Mikrokrystalická celulóza (MCC 101, 102) Prášek CAS 9004-34-6

Mikrokrystalická celulóza (MCC 101, 102) Prášek CAS 9004-34-6 Klíčová slova: Mikrokrystalická celulóza, mikrokrystalická celulóza 101, mikrokrystalická celulóza 102, prášek mikrokrystalické celulózy Standard: USP / BP / EP / FCC Doba použitelnosti: minimálně 2 roky. Jako profesionální Čína Microcrystalline ...

Podrobnosti o produktu

Mikrokrystalická celulóza (MCC 101, 102) Prášek CAS 9004-34-6

Microcrystalline Cellulose (MCC 101, 102) Powder.jpg


Jméno výrobku:

Mikrokrystalická celulóza 101

Mikrokrystalická celulóza 102

Vlastnosti:

Bílý prášek bez zápachu, bez chuti

Číslo CAS:

9004-34-6

Balík:

20 kg / taška; 25 kg / taška


Klíčová slova: mikrokrystalická celulóza, mikrokrystalická celulóza 101, mikrokrystalická celulóza 102, mikrokrystalická celulózová prášková medicína a farmaceutický stupeň

Standardní: USP / BP / EP / FCC

Doba použitelnosti: nejméně 2 roky.

Jako profesionální dodavatel a výrobce farmaceutické chemie a mikrokrystalické celulózy (MCC), společnost FENGCHEN GROUP CO., LTD, dodává a vyváží mikrokrystalickou celulózu (MCC) a farmaceutickou třídu z Číny již téměř 10 let.

Popis a použití:

Mikrokrystalická celulosa (MCC) je jednou z populárních potravinářských přísad a přísad v mnoha zemích.

Tento výrobek lze použít pro tabletové lepidla, ředidlo, dezintegrační činidlo; kapsle ředidlo, atd.

Může být použit jako excipient zdraví, kapalné hnojivo, plnivo.

Další použití: Mikrokrystalická celulóza v potravinářském průmyslu jako důležitá funkční potravinářská vláknina je ideální přísadou pro zdraví,

Mikrokrystalická celulosa může být použita jako texturizátor, protispékavé činidlo, náhražka tuku, emulgátor, prodlužovač a plnidlo při výrobě potravin.

Nejběžnější použití mikrokrystalické celulózy se přidává do vitamínových doplňků nebo tablet.

Může být také použit v plakátových testech pro počítání virů. Tentokrát je mikrokrystalická celulosa alternativou karboxymethylcelulózy.

------------------

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC je pojivová látka přidaná k lékům na předpis, přes léky proti užívání a doplňky stravy. Mikrokrystalická celulóza je také známá jako celulóza.

 

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC přichází v práškové formě, která pak prochází chemickým procesem, který se používá jako přísada do doplňků, které pomáhají lidem, kteří se zabývají kondicí a celkovým zdravím.

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC nebude absorbována do krevního řečiště nebo do žaludku. Tato vlastnost činí mikrokrystalickou celulózu bezpečným produktem. Při užívání mikrokrystalické celulózy USP / BP / EP / FCC se mohou vyskytnout i minimální nežádoucí účinky.

 

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC Způsob výroby:

Mikrokrystalická celulosa je produkt některých typů gumových rostlin. Buničina, běžně známá jako dřeňová buničina, je rozdrcena a pak rozsypaná v horké minerální kyselině. Všechny znečišťující látky a chemické látky se potom odstraní, aby se vytvořila použitelná mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC.

 

Použití a aplikace:

Mikrokrystalická celulosa USP / BP / EP / FCC se používá v mnoha výrobcích. Například se běžně vyskytuje v sýrech, beztukovým šalátovým dresinkům, šlehačkách a pečiva.

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC je také složkou, která existuje u mnoha léků na předpis při alergii, neaktivní nebo nadměrně aktivní žlučové cestě, krevní tlak a jiné nemoci.

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC se také nachází v přípravcích na posilování hmotnosti.

 

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC Výhody:

Poskytuje mnoho výhod, když se mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC aplikuje jako spojovací činidlo při lécích na předpis, přes léky na pult a doplňky stravy. Mikrokrystalická celulosa USP / BP / EP / FCC umožňuje vytvoření nerozbitné pilulky nebo tablety.

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC umožňuje rovněž optimální absorpci přísady, léčivého přípravku nebo léčivého přípravku za správnou cenu.

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC nemá žádnou chuť ani chuť, díky čemuž bude mnohem snadnější.

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC se také používá k zabránění zahušťování mnoha potravinových produktů z důvodu její struktury a chemického složení. Mikrokrystalická celulosa USP / BP / EP / FCC se často používá v syrovátkových prášcích a nápojích obsahujících syrovátku.

Mikrokrystalická celulosa USP / BP / EP / FCC se používá jako srstový produkt jako zahušťovací činidlo a také pro podporu absorpce. Výhody syrovátky zahrnují zlepšení svalové hmoty, regeneraci svalů a zvýšení energie.

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC ve velkém množství může zvýšit ztrátu hmotnosti. To je buď kvůli zvýšené potřebě zbavit se těla odpadu, zabránění tomu, aby živiny byly absorbovány tělem nebo výsledkem omezené chuti k jídlu.

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC je nyní v práškové formě, pokud si přejete namíchat vlastní doplňky a potřebujete ji používat jako pomocnou látku.

 

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC Nežádoucí účinky:

Může u některých jedinců způsobit mírné nežádoucí účinky. Zvýší se výroba stolice.

Další hlášené nežádoucí účinky mikrokrystalické celulózy USP / BP / EP / FCC zahrnují depresi, zapomnění, nedostatek energie a bolesti hlavy.

 

Mikrokrystalická celulosa pozitivní hodnocení

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC bude užitečná pro jedince, kteří trpí celiakií. Pokud mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC pochází z pšenice, pak bude mít určité šance, že způsobí citlivost těm alergickým na glutén.

--------------------

DEFINICE

Mikrokrystalická celulosa USP / BP / EP / FCC je přečištěná, částečně depolymerizovaná celulóza připravená zpracováním alfa-celulózy získané jako buničina z vláknitého rostlinného materiálu s minerálními kyselinami. Stupeň polymerace je typicky menší než 400. Ne více než 10% materiálu má velikost částic menší než 5     m.

Chemické názvy

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC

Číslo CAS

9004-34-6

Chemický vzorec

(C6H10O5) n

Stanovení

Nejméně 97% sacharidů vypočteno jako celulóza na vysušeném základě

POPIS

Jemný, bílý nebo téměř bílý, bez zápachu, volně tekoucí krystalický prášek

FUNKČNÍ POUŽITÍ

Emulgátor, stabilizátor, činidlo proti rozpadu a dispergátor

Rozpustnost

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC je nerozpustná ve vodě, ethanolu, etheru a zředěných minerálních kyselinách. Mírně rozpustný v roztoku hydroxidu sodného

Infračervená absorpce

Infračervené absorpční spektrum disperze bromidu draselného ve vzorku odpovídá infračervenému spektru v dodatku

Ztráta sušením

Ne více než 7,0% (105 °, 3 h)

pH

5,0 - 7,5
5 g vzorku protřepejte 40 ml vody po dobu 20 minut a centrifugujte. Použijte supernatant pro stanovení pH

Síranový popel

Ne více než 0,05%
Postupujte podle pokynů pro zkoušku Ash (Síranový popel, metoda I) s použitím 2 g vzorku

Vést

Ne více než 2 mg / kg
Připravte roztok vzorku podle pokynů pro organické sloučeniny v Limitním testu a stanovte obsah olova atomovou absorpční spektrometrií

Škrob

Není detekovatelné
Viz popis v části TESTY

Škrob

30 g vzorku se smíchá s 270 ml vody ve vysokorychlostním mísiči (18 000 ot / min) po dobu 5 minut. Přeneste 100 ml směsi do 100 ml odměrného válce a nechte stát 3 hodiny. Bílá neprůhledná, bezbarvá disperze, která vytváří supernatantní kapalinu na povrchu. Do 20 ml této disperze se přidá několik kapek jodu TS a směs se míchá. Nebyla vytvořena žádná purpurová až modrá nebo modrá barva.

METODA ZKOUŠENÍ

Přeneste asi 125 mg vzorku, přesně zváženého, ​​do Erlenmeyerovy baňky o objemu 300 ml, přičemž použijete asi 25 ml vody. Přidá se 50,0 ml 0,5M dvojchromanu draselného, ​​promíchá se, opatrně se přidá 100 ml kyseliny sírové a zahřeje se k varu. Odstraňte z tepla, nechte stát 15 minut při pokojové teplotě, ochlaďte ve vodní lázni a přeneste do 250 ml odměrné baňky. Zředěte vodou téměř na objem, ochlaďte na 25 °, zředěte vodou na objem a promíchejte. Titrujte 50,0 ml alikvotní část s 0,1N síranem železnatým, za použití 2 nebo 3 kapek ortofantantrolinu TS jako indikátoru a zaznamenejte objem požadovaný jako S v ml. Proveďte slepé stanovení a zaznamenat objem 0. V síranu železnatém, požadovaném jako B, v ml. Vypočte se procentní podíl celulózy ve vzorku podle vzorce:

                                                                                   

kde W je hmotnost odebraného vzorku v mg, korigovaná pro ztrátu při sušení.

 

-------------------------

Mikrokrystalická celulosa USP / BP / EP / FCC je purifikovaná, částečně depolymerizovaná celulóza s kratšími krystalickými polymerními řetězci. Díky silnému vazebnímu výkonu je jedním z nejčastěji používaných plniv a pojiv v lékových formulacích spolu s laktózou. Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC se vyrábí kontrolovanou parciální hydrolýzou dřevní buničiny s vysokou čistotou a následným čištěním a sušením.

 

Při vývoji formulace je mikrokrystalická celulosa USP / BP / EP / FCC použitelná v širokém spektru orálních pevných dávkových forem, včetně tablet, kapslí, sáčků, pelet a dalších. Mikrokrystalická celulosa USP / BP / EP / FCC se široce používá v různých farmaceutických procesech, jako je granulace za mokra, suchá granulace nebo přímá komprese. Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC s nízkým obsahem vlhkosti je zvláště vhodná pro aplikaci s API citlivými na vlhkost.

Mikrokrystalická celulóza USP / BP / EP / FCC má vysoké kompaktibilní vlastnosti, což znamená, že silné tablety mohou být vyrobeny při nízkých silách. Tyto nízké síly mohou prodloužit životnost nástrojů při výrobě tabletovacího kroku, i když je podíl aktivní složky v tabletu vysoký. Kromě toho mohou být tablety obsahující mikrokrystalickou celulózu USP / BP / EP / FCC připraveny pro snadnou dezintegraci při superdisintegrantu. V kombinaci s různými stupni laktosy (DCL), které jsou přímo lisovatelné (granulované, bezvodé, sušené rozprašováním), mikrokrystalická celulosa USP / BP / EP / FCC vykazuje zlepšené funkční vlastnosti, které mohou být užitečné pro aplikace s přímým lisováním.

----------------------

COA čínského mikrokrystalického prášku z celulózy


Položky

Specifikace

Popis
Mikrokrystalická celulóza

Bílý prášek bez zápachu, bez chuti

Rozpustnost (v tetraminu mědi)

Pozitivní

Identifikace A
Mikrokrystalická celulóza

Pozitivní

Identifikace B (stupeň polymerace)
Mikrokrystalická celulóza

NMT350

pH

5,0-7,0

Látky rozpustné ve etheru (%)

NMT0.05

Ve vodě rozpustná hmota (%)

NMT0.24

Těžké kovy

NMT10PPM

Zbytek při zapálení (Síranový popel) (%)

NMT0.05

Ztráta sušením(%)

NMT7.0

Objemová hustota (g / cm3)

0,28-0,33

Vodivost (uS)

NMT 75

Velikost částic:
Zadržená síta 60 (250 mikrometrů) (%)
Přidržené 200 mesh (74 mikronů) (%)


NMT8.0
NMT45.0

Mikrobiologické specifikace
Celkový počet aerobních mikroorganismů

NMT 1000Cfu / gram

Celkový počet kvasinek a plísní

NMT100Cfu / gram

Pseudomonas aeruginosa,
Escherchia Coil,
Staphylococcus aureus, Salmonella sp

Absence / 10 gramů


Nejvyšší kvalita, Čína Dodavatelé mikrokrystalické celulózové prášky / továrna na látky v Číně; Čína dodavatele mikrokrystalické celulózy v Číně. Čína Microcrystalline celulosy výrobcové v Číně.


Pokud hledáte mikrokrystalickou celulózu (mcc 101, 102) prášek cas 9004-34-6, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: mikrokrystalická celulóza (mcc 101, 102) prášek cas 9004-34-6, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like