína Ropná vazelína BP, USP, EP Pharmaceutical Grade, Pharma Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Pharmaceutical Grade Pure Petroleum Jelly, Pure Vasline BP, USP CAS 8009-03-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: Farmaceutický stupeň Pure Petroleum Jelly, Pure Vasline BP, USP CAS 8009-03-8, výrobce, dodavatel, cena
Dotaz

You Might Also Like