Chitosan Oligosacharid Agricultrální stupeň

Žádné znečištění: snadno se rozkládá v životním prostředí, neznečišťuje životní prostředí vůbec a má vlastnosti duální biologické regulační funkce.

Podrobnosti o produktu

Chitosan Oligosacharid zemědělská třída

image001

Čína Chitosan Oligosaccharide Agricultural Gradefactory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

CAS číslo: 148411-57-8

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25Kgs / Fiber Drum


Charakteristika zemědělské aplikace chitosanového oligosacharidu:

1. Žádné znečištění: snadno se rozkládá v životním prostředí, neznečišťuje životní prostředí vůbec a má vlastnosti duální biologické regulační funkce.

2. Podpora rezistence: Jako elicitor indukuje Chitosan Oligosaccharide Agricultural Gradecan indukci a aktivaci imunitního systému rostliny, zvyšuje odolnost vůči chorobám a zlepšuje antivirovou schopnost rostliny.

3. Pěstování půdy: Chitosan Oligosacharid Agricultural Grade má výhody zlepšování kvality půdy: může aktivovat aktivity záměrných enzymů, jako jsou bakterie vázající dusík, bakterie mléčného kvašení, bakterie rozkládající celulózu a aktinomycety v půdě, aby jim poskytovaly živiny; může zlepšit fyzikální a chemické vlastnosti půdy, zvýšit propustnost, schopnost zachování vody a hnojiv. Zajistěte, aby rostliny rostly v dobrém půdním prostředí. Fengchen Group je předním čínským dodavatelem a výrobcem chitosanového oligosacharidu pro zemědělskou třídu. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo ChinaChitosan Oligosaccharide Agricultural Grade práškový výrobce a dodavatel, když to potřebují. Pokud se chystáte koupit nebo koupit Chitosan Oligosaccharide Agricultural GradePowder z Číny, obraťte se na Fengchen Group.

4. Léčba nemocí: Chitosan Oligosacharid Agricultural Grade je také velmi profesionální, speciálně pro boj s odolnými viry, a jeho funkce je pokročilá: může inhibovat genovou expresi viru, kontrolovat šíření viru, opravit poškozené rostliny, podporovat růst kořenů a sazenic, zlepšit plodinu odolnost a podporují růst rostlin.

5. Podpora růstu kořenů: podporou klíčení semen, zajištěním vývoje kořenového systému, zvýšením schopnosti rostlin absorbovat hnojivo a vstřebávání vody, zvýšením odolnosti proti suchu a odolnosti vůči usazování, posílením imunity a dosažením účelu, aby byl silný a plodný.

6. Živý kořenový stav: plně aktivujte rhizosférický stav, rozpusťte molekuly živin, rychle vytvořte půdní roztok, takže živiny jako dusík, fosfor a draslík mohou být rostlinami plně a účinně absorbovány.

7. Zlepšit kvalitu: Chitosan Oligosacharid Zemědělské Gradehelps pro zlepšení výnosu a kvality plodin.

Všechny průmyslové chitooligosacharidy (také známé jako amino-oligosacharidy) jsou vyrobeny z krabích skořápek, s vysokým stupněm deacetylace, malou molekulovou hmotností, dobrou biologickou aktivitou a dobrým složením a bohatými aplikačními řešeními pro míchání produktů, aby bylo dosaženo maximální hodnoty pro zákazníky.


Špičková kvalita, čistý Chitosan Oligosaccharide Agricultural GradePowder / substance factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte agrosultrální třídu chitosanových oligosacharidů, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz