D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono Delta Lactone (GDL) USP stupeň, FCCIV Glucono-1,5-Lacton

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP Grade, FCCIV Glucono-1,5-Lacton Název produktu: D-glukonolakton, Delta- glukonolakton, Glucono delta lakton E575 Synonyma: -Lacton, Glucono-S-lakton Standard: USP, FCCIV Číslo CAS: 90-80-2 Molekulární ...

Podrobnosti o produktu

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV Glukono-1,5-lakton

image001.jpg

Název produktu: D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) E575

Synonyma: glukono-1,5-lakton, glukono-S-lakton

Standardní: USP, FCCIV

Číslo CAS: 90-80-2

Molekulární vzorec: C6H10O6, MW: 178,1414


Vzorec struktury:

image002.jpg

Rozpustnost: 59 g / 100 ml (voda) při 25 ° C

Další názvy: Glukono-delta-lakton

image003.jpg

delta-glukonolakton; Kyselina D-glukonová, 5-lakton; Glukono-delta-lakton

Balení: 25 kg / taška

Přibližně 22 mt. Čisté na 20 palců bez palety

O 20 mt čisté na 20 palců s palivem

image005.jpg

Informace o přepravě: HS # 2932205020

Klíčová slova:

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL)


Vlastnosti:

Hustota: 1,72 g / cm3

Teplota tání: 151-155 ° C

Bod Boling: 446,4 ° C při 760 mmHg

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV Bod vzplanutí: 192,3 ° C

Rozpustnost: 500 g / l (20 ° C)

Tlak páry: 7.6E-10mmHg při 25 ° C

Index lomu: 1,607

Popis:

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton je neutrální cyklický ester kyseliny glukonové, vyráběný kyselinou fermentací glukózy. Tento produkt se oddělí od kyseliny krystalizací.

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton je jemný bílý krystalický prášek. Je také volně rozpustný ve vodě. Tento výrobek je prakticky bez zápachu. D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton má mírně sladkou chuť. Není toxický, bude v systému zcela metabolizován stejně jako uhlohydrát.

Při přidání do vodného roztoku se rychle rozpustí D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton a poté se pomalu hydrolyzuje na kyselinu glukonovou. Tímto způsobem vytváří jemné okyselení stejným způsobem jako bakterie produkující kyselinu mléčnou. V roztoku jsou vždy v rovnováze jak kyselina glukonová, tak D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton. Ekvivalentní bod a rychlost transformace souvisejí s koncentrací, teplotou a hodnotou pH.

2 znaky s výjimkou jiných obvyklých kyselin a D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL), USP Grade, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton.

Prostřednictvím pomalé hydrolýzy na kyselinu glukonovou zajistí D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton postupné a kontinuální snížení pH na rovnováhu. Tento produkt se používá jako okyselovač s pomalým uvolňováním.

Během hydrolýzy se počáteční sladká chuť D-glukonolaktonu, Delta-glukonolaktonu, Glucono delta laktonového (GDL) USP stupně, FCCIV nebo Glucono-1,5-laktonu stává jen mírně kyselá, což umožňuje konečnou příchuť vodného roztoku GdL je mnohem méně pikantní než u jiných okyselujících látek.

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton je přirozená složka mnoha potravin. To je obecně nalezené v medu, ovocné šťávy, víno a mnoho fermentovaných produktů. Jako přírodní potravinářská kyselina přispívá ke špatné chuti různých potravin D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton. Protože snižuje pH, pomáhá také chránit potraviny před poškozením enzymy a mikroorganismy.

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton je sacharid, který obsahuje tvorbu laktonu. Ve vodném roztoku je rovnováha mezi kyselinou glukonovou a delta a gamma laktony.

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton lze použít jako koagulační činidlo, kyselé činidlo, kypřící činidlo, konzervační činidlo a používají se při výrobě kosmetických a zubních past.

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton je bílý krystal nebo krystalický prášek, rozkládá se při teplotě přibližně 153 ° C. Je snadno rozpustný ve vodě, málo rozpustný v ethanolu, nerozpustný v ethyletheru.

Používání:

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL), USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton je surovinou pro příchuť, tofu coagulant, PH redukční činidlo a kypřící činidlo.

1. Tofu koagulant.

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton je dnes velmi užitečné při výrobě Tofu. Tofu, který vyrábí GDL, je bílý a jemný, bez hořké chuti, bez ztráty bílkovin.

2. Želírovací činidlo pro mléčné výrobky

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton mohou být také ve výrobě jogurtu nebo sýra.

3. Zlepšování kvality

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP Grade, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton lze aplikovat ve vepřovém masa a vepřové konzervy, aby se zlepšil účinek barviva.

4. okyselující činidlo

Dulkondolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL), USP Grade, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lactone mohou být použity v ovocném sirupu nebo v želé s příchutěmi jako vanilkový extrakt, čokoláda, banán atd.

5. Kromě toho se v mléčných výrobcích často používá jako D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, delta lakton Glucono (GDL) USP, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton jako chelatační činidlo a dokonce iv pivovarnictví atd.

AHA, D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP Grade, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton je polyhydroxykyselina (PHA) kyselina glukonová) v medu a mateřském rosolu, ovocné šťávy, víno a jiné fermentované produkty. Kyselina glukonová je prostě molekulou glukózy, ve které byla aldehydová funkce oxidována na kyselou funkci. Včely to dělají enzymatickým působením a v fermentovaných produktech, jako je víno a kombucha, dělají je mikroorganismy.

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton je jednoduše suchá forma kyseliny glukonové, která se získává odstraněním vody během krystalizace. Když je rozpuštěn ve vodě, tato reakce je obrácena, což vede k roztoku kyseliny glukonové.

FENGCHEN GROUP je glukokolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton je bezlepkový fermentovaný potravinový škrob získaný z kukuřice bez GMO fermentačním procesem s GMO mikroorganismy. V potravinářském průmyslu je D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lactone bezpečnou přísadou jako přísada do potravy ke snížení pH omáček a dresinků je kyselá, jak může kyselina citronová dělat.

Při přidání do vodného roztoku se D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton rychle rozpustí a rychle pracují.

Tento výrobek má také aplikace v kosmetickém průmyslu jako zvlhčovač, prostředek na úpravu pH a sekvestrant nebo chelatační činidlo. D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL), USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton je obecně považován za vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé pokožky a nedráždí a antioxidant. Vícenásobné hydroxylové skupiny na molekule D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, delta lakton Glucono (GDL) USP, molekula FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton přitahují vodu, což má za následek hydratační účinek při přidávání do formulací péče o kůži. Vzhledem k jejich schopnosti upravovat a hydratovat pokožku mohou formulace obsahující GdL dokonce hladit strukturu pokožky a snížit vzhled jemných čar a vrásek.

Prostřednictvím pomalé hydrolýzy na kyselinu glukonovou zajišťuje D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton postupné a kontinuální snižování pH do rovnováhy. Používá se jako okyselovač s pomalým uvolňováním ve formulacích.

Vícenásobné hydroxylové skupiny na molekule D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, delta lakton (GDL) USP, molekula FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton, které přitahují vodu, mohou rovněž působit na snížení dostupnosti vody pro mikrobiální růst v kosmetických prostředcích.

Při použití se D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton často kombinuje s benzoátem sodným, což je tradiční konzervační látka, konzervační činidlo a zvýšit mikrobiální toleranci hotového produktu. D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton lze kombinovat s jinými antimikrobiálními nebo antifungálními přísadami, jejichž aktivita závisí na nízkém pH.

Bude také spolupracovat s Leucidal Liquid, Leucidal Liquid SF, Sorbát draselným, Benzoát sodný, Optiphen, Optiphen Plus a Optiphen ND atd.

Doporučené úrovně použití pro D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton: 0,1%

Vzhled: Bílý krystalický prášek

Rozpustnost: Rozpustný ve vodě

pH (1% ve vodě): 3,0 - 4,0 (postupné po dobu 60 minut)

Doba použitelnosti: Až 3 roky při skladování v uzavřených originálních obalech za normálních teplotních podmínek, mimo vlhkost.

Jako nejslavnější Čína D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP Grade, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton dodavatel v Číně je produkt Fengchen Group dobře zabalen nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.


Jiná informace:

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton je derivát glukózy (tj. Kyselina sacharinová) a molekula ve tvaru kruhu. Vykazuje 6 atomů uhlíku (C) a na každém atomu C je připojena skupina OH.

V masných technologiích se převážně používá jako regulátor kyselosti ve fermentovaném salámu a příležitostně jako zesilovač barviv D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton. V podstatě 1 g této látky snižuje hodnotu pH v salámě o 0,07-0,09 jednotky pH. D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lactone sám o sobě je bělavý prášek. Mimochodem, to není kyselé. Poté, co D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton je v kontaktu s vodou pocházející z masa, se molekula ve tvaru prstence otevírá a hydrolyzuje na kyselinu glukonovou. Tato kyselina způsobuje pokles hodnoty pH v rámci fermentovaného salámu a běžně se používá v množstvích mezi 3 a 12 g / kg salámu.

Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejlépe známých výrobců D-glukonolaktonu, Delta-glukonolaktonu, Glucono delta laktonu (GDL) USP, výrobce FCCIV nebo Glucono-1,5-Lactone v Číně.


Použití a aplikace

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL), USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton je běžně používané okysličovadlo v masných výrobcích, zejména pro suché sušené salámy. Tento produkt se používá, když je vyžadováno pomalé uvolňování kyseliny. V přítomnosti vody se vrací do kyseliny glukonové. Snížení pH inhibuje růst bakterií a urychluje sušení.

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL), USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton je ester kyseliny glukonové a hydrolyzuje na glukonovou kyselinu jednou zaváděnou do salámy v důsledku přítomnosti vody z masa samotného.


APLIKACE:

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lactone se běžně vyskytují v medu, ovocných šťáv a vína. Být kyselým, přidává do jídla chutnou chuť, přestože má zhruba třetinu kyselosti citronové. Metabolizuje se na glukózu; jeden gram D-glukonolaktonu, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton odpovídá jednomu gramu cukru. Ve zpracovaných potravinách funguje jako vytvrzovací a mořicí činidlo; kypřící činidlo; činidlo regulující pH; a sekvestrant.

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce čínských D-glukonolaktonů, Delta-glukonolaktonů, Glucono delta laktonů (GDL) USP, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lactone. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši zákazníci budou mít v době, kdy ji potřebují, právo vyrábět a dovážet správné Čína D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP Grade, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lactone. Pokud chcete koupit nebo koupit D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lacton z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

jméno výrobku

D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-lakton

Vzhled:

Bílý krystalický prášek, téměř bez zápachu

Test (jako C6H10O6):

99,0% min.

Síran:

0,03% max.

Redukční látky:

0,5% max.

Těžké kovy (jako Pb):

20 stran za minutu max.

Olovo (jako Pb):

10 ppm max.

Arzen (jako As):

3ppm max.

Vápník (jako Ca):

0,03% max.

Chlorid (jako Cl):

0,02% max.

Velikost částic:

Nastavitelný

Balík:

25 kg čistého papírového pytle

Nejvyšší kvalita, čistý D-glukonolakton, Delta-glukonolakton, Glucono delta lakton (GDL) USP stupeň, FCCIV nebo Glucono-1,5-Lactone factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte d-glukonolakton, delta-glukonolakton, glukono-delta lakton (gdl) usp grade, fcciv glukono-1,5-lakton, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: d-glukonolakton, delta-glukonolakton, glucono delta lakton (gdl) usp, fcciv glukono-1,5-lakton, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like