Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin

Čína Hydroxypropyl Beta Cyklodextrin, Hydroxypropyl-Beta-Cyklodextrin továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Podrobnosti o produktu

Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin CAS 128446-35-5

image001

Čína Hydroxypropyl Beta Cyklodextrin, Hydroxypropyl-Beta-Cyklodextrin továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Synonyma:

Léčivý hydroxypropyl beta cyklodextrin nebo lékařský hydroxypropyl-beta-cyklodextrin pro farmaceutické účely.

Stupeň nebo typy: Orální a Injekce

Použití: Farmaceutika, potraviny, kosmetika jsou hlavní 3 průmyslová odvětví, ve kterých se používají.

Molekulová hmotnost: 1431-1806

Číslo CAS: 128446-35-5

Charakteristika: Bílý prášek.

Molekulový vzorec: C105H196O56, (C6H9O5) 7 (C3H7O)

Rozpustnost: ≥100 (25 ℃, g / 100 ml)

Těžký kov: ≤0.0025%

Standard: Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin platí pro USP, EP, BP, CP

Typy: lékařská; potraviny; chemické; zemědělské; průmyslu.


Klíčová slova:

Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin


Popis:

2-Hydroxypropyl-P-cyklodextrin (HP-p-CD) nebo hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin je cyklický oligosacharid obsahující sedm D - (+) - glukopyranózových jednotek, které se běžně používají ke zlepšení rozpustnosti různých sloučenin ve vodě. zejména ty, které obsahují fenylovou skupinu. Kruhové uspořádání glukózových jednotek této látky vytváří prstencovité uspořádání tvaru kruhu, ve kterém skupiny CH2 a etherové vazby molekuly směřují k dutému vnitřku, což vede k nepolární, hydrofobní dutině a polárnímu hydrofilnímu exteriéru. Při kombinování hydroxypropyl-beta-cyklodextrinu, hydroxypropyl-beta-cyklodextrinu v roztoku s jinými látkami, nepolární aromatické podíly uvedené sloučeniny budou pracovat společně s nepolárním vnitřkem hydroxypropyl-beta-cyklodextrinu, molekuly hydroxypropyl-beta-cyklodextrinu. Tímto způsobem se izoluje aromatická část molekuly od vody a tím se zvýší její rozpustnost ve vodě.


1. Je schopen zvýšit rozpustnost léků a biologickou dostupnost

2. Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, pomůže zlepšit biologickou dostupnost léčiv.

3. Za třetí, je schopen přizpůsobit nebo kontrolovat uvolňování léků.

4. Toxicita konečné formulace může být kontrolována nebo zcela vymazána pomocí hydroxypropyl-beta-cyklodextrinu, hydroxypropyl-beta-cyklodextrinu.

5. Stabilita léků je také za pomoci našeho produktu.


Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin je dokonalým injekčním solubilizátorem a léčivými excipienty z důvodu jeho nižší povrchové aktivity a hemolytické aktivity, bez podráždění svalů.

Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, může být nejen použit v perorálních léčivech, injekcích atd., Ale může být také použit jako proteinu a stabilizátor. Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, pomůže kontrolovat rychlost uvolňování API, snížit toxicitu léků a zvýšit stabilitu. V oblasti léčiv napomůže také zvýšení rozpustnosti léků a biologické dostupnosti.


Aplikace:

Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin je jedním z nejrozšířenějších cyklodextrinových derivátů v současných vědeckých výzkumech a průmyslových aplikacích. Využívá se především v potravinářském, farmaceutickém a kosmetickém průmyslu.

1. Ve farmaceutickém průmyslu jsme se již zmínili výše.

2. V oblasti potravin a parfémů je hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, schopen zvýšit stabilitu nutriční složky a prodloužit aktivní dobu účinné složky. Tento produkt ušetří chuť a vůni finálních produktů.

3. V kosmetickém průmyslu Hydroxypropyl Beta Cyclodextrin Hydroxypropyl-Beta-cyklodextrin sníží stimulaci organických molekul v kosmetice na kůži a sliznici. To může zvýšit stabilitu hmoty tím, že zabrání oxidaci a těkavosti živin.


Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, je důležitým derivátem cyklodextrinu. Lze jej použít jako solubilizátor, médium pro zapuštění, stabilizátor a absorbér zápachu v různých oblastech.

Hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, může být roztokem nerozpustných nebo málo rozpustných léčiv. Prostřednictvím molekulární enkapsulace je schopen zvýšit rozpustnost léčiva a kontrolovat rychlost uvolňování léčiva, zvýšit biologickou dostupnost léku a snížit toxickou stranu. -sady.

Fengchen Group je přední Čína Hydroxypropyl Beta Cyklodextrin, Hydroxypropyl-Beta-cyklodextrin Powder dodavatele a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů má právo Čína hydroxypropyl beta cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Hydroxypropyl Beta Cyclodextrin, Hydroxypropyl-Beta-cyklodextrin Prášek z Číny, obraťte se na Fengchen Group.


V kosmetickém průmyslu se jako stabilizátor, emulgátor a absorbér zápachu široce používá hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin. Účinně sníží stimulaci organických molekul na sliznici kůže a zvýší stabilitu účinných složek. Zabraňte vzniku těkavých oxidačních látek, zvyšují rozpustnost nerozpustných chutí a vůní a udržují pomalé uvolňování a trvanlivost vůní.

image002


Top kvalita, čistý hydroxypropyl Beta Cyklodextrin, hydroxypropyl-Beta-cyklodextrin Prášek / substance továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Související produkty:

Pokud hledáte hydroxypropyl beta cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: hydroxypropyl beta cyklodextrin, hydroxypropyl-beta-cyklodextrin, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like