Rozpouštědlo 40, sorbitanmonopalmitát, emulgátor S40, rozpouštědlo 60, sorbitanmonostearát, emulgátor S60

Span 40, Sorbitan Monopalmitát, Emulgátor S40, Span 60, Sorbitan Monostearát, Emulgátor S60 Popis: Využijte od nás Span 40, Sorbitan Monopalmitát, emulgátor S40 SMP s krémovým až bílým vzhledem. Být spolehlivým výrobcem, dodavatelem a vývozcem v provincii Shandong, Čína, ...

Podrobnosti o produktu

Rozpouštědlo 40, sorbitanmonopalmitát, emulgátor S40, rozpouštědlo 60, sorbitanmonostearát, emulgátor S60

image001.jpg

Jméno výrobku:

Span 40, sorbitanmonopalmitát, emulgátor S40

Rozpouštědlo 60, sorbitanmonostearát, emulgátor S60

Synonyma:

Sorbitan mono palmitát

Sorbitan mono stearát

Vlastnosti:

Bílé až krémově zbarvené vločky.

Bílé až krémové vločky.

Číslo CAS:

26266-57-9

1338-41-6

Vzorec:

C22H42O6


C24H46O6

Struktura:

image002.jpg

image003.jpg

Balík:

25/50 kg tašky HDPE

25/50 kg tašky HDPE

HS KÓD:

2932190090

34021300

Popis:

Využijte od nás Span 40, Sorbitan Monopalmitát, emulgátor S40 SMP s krémovým až bílým vzhledem. Být spolehlivým výrobcem, dodavatelem a vývozcem v provincii Šan-tung v Číně, Fengchen Group zajišťuje, aby sloužil nejlepšímu stupni Span 40, Sorbitan Monopalmitate, emulgátor S40 pro klienty po celém světě. Tato látka je k dispozici v bílých vločkách, které se používají v syntetických pryskyřicích, emulzní polymerace, agrochemikálie, lipofilní emulgátory pro emulze bez emulzí, suroviny pro polysorbát-40, oleje pro řezání kovů a mnoho dalších. Skupina Fengchen nabízí sortiment Span 40, sorbitan monopalmitát, emulgátor S40 v 25-50 kg HDPE obalu, který si zachová svou kvalitu po velmi dlouhou dobu a pomáhá při přepravě bezpečného zboží.

Fengchen Group co., Ltd je pokládaný dodavatel v oboru nabízí Span 40, Sorbitan Monopalmitate, emulgátor S40. Tento produkt je směs částečného esteru anhydridů a rostlinné kyseliny palmitové. Jako spolehlivá továrna a výrobce v Číně, Fengchen Group nevynaloží žádné úsilí na to, aby nabídla vynikající kvalitu výrobku za konkurenceschopnou cenu. Profesionální pracovníci mají rozsáhlou odbornost v oboru, díky čemuž je společnost Fengchen Group schopna poskytnout vysoce kvalitní rozpouštědlo 40, sorbitanmonopalmitát, emulgátor S40. Tato komodita by mohla být použita jako emulgátor spolu s polysorbátem. Nedochází k rozkladu ve vodě. A tento produkt má schopnost měnit krystalizaci oleje.

Máme také Span 60, Sorbitan Monostearate, Emulgátor S60 SMS. To je také známé jako syntetický vosk. Tato komodita se používá jako emulgátor při smíchání s olejem a vodou. Jako spolehlivý výrobce, továrna a dodavatel v Číně je naše zařízení White Flakes Span 60, Sorbitan Monostearate, Emulgátor S60 přesně formulováno podle průmyslového požadavku zákazníka.

Obvykle se používá jako kovová obráběcí tekutina, bělidlo a zjasňovač v kožedělném průmyslu. To je pokládáno za své dispergační a smáčivé znaky. Span 60, sorbitan monostearát, Emulgátor S60 SMS má rozsáhlé uplatnění v kosmetických výrobcích, potravinách a průmyslu výroby plastů. Na globálním trhu, Span 60, Sorbitan Monostearate, Emulgátor S60 SMS je ještě lépe známý jako "Spans". Mimochodem, v evropských zemích je uznáváno jako potravinářská přísada.

Balíček tohoto produktu je v HDPE taštičce v rozmezí 25 až 50 kg, balení můžeme také vyhotovit podle požadavků zákazníků. Obvykle máme vždy dostatek zásob Span 60, Sorbitan Monostearate, Emulgátor S60.

Doporučuje se uchovávat tuto látku na chladném a stinném místě, vyhýbat se přímému slunečnímu záření. Díky špičkovému produktu a bezpečnému balení splňují naše Span 60, Sorbitan Monostearate, Emulgátor S60 požadavky průmyslových odvětví, jako jsou potraviny, kosmetické zboží, farmaceutika, živočišná výživa, emulgátory a mnoho dalších.

Bod tání tohoto produktu je až 50-55.

vlhkost je až dva procenty.

Span 60, sorbitanmonostearát, emulgátor S60 SMS je ester sorbitanu (derivát sorbitolu) a kyseliny stearové a někdy se označuje jako syntetický vosk. Používá se hlavně jako emulgátor k udržování vlhkosti a smíchání oleje. Span 60, sorbitanmonostearát, emulgátor S60 SMS se často používá při výrobě potravin a zdravotnických prostředků. Je to neiontová povrchově aktivní látka s emulgačními, dispergačními a smáčecími vlastnostmi. Rovněž se uplatňuje při výrobě syntetických vláken, tekutin pro zpracování kovů a zjasňovačů v kožedělném průmyslu. Ještě širší je, že Span 60, Sorbitan Monostearate, Emulgátor S60 působí jako emulgátor v nátěrech, pesticidech a různých aplikacích v průmyslu plastů, potravin a kosmetiky.

Byl schválen evropskými zeměmi pro použití jako potravinářské přídatné látky (číslo E: E 491)


SPAN 65:

Naše vysoce čistá sorbitan tristearát (STS) je neiontová povrchově aktivní látka nebo směs sorbitolu (parciální estery) a jeho anhydridů v kombinaci s kyselinou stearovou. Tato chemická látka se vyrábí esterifikací sorbitolu a kyseliny stearové, která je odvozena z olejových a potravinářských tuků. Je to světle krém až světlehnědý vosk a tvrdé chemické látky. Jeho nenápadná chuť a nepatrný zápach zvětšily jeho potřebu jako emulgátor, stabilizátory a dispergátory v aerosolových sprejů a potravinách. Nejdůležitější vlastností této chemické látky je, že je zcela dispergovatelná v jedlých olejích a nerozpustná ve studené vodě.

Použití prášku bílého krému Sorbitan tristearát

V potravinářských výrobcích se používá jako stabilizátor a emulgační činidlo

Používá se v aerosolových sprejách pro pomoc v dávkovacím mechanismu

Používá se v prostředcích pro péči o oči a v prostředcích proti stárnutí

Díky přítomnosti kyseliny stearové se používá v kosmetickém průmyslu.

Fengchen Group je přední společnost China Span 40, sorbitan monopalmitát, emulgátor S40 dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, zajišťujeme, aby všichni naši klienti měli právo na to, aby měli společnost China Span 40, Sorbitan Monopalmitate, emulgátor S40 výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Span 60, Sorbitan Monostearate, Emulgátor S60 z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group.


Použití a aplikace:

Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Spec.

vzhled (25 ℃)

hydroxylová hodnota (mgKOH / g)

saponifikační hodnota (mgKOH / g)

hodnota kyseliny (mgKOH / g)

vlhkost (%)

Hodnota HLB

teplota tání (℃)

Rozpětí 40

malá žlutá vosková tuhá látka

255 ~ 290

140 ~ 150

≤8

≤1,5

6.7

45 ~ 47

Span 60

malá žlutá vosková tuhá látka

240 ~ 270

135 ~ 155

≤8

≤1,5

4.7

52 ~ 54

Fengchen Group Co, Ltd se nachází v Qingdao a města Zhucheng, provincie Šan-tung v Číně.

Naše společnost se zabývá především chemickými a farmaceutickými, biologickými výrobky.

S naším úsilím se optimálně setkáme s požadavky a spokojeností zákazníka.

Špičková kvalita, čistý Span 40, sorbitan monopalmitát, emulgátor S40 továrna v Číně; Čína Span 60, Sorbitan Monostearate, Emulgátor S60 Dodavatel a výrobce v Číně.

Pokud hledáte rozpětí 40, sorbitan monopalmitát, emulgátor s40, rozpětí 60, sorbitan monostearát, emulgátor s60, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: span 40, sorbitan monopalmitát, emulgátor s40, rozpětí 60, sorbitan monostearát, emulgátor s60, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit