Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášek, tableta kyseliny trichlorisokyanurové, granule (TCCA) CAS 87-90-1

Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášek, tableta s kyselinou trichlorisokyanurovou, granule (TCCA) CAS 87-90-1 Číslo CAS: 87-90-1 Synonyma: 1,3,5-trichlor-1,3,5triazinan- 6-trion, TCCA Nebezpečná třída: 5.1 Podmínky přepravy: UN 2468 5.1 / PG 2 Test: Kyselina trichlorisokyanurová 90% Min Formule: ...

Podrobnosti o produktu

Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášek, tableta kyseliny trichlorisokyanurové, granule (TCCA) CAS 87-90-1

Trichloroisocyanuric Acid 90% Powder, Trichloroisocyanuric Acid Tablet, Granule (TCCA).jpg


Jméno výrobku:

Kyselina trichlorisokyanurová v prášku

Tableta kyseliny trichlorisokyanurové

Specifikace:

Kyselina trichlorisokyanurová 90% Min, prášek nebo granule

1g, 5g, 10g, 15g, 20g, 30g, 50g, 100g, 125g, 150g, 190g, 200g, 250g, 500g

Vlastnosti:

Bílý krystalický prášek nebo granule

Bílé tablety.


Číslo CAS: 87-90-1

Synonyma: 1,3,5-trichlor-1,3,5-triazinan-2,4,6-trion, TCCA

Nebezpečná třída: 5.1

Podmínky přepravy: UN 2468 5.1 / PG 2

Stanovení: Kyselina trichlorisokyanurová 90% Min

Vzorec: C3O3N3CL3; C3Cl3N3O3

Struktura:

Trichloroisocyanuric Acid 90% Powder, Trichloroisocyanuric Acid Tablet, Granule (TCCA) formula.jpg

Balík:

-Plastová hlaveň: 25 kg / barel, 50 kg / barel

-Plastové tkané tašky: 25 kg / taška, 1000 kg / taška

-Barní karton: 50kg / barel (lze přizpůsobit)

Klíčová slova: Kyselina trichlorisokyanurová, Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášková, Kyselina trichlorisokyanurová, Kyselina trichlorisokyanurová 90% Granule, Granulární

Popis kyseliny trichlorisokyanurové:

Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášku je organická sloučenina. Používá se k výrobě finálního dezinfekčního přípravku, algicidu a baktericidu. Používá se také v oblasti úpravy vody. Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášku a tablety s kyselinou trichlorisokyanurovou lze použít jako průmyslové dezinfekční prostředky, bělící činidlo a činidlo v organické syntéze.

Má silný chlór. Tablety kyseliny trichlorisokyanurové a granule kyseliny trichlorisokyanurové jsou také oblíbené formy pro zahraniční a domácí trh.

Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášku nebo granulátu je dobrým zdrojem chlóru pro kontrolu biologického znečištění bazénů, průmyslových vodních systémů a systémů chladicí vody. Kyselina trichlorisokyanurová se prokázala jako lepší a úspornější alternativa k bělícímu prášku a chlórnananu sodnému pro všechny druhy chloračních aplikací.

Chemie kyseliny trichlorisokyanurové (TCCA):

Po hydrolýze ve vodě se kyselina trichlorisokyanurová převede na kyselinu chlorovodíkovou (HOCL), která má silné mikrobiální vlastnosti. Vedlejší produkt hydrolýzy, kyselina kyanurová, působí jako stabilizátor a zabraňuje přeměně kyseliny chlornaté na chlornanový iont (OCL-) v důsledku slunečního záření a tepla, který má nízkou mikrobiální aktivitu.

Funkce: Antisepse, sterilizace, čištění vody, bělení, zabíjení řasy, dezodorace

Kyselina trichlorisokyanurová (TCCA) Výhody:

- Efektivní a stabilní zdroj chlóru

- Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášku je stabilní při skladování s dlouhou trvanlivostí.

- Žádná bílá zákal (jako v případě bělícího prášku)

- kyselina trichlorisokyanurová (TCCA) se snadno manipuluje, přepravuje, ukládá a aplikuje. Ušetřete drahé náklady na dávkovací zařízení.

- tablety kyseliny trichlorisokyanurové, prášek, granule, všechny mají dlouhodobé sterilizační účinky

Fengchen Group je předním dodavatelem 90% prášku trichlorisokyanurové kyseliny z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel granulí kyseliny trichlorisokyanurové, když ji potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte tabletu s kyselinou trichlorisokyanurovou, obráťte se na společnost Fengchen Group.

---------------------

Kyselina trichlorisokyanurová: Technický index:

Hodnota \ value index \ index name

Nejlepší kvalita

První stupeň

Kvalifikovaný

Účinný obsah chlóru% ≥

90,0

89,0

88,0

Obsah vody% ≤

0,5

0,5

0,5

Hodnota pH 1% roztoku

2.7 - 3.3

----------------------
Kyselina trichlorisokyanurová : Typy a specifikace1 g / tabletu

5 g / tablet

10 g / tablet

15 g / tablet

20 g / tablet

30 g / tablet

50 g / tablet

100 g / tabletu

125 g / tablet

150 g / tablet

190 g / tablet

200 g / tablet

(Lze přizpůsobit)


----------------------

Granulát kyseliny trichlorisokyanurové:

8-30 mesh nebo 20-60 mesh, lze přizpůsobit.

----------------------

Použití a aplikace:

1. Prášek trichlorisokyanurové kyseliny, Granule, tablety mohou být použity při úpravě vody, jako je voda v bazénu, pitná voda a průmyslová cirkulační voda.

- Dezinfekce civilních sanit a odpadních vod

- dezinfekce předčištění průmyslové vody

- Dezinfekce bazénů

2. Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášek, granule, tablety mohou být použity při sterilizaci a dezinfekci stolních nádobí, domácnosti, hotelů, veřejných prostor, nemocnic, chovatelského průmyslu apod.

3. Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášek, granule, tablety mohou být použity i v pracích a bělicích tkaninách, proti vlhkosti smrštitelné, papírových vlnách, mokrém ochlazení a podobně.

- bělicí prostředek na bavlnu, střelivo, chemické látky.

- Jako anti-smrštitelný prostředek pro vlny a materiály pro baterie

4. Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášku se také široce používá v chovu zvířat a při ochraně rostlin.

5. Kyselina trichlorisokyanurová také používá jako konzervační prostředek v zahradnictví a akvakulturním průmyslu nebo jako dezodorant v palírnách nebo jako oxidační mikrobiocid pro chladicí vodní systémy.

Ostatní použití a aplikace triklorisokyanurové kyseliny (TCCA)

1. Prášek, granule a tablety kyseliny trichlorisokyanurové (TCCA) mohou být použity při úpravě vody, zejména při úpravě bazénů, při úpravě pitné vody, při odstraňování řas z průmyslových vod, při čištění průmyslových nebo městských odpadních vod, při dezinfekci kalu pro vrty ropných vrtů a kanalizace a produkce buněk mořské vody.

2. Prášek, granule a tablety kyseliny trichlorisokyanurové (TCCA) mohou být také v dezinfekci nádobí, preventivní dezinfekci domů, hotelů a veřejných prostranstvích, kontrola hygieny a nemocí v nemocnicích a ekologická dezinfekce pro chov ryb, bource morušového, chov dobytka a drůbeže. Kyselina trichlorisokyanurová (TCCA) může být také použita při dezinfekci a konzervování ovoce a zeleniny.

3. Konečně je také široce používán prášek, granule, tablety kyseliny trichlorisokyanurové (TCCA), které se používají při čištění a bělení textilií, odolnosti proti smršťování vlny, odolnosti proti hmyzu, chlorování pryže atd.

 

-----------------------------

Specifikace kyseliny trichlorisokyanurové (TCCA):

Abbr: TCCA

Molekulární vzorec: C3O3N3Cl3

Kyselina trichlorisokyanurová (TCCA) Číslo CAS: 87-90-1

UN číslo: 2468

Vzhled: bílý prášek, granule nebo tablety

Molekulární hmotnost: 232,41

Dostupný chlor: 90% Min

Obsah vlhkosti: 0,5% Max

Kyselina trichlorisokyanurová (TCCA) Rozpustnost: 1,2 g / 100 g vody

Hodnota PH 1% roztoku: 2,7-3,3

 

Výhody kyseliny trichlorisokyanurové (TCCA) v plaveckém bazénu

Kyselina trichlorisokyanurová (TCCA) je k dispozici s 90% koncentrací chloru. Vzhledem k vysokému obsahu chlóru je pro velké bazény velmi snadné manipulovat. kyselina trichlorisokyanurová (TCCA) snižuje ztrátu chloru během dne. Kyselina trichlorisokyanurová je stabilní a netíhá jako mnoho jiných halogenových sloučenin. Snižuje růst řas. TCCA se pomalu rozpouští ve vodě, což umožňuje kontinuální, měřené dávkování chloru, zejména v tabletové formě.

--------------------------------------------------

Kyselina trichlorisokyanurová je organická sloučenina vzorce (C3Cl3N3O3). Používá se jako průmyslový dezinfekční prostředek, bělící činidlo a činidlo v organické syntéze. Tento bílý krystalický prášek nebo granulát, který má silný "zápach chlóru", se někdy prodává ve formě tablet nebo granulátů pro domácí a průmyslové použití. Soli kyseliny trichlorisokyanurové jsou známé jako trichlorisokyanuráty.

 

Další názvy: chlorid isokyanurové

1,3,5-trichlor-l, 3,5-triazin-2,4,6 (lH, 3H, 5H) -trion

Trichlor-s-triazinetrion

Molární hmotnost: 232,40 g · mol-1

Vzhled: Bezbarvá pevná látka

Hustota: 2,19 ± 0,1 g / cm3

Teplota tání: 246 až 247 ° C (475 až 477 ° F, 519 až 520 K)

Bod varu: rozkládá se

Rozpustnost v jiných rozpouštědlech: Rozpustná v chlorovaných uhlovodících, acetonu a acetonitrilu

------------------------------

Jiné použití:

Kyselina trichlorisokyanurová 90% prášku se používá hlavně pro bazény a barviva. Používá se také jako bělicí činidlo v textilním průmyslu. Obvykle je známo, že 90% prášek trichlorisokyanurové je široce využíván v civilní hygieně pro bazény a lázně, předcházení a léčení chorob v chovu a rybolovu, konzervaci ovoce a zeleniny, čištění odpadních vod, jako algicid pro recyklovanou vodu v průmyslu a klimatizaci, anti smísení pro vlny, pro ošetření semen a pro organickou chemickou syntézu. Při použití v plaveckých bazénech je prášek trichlorisokyanurové kyseliny, granulovaný nebo tablety lépe zpracovatelný než chlor. Pomalu se rozpouští ve vodě, ale když konečně reaguje a funguje, koncentrace kyseliny kyanurové v bazénu se bude zvyšovat. Při vysokých koncentracích kyseliny kyanurové může být normální hladina chloru neúčinná, což vyžaduje buď zředění vypouštěním a doplňováním bazénu nebo přidáním abnormálně vysokých dávek chloru, aby se tento účinek překonal.

Zpracování kyseliny trichlorisokyanurové:

Uchovávejte nádobu uzavřenou, pokud ji nepoužíváte. Skladujte na chladném, suchém a dobře větraném místě, mimo oheň a teplo. Při manipulaci s kyselinou trichlorisokyanurovou použijte suchý čistý oděv. Zabraňte dýchání prachu a nedotýkejte se očí ani pokožky. Používejte gumové nebo plastové rukavice a ochranné brýle.

Nejvyšší kvalita, prášek trichlorisokyanurové kyseliny 90%; Dodavatelé surovin trichlorisokyanurové kyseliny v Číně. Výrobci tablet pro výrobu tablet s kyselinou trichlorisokyanurovou.


Pokud hledáte 90% prášek kyseliny trichlorisokyanurové, tablety s kyselinou trichlorisokyanurovou, granule (tcca) cas 87-90-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: kyselina trichlorisokyanurová 90% prášek, tablety kyseliny trichlorisokyanurové, granule (tcca) cas 87-90-1, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit