Kukuřičný prášek, kukuřičný prášek nebo granule

Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule Název produktu: Kukuřičný prášek, kukuřičná kukuřička Běžně používaná velikost; 6,8,10,12,16,24,30,36,46,60,80,100,120,150 (síťovina), 20 mesh Vlastnosti: Světle světle žluté až světle hnědé částice bez viditelných nečistot, plísně, hmyz. Čistota...

Podrobnosti o produktu

Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule

image001.jpg

Název produktu: Kukuřičný prášek, kukuřičný prášek

Běžně používaná velikost; 6,8,10,12,16,24,30,36,46,60,80,100,120,150 (síťka), 20 mesh

Vlastnosti: Světle světle žluté až světle hnědé částice bez viditelných nečistot, plísně, spekulace, hmyz.

Čistota (stanovení):

image002.jpg

Balení: 30Kgs / Ctn


Klíčová slova:

Kukuřičný prášek, kukuřičná granule

Práškové kukuřičné klasy

Popis kukuřičného prášku, práškové kukuřice nebo granule je považován za přírodní a ekologickou alternativu k antikoagulačnímu rodenticidu.

Technicky, kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule je všestranný absorbent a adsorbent odvozený z kukuřičných špičáků pro mnoho aplikací.

Kukuřičný prášek, kukuřičný prášek nebo granule je jedním z nejoblíbenějších nosičů nebo médií pro farmaceutické výrobky a výrobky z veterinárního hlediska.

Kukuřičný prášek pro abrazivní a kukuřičný krmivo Popis:

Náš práškový kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule jsou vyrobeny z vysoce kvalitního zpracování kukuřičného kukuřice, jako béžová nebo žlutohnedá, dříve bývaly různé práškové náhražky práškových částic, obsah vlhkosti 5, 5,7 surového proteinu, surové vlákno 3,7, poměr je 0,3-0,35, adsorpční kapacita 50-70. Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule je nosičem výroby sójové moučky, veterinárních léků a jiného vektoru alternativ. Výrobek s práškovým kukuřičným práškem, práškovou kukuřicí nebo granulemi obsahuje cholinchlorid, vitamín, premix a doplňkové látky a další desítky veterinárních léčiv a doplňkových látek. Porovnejte s jinými možnými nosiči, práškovou kukuřičnou, práškovou kukuřičnou nebo granulovanou cenu velmi nízkou. Doba skladovatelnosti může být delší. S pomocí našeho produktu bude mít finální produkt mnohem lepší tekutost, silnou absorpci vody a dobrou chutnost apod.

Jako nosič může kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule pomoci zvýšit životnost většiny doby skladování léků po dobu až 36 měsíců. A produkt bude stabilní. Ukazatele a mikrobiální ukazatele jsou v souladu s národními a mezinárodními standardy, nízkou cenou, vysokou kvalitou a nízkou cenou.

Postup: Prášek kukuřičných prášků, práškové zpracování kukuřice nebo drcení granulí a podléhají přísnému prosévacímu materiálu, pořádají jednotnou, vhodnou tvrdost. Náš produkt má velmi dobrou houževnatost a silnou absorpční schopnost. Fengchen Group má kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule má dobrou odolnost proti opotřebení a mnoho dalších výhod. Nebude to snadné.


Výživové složky kukuřičného prášku, práškové kukuřice nebo granule:

v 54,5% cukru, surovém proteinu 2,2%, surovém tuku, surovém vláknině, minerálech 0,4% 29,7% 1,2%.

Jako nejslavnější výrobek z kukuřičného kukuřice v Číně, práškový kukuřičný nebo granulovaný dodavatel v Číně, kukuřičný prášek Fengchen Group, práškový kukuřičný škrob nebo granule je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.


Funkce a schopnosti:

Stejně jako u jiných rodenticidů, přípravky vyžadují účinnost 3 až 7 dní. Spíše než zabíjet hlodavce prostřednictvím vnitřního krvácení jako antikoagulancia, kukuřičný prášek, práškový kukuřičný tuk nebo granule ovlivňují trávicí systém hlodavců a způsobují akutní dehydrataci kvůli jeho extrémně absorpční povaze (kukuřičný klas se používá v aplikacích jako ropné úniky ve vodních útvarech, sušení a odmrazování). Fyziologické cesty trávení jsou narušeny, což brání normální regulaci hladiny vody a soli, což vede k hypovolemickému oběhovému šoku díky snížení objemu krve a krevního tlaku, kyslíkové deprivaci krve a nakonec smrti.

Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule je přirozeně biologicky odbouratelný, a proto není znečišťujícím prostředkem pro životní prostředí. Neexistuje žádné riziko kontaminace plodin ani potravinového řetězce. Neexistuje žádná hrozba toxicity u zvířat, zvířat nebo ptáků.

Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejlépe známých kukuřičných prášků, práškových kukuřičných granulí nebo granulátů v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Použití a použití:

Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule je široce využíván jako nosič mnoha veterinárních produktů. Například Cholin Chloride Kukuřice Cob 60% je populární produkt. Kukuřičný prášek pracuje perfektně jako nosič v tomto produktu.


Oblasti použití:

(1) Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule je schopen pracovat jako ředidlo / nosič / plnivo v produktech pro zdraví zvířat, agrochemikálie, veterinární přípravky, vitamínové premixy, léky atd.

(2) Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule fungují jako perfektní absorpční média v prostředí pro bezpečné uložení kapalných a pevných odpadních vod.

(3) Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule působí jako kondicionér půdy, vodní přídržka v zahradnictví.

(4) Kukuřičný prášek, Práškový kukuřičný škrob nebo granule funguje jako kondicionér na podstielky v drůbežářském průmyslu atd.


APLIKACE

1. tření: kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule mohou být použity k otření, suché broušení, kovu nebo plastu, skla a dalších produktů.

2.použitelnost: kukuřičný prášek, kukuřičný prášek nebo granule má vynikající adsorpční schopnost. Může absorbovat čtyřnásobek své vlastní hmotnosti kapaliny. Jedná se o velký rozvoj zdrojů aktivního uhlí. Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule se používají pro vstřebávání vlhkých vodních sportů, sušení, absorpci chemických odpadů, velké plochy povrchu mastných nečistot.

3. Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule je netoxický pro krmivářský průmysl: vitamín, nosič koření. Díky těmto vlastnostem je perfektní pro výrobu pomocí.

4. Chemická stabilita: kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule je druh dobrého léku, chemického nosiče.

5. Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule mohou být také krmení zvířat.

Fengchen Group je vedoucím dodavatelem a výrobcem granulovaných kukuřičných prášků. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít právo na výrobu prášku z kukuřičného kukuřice, práškové kukuřice nebo granule výrobce a dodavatele, když to potřebují. Když chcete koupit nebo koupit kukuřičný prášek, kukuřičný prášek nebo granule z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


ARCH S DATY O BEZPEČNOSTI MATERIÁLU

Oddíl 1 - Identifikátor produktu Kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule

FENGCHEN GROUP Co., Ltd.

Oddíl 2 - Identifikace nebezpečnosti; Žádné přímé poškození lidského těla.

Alergická konstituce, snadno způsobuje svědění.

Oddíl 3: Složení / informace o složkách; Rostlinná vláknina, kukuřičný prášek, práškový kukuřičný škrob nebo granule

Oddíl 4: Opatření první pomoci; Oči: Deset minut, promyjte vodou. Konzultujte s lékařem.

Pokožka: Opláchněte důkladně vodou.

Oddíl 5: Opatření protipožární ochrany; Zdržujte se od hořlavých předmětů. Požární sprej.

Oddíl 6: Opatření při náhodném uvolnění; Sbírat recyklaci nebo dopravit k likvidaci odpadu.

Oddíl 7: Manipulace a skladování; Uchovává se při nízké teplotě a nízké vlhkosti v suchu

životní prostředí. Nesmí být blízko ke zdroji ohně a tepla.

Oddíl 8: Kontrola expozice a osobní ochrana;

Ochrana dýchacích cest: Při vystavení prachu je nutno nosit respirátor.

Ochrana očí: Používejte ochranné brýle. Druhý: Noste oblečení s dlouhým rukávem.

§ 9: Fyzikální a chemické vlastnosti; hořlavý.

Oddíl 10: Stabilita a reaktivita; Příroda je stabilní. Reaktivita: Neznámá.

Oddíl 11: Toxikologické informace; Neznámý.

§ 12: Ekologické informace; Gramineae / Trib / Maydeae / Zea

Oddíl 13: Údaje o likvidaci;

Oddíl 14: Informace o přepravě; Není to nebezpečné zboží.

Oddíl 15: Informace o předpisech; Zdržujte se od zdroje požáru a zůstaňte mimo vlhkost.

§ 16: Další informace;


Certifikát o analýze (COA, TDS)

Název produktu

Kukuřičný prášek (20 mesh)

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled

Kukuřičný prášek

Světle žluté až světle hnědé malé částice bez viditelných nečistot, plísní, hrudky, hmyzu.

Dodržuje

Identifikace

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Velikost částic

20 mesh kukuřičných škůdců ≥ 95,0%

97,4%

Vlhkost

≤ 8,0%

(80 stupňů v peci po dobu 2 hodin)

<>

Aflatoxin B1

0,1 ug / mg

Nezjištěno

Popel

≤ 5,0%

(Po spalování při vysoké teplotě)

3,46%

Objemová hustota

0,22 ~ 0,27

0,24

Hrubý protein

≥ 4,0%

4,21%

Hrubá vláknina

≥ 3,7%

3,83%

Název produktu kukuřičný prášek (20 mesh)

Testovací položka Standardní výsledek

Ujistíme se, že náš platební postup je bezpečný a jednoduchý. Našim klientům nabízíme metody jako online platební bránu, elektronický převod peněz, hotovost, bankovní vklady a další. Členové našeho týmu nám pomáhají plně dodat výjimečný sortiment výrobků, který je v souladu s normami.

Špičková kvalita, čistý kukuřičný prášek, Práškový kukuřičný nebo granule factory, dodavatel, výrobce v Číně.


Související produkty:

Cholin chlorid Kukuřičný kukuřice 60%, 70%

Pokud hledáte kukuřičný prášek, práškovou kukuřici nebo granule, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: kukuřičný škrob, prášek kukuřice nebo granule, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit