Thioglykolová kyselina (TGA), kyselina merkaptooctová (MAA) CAS 68-11-1

Thioglykolová kyselina (TGA), kyselina merkaptooctová (MAA) CAS 68-11-1 Název produktu: Thioglykolová kyselina, Mercaptooctová kyselina Synonyma: TGA, MAA Číslo CAS: 68-11-1 Charakteristika: Bezbarvá kapalina. Test: 99% Min Thioglycolic Acid; Může také provést jiný test, například 85% Vzorec: C2H4O2S; HSCH2CO2H ...

Podrobnosti o produktu

Thioglykolová kyselina (TGA), kyselina merkaptooctová (MAA) CAS 68-11-1

Thioglycollic Acid (TGA), Mercaptoacetic Acid (MAA).jpg

Název produktu: Thioglykolová kyselina, kyselina merkaptooctová

Synonyma: TGA, MAA

Číslo CAS: 68-11-1

Vlastnosti: Bezbarvá kapalina.

Test: 99% Min Thioglycolic Acid; Může také provést jiný test, například 85%

Vzorec: C2H402S; HSCH2C02H

Struktura:

Thioglycollic Acid (TGA), Mercaptoacetic Acid (MAA) formula.jpg

Podmínky přepravy: UN 1940 8 / PG 2

Nebezpečná třída: 8 Třída

Balení: 200L plastové bubny, 260kg / buben. Požadavky na alternativní balení jsou k dispozici na žádost klienta.

Skladování: Skladovat na chladném a suchém místě. Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Vyhněte se přímému slunečnímu záření, teplu a jiskření.

Stabilita: Stabilní při pokojové teplotě v uzavřených nádobách za běžných skladovacích a manipulačních podmínek. Oxiduje při vystavení vzduchu.

Klíčová slova: kyselina thioglykolová, kyselina merkaptooctová

Popis thioglykolové kyseliny, kyseliny Mercaptooctové:

Thioglykolová kyselina, také známá jako kyselina Mercaptooctová. Obsahuje jak funkční skupiny thiolu, tak karboxylové kyseliny. Thioglykolová kyselina je bezbarvá kapalina se silným nepříjemným zápachem. Je mísitelná s polárními organickými rozpouštědly.

Thioglykolová kyselina je bezbarvá nebo slabě žlutohnědá kapalina s fyzikálními vlastnostmi uvedenými níže:

teplota tání -16,5 ° C, teplota varu 123 ° C, (3,866 kPa), opačná hustota (d420) 1,2 až 1,32, index lomu 1,5030, dobře smíchaný s vodou, alkoholem a etherem s vysokou žíravostí.

Thioglykolová kyselina je široce používána v kosmetice, farmaceutice, pryži, pesticidech, pracích a hygienických zařízeních. Kyselina merkaptooctová je důležitým meziproduktem nebo organickým chemickým materiálem ve výše uvedeném procesu výroby souvisejících produktů.

Thioglykolová kyselina, kyselina Mercaptooctová Použití a aplikace:

Thioglykolová kyselina je velmi dobrým aktivátorem a katalyzátorem pro výrobu epoxidové pryskyřice a bisfenolu A. Kyselina merkaptooctová je také hlavním materiálem kosmetiky, jako je studené vlnové mléko a depilační. Thioglykolová kyselina může být také použita jako činidlo omezující působení sulfidu mědi, reakčního činidla pro chemické zpracování nerostů, kyselého činidla. Kyselina merkaptooctová může být také důležitým organickým činidlem pro kovové ionty, jako je železo, molybden, stříbro a cín atd.

Denní oblast výroby chemických výrobků:

Thioglykolová kyselina se používá k výrobě studené esence a hlavní suroviny pro odstraňování chloupků.

V petrochemickém průmyslu a železničních odděleních se kyselina thioglykolová používá v čistícím zařízení a trati; Hluboké zpracování produktů může být vyrobeno z kyseliny thioglykolové

Fengchen Group je předním dodavatelem thioglykolové kyseliny, kyseliny Mercaptooctové z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel thioglykolové kyseliny, kyseliny Mercaptooctové, když ji potřebují. Když si koupíte nebo koupíte thioglykolovou kyselinu, kyselinu Mercaptooctovou, obraťte se na společnost Fengchen Group.

---------------------

Thioglykolová kyselina, kyselina merkaptooctová (TGA) byla poprvé vyvinuta na počátku čtyřicátých let jako aktivní látka pro permanentní studené vlny. Nyní se thioglykolová kyselina, kyselina Mercaptooctová (TGA) a její soli široce využívají v kosmetických výrobcích a komoditách pro vlasové vlasy, rovnání a depilace.

 

Další hlavní použití pro thioglykolovou kyselinu, kyselinu merkaptooctovou (TGA) ve své esterové formě je jako rozhodující surovina ve výrobním procesu organotinových tepelných stabilizátorů pro PVC. Tyto estery mohou být také použity jako činidla pro přenos řetězců v polymerizacích založených na rozpouštědlech.

 

Jiné použití jsou také objeveny ve farmaceutické, agrochemické, kožedělné oblasti a průmyslových odvětvích. Thioglykolová kyselina, kyselina merkaptooctová (TGA), může být také použita jako ve vodě rozpustné činidlo pro přenos řetězců pro určité akrylové polymery. Antikorozní vlastnosti kyseliny thioglykolové, kyseliny Mercaptooctové (TGA) nebo jejích solí jsou velmi užitečné v sektoru ropných polí v aplikacích na dno a jako čisticí prostředky.

 

Estery thioglykolové kyseliny, esteru kyseliny Mercaptooctové (TGA):

Estery jako 2-ethylhexyl thioglykolát (-mercaptoacetát) a iso-oktyl thioglykolát (-merkaptoacetát), také nazývané IOTG, reagují jako běžné merkaptany a vykazují dlouhodobou stabilitu. Oba jsou důležitými meziprodukty při výrobních postupech cílových tepelných stabilizátorů pro PVC.

 

Thioglykolová kyselina, sůl kyseliny Mercaptooctové (TGA) Soli:

Její soli, jako je thioglykolát amonný nebo thioglykolát monoethanolaminu, jsou v kosmetických přípravcích pro vlasy a křehké vlasy dobře vidět. Thioglykolát vápenatý a thioglykolát draselný se používají v depilačních laboratořích.

 

Vlastnosti:

Díky svým jedinečným redukčním vlastnostem je kyselina thioglykolová, kyselina Mercaptoacetic acid (TGA) ideální volbou pro řadu chemických reakcí včetně adičních, eliminačních nebo cyklizačních reakcí. Tiolová skupina (-SH) v thioglykolové kyselině, kyselině merkaptooctové (TGA) bude reagovat v přítomnosti bází, kyselin, ketonových skupin nebo organických halogenů. V přítomnosti alkoholů nebo aminů bude přednostně reagovat karboxylová skupina thioglykolové kyseliny, kyseliny Mercaptooctové (TGA).

 

Výrobní zařízení:

Jako přední výrobci thioglykolové kyseliny, kyseliny Mercaptooctové (TGA) a jejích esterů a solí FENGCHEN GROUP dodává nejmodernější kvalitu z výrobních závodů v ČÍNĚ.

-------------------------

Hlavní indexy thioglykolové kyseliny, kyseliny merkaptooctové:

Položka

Typické specifikace

Vzhled

jasná a čirá kapalina

Čistota

99% min

Specifická hmotnost (20 ° C)

1,3253

Bod tání (° C)

-16,5

Bod varu (° C)

123

Index lomu

1,5030

Rozpustnost

Rozpustný ve vodě, ethanolu a etheru

Nejvyšší kvalita, thioglykolová kyselina, dodavatelé surovin s kyselinou merkaptooctovou v Číně. Čína Thioglykolová kyselina, výrobci kyseliny Mercaptooctové.

Skladování a přeprava:

kyselina hioglykolová, kyselina merkaptooctová má silnou žíravost a může být snadno oxidována. Musí být hermeticky skladován v chladném a suchém prostředí s uzavřenými ocelovými válci; Lehce se pohybuje, není vzhůru nohama nebo uniká.


Pokud hledáte kyselinu thioglykolovou (tga), kyselina merkaptooctová (maa) cas 68-11-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: kyselina thioglykolová (tga), kyselina merkaptooctová (maa) cas 68-11-1, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like