Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid kyseliny sukcinové

Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu, je organická látka s molekulárním vzorcem (CH2CO) 20. Jedná se o bezbarvý pevný prášek. Jedná se o kyselý anhydrid kyseliny jantarové. Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu je schopen připravit dehydratací kyseliny jantarové.

Podrobnosti o produktu

Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid kyseliny sukcinové

image001

Čína Succinic Anhydride, Succine Anhydride factory, dodavatel, výrobce v Číně.
Synonyma: dihydro-2,5-furandion
Číslo CAS: 108-30-5
Charakteristika: Bílý jemný krystalický prášek.
Molekulární vzorec: C4H4O3, (CH 2CO) 20
Vzorec struktury:

image002

Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:
Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid kyseliny sukcinové


Popis:
Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu, je organická látka s molekulárním vzorcem (CH2CO) 20. Jedná se o bezbarvý pevný prášek. Jedná se o kyselý anhydrid kyseliny jantarové.
Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu je schopen připravit dehydratací kyseliny jantarové. Tato dehydratace může nastat pomocí acetylchloridu nebo fosforylchloridu nebo tepelně.
Anhydrid kyseliny jantarové je vyráběn a vyráběn katalytickou hydrogenací anhydridu kyseliny maleinové.

Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu, který také nazývá dihydro-2,5-furandion, je organická látka s molekulovým vzorcem C4H4O3. Jedná se o kyselý anhydrid kyseliny jantarové.


FYZICKÝ POPIS:
Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu je bezbarvé jehly nebo bílá krystalická pevná látka.
Teplota tání 237 ° C.
Sublimuje při 239 ° F při tlaku 5 mm Hg; a při teplotě 198 ° F a tlaku 1 mm Hg.
Mírně toxický a dráždivý.
Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu je cyklický anhydrid dikarboxylové kyseliny a tetrahydrofurandion. Odvozuje se od kyseliny jantarové.
Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu se získá dehydratací kyseliny jantarové a používá se podobně jako meziprodukt.

image003


image004

Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejlépe známých Succinic Anhydride, Succine Anhydride výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Vzduchové a vodní reakce:
Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu Pomalu reaguje s vodou.
Je nerozpustný ve vodě.
Nebezpečí ohně
Data o bodu vzplanutí pro tuto sloučeninu nejsou k dispozici, nicméně anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu je pravděpodobně hořlavý.


Hazardování se zdravím:
PŘÍZNAKY:
Symptomy expozice anhydridu kyseliny jantarové, anhydridu sukcinu mohou vyvolat podráždění očí, pokožky, sliznice a dýchacích cest; Tento výrobek může puchýřit a spálit kůži při kontaktu.
AKUTNÍ / CHRONICKÉ NEBEZPEČÍ: Při zahřátí k rozkladu Anhydrid kyseliny jantarové uvolní anhydrid kyseliny sukcinové špínu a kouř z oxidu uhelnatého a oxidu uhličitého. Mohlo by to způsobit oční, dýchací cesty, sliznice a podráždění pokožky. Je to podezřelý karcinogen.


Profil reaktivity:
Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu reaguje exotermně s vodou. I když jsou reakce zpravidla pomalé, mohlo by se stát násilím, pokud místní vytápění zrychluje jejich rychlost. Kyseliny zrychlují reakci s vodou. Anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid sukcinu je neslučitelný s kyselinami, silnými oxidačními činidly, alkoholy, aminy a bázemi.

image005


Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem anhydridu kyseliny jantarové, anhydrid kyseliny sukcinové. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají právo, pokud mají potřebují, správný výrobek a anhydrid sukcinového anhydridu v Číně. Když se chystáte koupit nebo koupit anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid kyseliny sukcinové z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Ostatní jména:
3,4-dihydrofuran-2,5-dion; sukcinylanhydrid; Anhydrid kyseliny jantarové; Dihydrofuran-2,5-dion; společnost Fengchen Group Co., Ltd vždy považuje inovace a vývoj za první cíl podniku.

Zaměřujeme se na kvalitu anhydridu sukcinanu, anhydridu sukcinu po celou dobu. Fengchen stále zlepšuje schopnost inovace, staví známou značku již. Naše výrobky související s anhydridem kyseliny jantarové a anhydridy sukcinu dokonale splňují potřeby a požadavky trhu a poskytují zákazníkům vysoce kvalitní výrobky a služby.


Plně věříme v "pragmatickou, tvrdou práci, zaměření, inovace". Máme hlavní konkurenční výhodu v technologii a úsporu nákladů.

Nejvyšší kvalita, čistý anhydrid kyseliny jantarové, továrna na výrobu anhydridu sukcinu, dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid kyseliny succinové, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: anhydrid kyseliny jantarové, anhydrid kyseliny sukcinové, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz