Nízkosubstituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP, NF, EP nízká substituce

Nízkosubstituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) Nízká substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) Nízká substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) Nízká substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) Popis:...

Podrobnosti o produktu

Nízko substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP, NF, nízká substituce EP

image001.jpg

Název produktu: Nízkotlasovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP NF EP má nízkou substituci

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Klíčová slova:

Nízko substituovaná hydroxypropylcelulóza

Hydroxypropylcelulóza s nízkou náhradou

Popis:

Nízkem substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP NF EP Low Substituted je nový typ tabletových excipientů s 15 g / kg jako perorální LD50 u potkanů a může působit jako rámový materiál tablet s prodlouženým uvolňováním.

Nízko substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP NF EP Low Substituted působí nejen jako dezintegrační činidlo, ale také přispívá ke zvýšení tvrdosti tablet a vytváří poměrně jemné rozpadlé částice. V důsledku toho může být rozpuštění léku přínosem a dezintegrace L-HPC má málo společného s kyselostí gastrointestinální tekutiny.

1. Výhody našeho produktu.

Jedním z hlavních rysů nízko substituované hydroxypropylcelulózy (L-HPC) USP NF EP Low Substituted je, že je nerozpustný ve vodě a organických rozpouštědlech, ale může bobtnat ve vodě.

Kapacita bobtnání zvyšuje s nárůstem náhrady. Pokud je stupeň náhrady jedno procento, poměr bobtnání je pět set procent; když se stupeň substituce zvýší na patnáct procent, poměr bobtnání produktu může dosáhnout sedmi set dvacet procent. Ve srovnání se sto osmdesáti procenty škrobu a sto třicet pět procent mikrokrystalické celulózy.

Při velmi velkém povrchu a pórovitosti poměrně nízkým substituovaným práškovým práškem USP NF EP Low-Substituted pomáhá urychlit hygroskopickou rychlost, zlepšit schopnost bobtnání a usnadnit dezintegraci tablet, když funguje jako tabletová pomocná látka. Mezitím má drsná struktura vynikající tessellation výkon s práškem a částicemi, který je schopen zvýšit pevnost spojování a tak zvýšit tvrdost a lesk tabáku.


2. Použití a použití:

Nízkem substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP NF EP Low Substituted je netoxická pro orální podávání a běžně se používá jako lepidla, granulační činidla a tenkovrstvé povlakové materiály ve farmaceutickém přípravku. Vynikající vlastnosti umožňují naší nízkou substituovanou hydroxypropylcelulózu (L-HPC) USP NF EP nízké substituované zpoždění dávkování tablet tabletami. To je důvod, proč se různé typy často mísí, aby společně fungovaly jako rámec dlouhodobé přípravy. Dále by mohla být nízká substituovaná nízkosubstituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP NF EP nízká, jako membránová látka v zapouzdření mikrokapslí, rámových materiálů a excipientů žaludečních retenčních tablet a jako zahušťovadla a ochranné koloidy suspenzí a tento produkt by mohl stejně jako v transdermální náplasti.

Jako nejznámější dodavatel v Číně, nízko substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP NF EP s nízkou náhradou dodavatele v Číně, nízkosubstituovaná hydroxypropylcelulóza skupiny Fengchen Group (L-HPC) USP NF EP nízká substituce je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Nízko substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP NF EP Low Substituted je pojiva a dezintegrační neúčinná složka pro pevné dávkové formy ve farmaceutickém průmyslu. Jako prášek je hypromelóza téměř bílá až béžová a může být v granulích.

Nízko substituovaná hydroxypropylcelulóza bobtná ve vodě a je nerozpustná.

 

Použití a aplikace

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce nízkosubstituovaných nízkosubstituovaných práškových substrátů (L-HPC). Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít v pořádku, když to potřebují, správnou čínskou výrobek a dodavatele nízkokonstrátově substituované hydroxypropylcelulózy (L-HPC). Když si koupíte nebo koupíte nízkosubstituovanou prášek z nízké hladiny substituované hydroxypropylcelulózy (L-HPC) USP NF EP z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.

image002.jpg


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

image003.jpg

1,25kg / buben s polyethylenovým pytlem jako vnitřní vrstva nebo podle požadavků zákazníka

2.Malé množství tranzitu by mohlo být mezinárodní expres, jako DHL, UPS, TNT, EMS, Fedex a tak dále.

3.Pro hromadné objednávky může být nízká substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP NF EP Low Substituted dodána vzduchem nebo lodí.

4. V závislosti na vaší poloze povolte, abyste do vaší objednávky dorazili 1 až 5 pracovních dnů.

5.Pro malé objednávky očekávejte od UPS DHL EMS 3-7 dní.

6.Pro hromadné objednávky prosím nechte 5-8 dní letem, 15-30 dní po moři.

Nejvyšší kvalita, čistá nízko substituovaná hydroxypropylcelulóza (L-HPC) USP NF EP Nízká substituovaná továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:

Pokud hledáte nízkosubstituovanou hydroxypropylcelulózu (l-hpc) usp, nf, ep málo substituované, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: nízkosubstituovaná hydroxypropylcelulóza (l-hpc) usp, nf, ep low substituted, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit