Sukcinimid, butanimid

Succinimid, butanimid je organická látka vzorce (CH2) 2 (CO) 2NH. Tento produkt je bílý prášek. Aplikuje se v několika organických syntézách, stejně jako v některých průmyslových procesech stříbření. Succinimid, butanimid je klasifikován jako cyklický imid. Mohlo by být produkováno tepelným rozkladem jantaranu amonného.

Podrobnosti o produktu

image001

Čína Succinimide, Butanimide factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Synonyma: SUCCINIMIDE; ; 2,5-pyrrolidindion; Pyrrolidin-2,5-dion; Imid kyseliny jantarové

Číslo CAS: 123-56-8

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C4H5NO2 (CH2) 2 (CO) 2NH

Vzorec struktury:

image002

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Sukcinimid, butanimid

Popis:

Succinimid, butanimid je organická látka vzorce (CH2) 2 (CO) 2NH. Tento produkt je bílý prášek. Aplikuje se v několika organických syntézách, stejně jako v některých průmyslových procesech stříbření. Succinimid, butanimid je klasifikován jako cyklický imid. Mohlo by být produkováno tepelným rozkladem jantaranu amonného.

Succinimid, Butanimid se týká sloučenin, které obsahují sukcinimidovou skupinu. Tyto klasifikované chemické látky mají některé významné aplikace.

Za prvé, sukcinimid, butanimid je široce používán jako antikonvulzivní léčivo. Za druhé se používá k vytvoření kovalentních vazeb mezi proteiny nebo peptidy a plasty. Tato aplikace je velmi užitečná v mnoha technikách testování.

Jméno výrobku

Succinimid

Molekulární váha

99,09

Vzhled

Bílý krystalický prášek

Čistota

99%

Hustota

1.41

Bod tání

121-126 ° C

Bod varu

285-290 ° C

Rozpustnost ve vodě

Rozpustný

Bod vzplanutí

201 ° C

image003

Certifikát analýzy (COA, TDS)

image004


Specifikace:

Stanovení (Succinimid, Butanimid)%

98,5-100,5

Rozsah tání

123-126

Nerozpustné ve vodě%

0,01

Zbytek při vznícení%

0,2

Chlorid CL

0,002

Sírany SO4

0,01

Pb

0,02

FerrumFe

0,001


Fengchen Group Co, Ltd má více než 500 prodejců na domácím trhu a na světovém trhu pro náš hvězdný produkt, Succinimide, butanimid. Budeme vždy usilovně pracovat, abyste ušetřili úsilí našich klientů a poskytli vám nejlepší služby.

Máme 15 a víceleté exportní zkušenosti v aktivní farmaceutické přísady produktů a chemických produktů, zejména Succinimide, Butanimide sales.Our profesionální a přemýšlivý poprodejní servis vyřeší všechny možné problémy. Fengchen Group Co, Ltd je také schopna poskytnout vám spolehlivé kvalifikované Succinimide, butanimid a další chemické a lékařské suroviny.

Nabízíme pohodlnou nákupní službu na jednom stanici (jeden stánkový).


Naše výhody:

1. Veškeré dotazy budou zodpovězeny do 1 dne.

2. Vždy se budeme věnovat kvalitě, zásobování a servisu.

3. Máme přísný výběrový proces pro suroviny při výrobě Succinimidu, butanimidu.

4. Přiměřená a konkurenceschopná cena, rychlá doba dodání.

Fengchen Group Co, Ltd majorly se podílejí na dovozu a vývozu chemických surovin. Máme vlastní výrobní linku pro Succinimid, Butanimid. Vždy se budeme snažit udržet stabilní cenu pro naše pravidelné kupující, aby jejich náklady byly nízké a předvídatelné. Máme také mnoho dalších produktů, které přicházejí na světový trh. Náš výzkum a vývoj zajistí naše výhody v konkurenci na trhu. Certifikace kvality a systém kontroly kvality jsou zárukou našeho budoucího úspěchu. Fengchen Group Co, Ltd získala dobrou pověst v oblasti chemie na přední straně světa, s vysoce-kvalitní personál, moderní vybavení a dokonalý režim řízení.

Nejvyšší kvalita, čistý sukcinimid, Butanimid Prášek / substance továrna, dodavatel, výrobce v Číně.

Hot Tags: sukcinimid, butanimid, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz