Esenciální olej Oregano Carvacrol, Oregano Oleje 90%, 95%, 99%

Esenciální olej Oregano Carvacrol, Oregano Oleje 90%, 95%, 99% Název produktu: Esenciální olej Oregano Carvacrol 90%, 95%, 99% Synonyma: Oregano olej; Origanový olej; Oleum Origanum Charakteristika: Žlutý olejový test: Oreganový olej Carvacrol 90%, 95%, 99% KLÍČOVÁ SLOVA: Esenciální olej Oregano, Oregonový olej, Carvacrol, ...

Podrobnosti o produktu

Esenciální olej Oregano Carvacrol, Oregano Oleje 90%, 95%, 99%

Oregano Essential Oil Carvacrol, Oregano Oil 90%, 95%, 99%.jpg

Název produktu: Oregano esenciální olej Carvacrol 90%, 95%, 99%

Synonyma: Oregano olej; Origanový olej; Oleum Origanum

Vlastnosti: Žlutý olej

Test: Oreganový olej Carvacrol 90%, 95%, 99%

KLÍČOVÁ SLOVA: Esenciální olej Oregano, Oregonový olej, Carvacrol, Carvacrol 99%, Oregano olej

Balení: 25kg, 175kg, 180kg nebo 200kg / bavlněný dutý buben nebo plastový buben

Doba použitelnosti: 2 roky.

Popis:

Oregano je nádherná bylina s mnoha vlastnostmi podporujícími zdraví. Obsahuje thymol a carvacrol. Tyto dva oleje mají pozoruhodnou schopnost bojovat proti bakteriím. A není to jako antibiotikum, je to čistě z rostlin.

Esenciální olej Oregano je odvozen od Oregano. Oregano olej je odvozen z listů a květů oregano, vytrvalé, husté vytrvalé byliny, a člen rodiny rostlin máty.

Typys

Obsah Carvacrol

Ořechový olej Carvacrol 90%

90%

Oregano Olej Carvacrol 95%

95%

Ořechový olej Carvacrol 99%

99%

Oregano Essential Oil Carvacrol, Oregano Oil 90%, 95%, 99% picture.jpg

Nedávno bylo nově objeveno, že esenciální olej Oregano je lepší léčba proti giardii než léky na předpis, které jsou běžně předepisovány v boji proti této chorobě.

Esenciální olej Oregano je dobře známý v přírodních společenstvech zdraví. Důvodem je, že olej Oregano má antibakteriální vlastnosti. A je dokonce dokázáno, že má potenciální přínos pro naše tělo. Esenciální olej Oregano se považuje za antibakteriální, antiparazitickou, antiseptickou, antivirovou a imunitní stimulační funkci.

Esenciální olej Oregano má také velmi vysoké procento antioxidantů. To je často používáno uvnitř během nemoci, a externě pro kožní infekce. Před použitím by se měl ředit esenciální olej Oregano.

Přestože je esenciální olej Oregano relativně bezpečný a přirozený, je ještě velmi důležité, aby se s lékařem potvrdil před použitím.

--------------

Esenciální olej Oregano je extrahován z listů, květů a stonků rostliny oregano. Je to tlustá, tvrdá, vytrvalá rostlina patřící do rodiny máty. Jeho vědecké jméno je Origanum vulgare a je doma pěstované do Evropy. Tato rostlina se však také snadno nachází v různých oblastech světa. Rostlina má dva až tři centimetry dlouhé tmavě zelené listy a sama o sobě má růst 90 cm, což je asi 35 centimetrů.

Esenciální olej Essential Oregano má řadu zdravotních přínosů, které jsou odvozeny od vlastností antivirových, antifungálních, antioxidačních, antibakteriálních, trávicích, antiparazitárních, protizánětlivých, emmenagogických a antialergenních.

Oreganový olej funguje také jako antimikrobiální látka, kvůli níž stojí proti infekcím a léčí postižené části. Esenciální ořeganový olej je také běžně používán k léčbě nehtů hub nebo infekcí a je prokázáno, účinnější ve srovnání s umělými antibiotiky.

-------------------

Jako profesionální Čína Oregano olej, Carvacrol 99%, 95%, 90% dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Oregano Olej, Carvacrol 99%, 95%, 90% z Číny téměř 10 let.

Funkce:

1.Produkt usnadňující růst

2. Antibakteriální

3. antioxidace


Výhody olejového oleje:

Lepší než antibiotika
Žádné zbytky, žádné znečištění;

---- V kosmetickém průmyslu jako produkty péče o pleť a kosmetické suroviny, antibakteriální, protizánětlivé, zkrášlují pokožku v potravinářském průmyslu jako přírodní extrakt

---- koření a konzervační látky.

 

Použití esenciálního oleje Oregano:

Díky své schopnosti podporovat růst je olej Oregano doplňkovou látkou nové generace. Je to velmi bezpečné. Oreganový olej má silnou bakteriostázu a antioxidační funkce. Může být použita v kosmetice k ochraně našich kůže. A políbit některé bakterie.

Aplikace Oreganového oleje:

1.V chovu zvířat
Esenciální olej Oregano může být použit pro prevenci nebo jako přirozený fungicid a léčbu chorob zvířat způsobených E. coli, Staphylococcus, Pasteurella, Streptococcus, Coccidia, Salmonella atd.
2.Naturální konzervační látky
Esenciální olej Oregano má anti-mikrobiální růst, antioxidant, protižloutnutí enzymových toxinů.
3. V medicíně
Esenciální olej Oregano může být vyroben do kapslí nebo perorálních prostředků pro léčbu akutních gastrointestinálních a intestinálních parazitů.

Veterinární použití:

Esenciální olej Oregano může být použit v prevenci a léčbě gastrointestinálních onemocnění hospodářských zvířat a drůbeže, způsobených Bacillus Coli, Salmonella a Staphylococcus aureus.

Esenciální olej Oregano má mnoho dalších osvědčených výhod. Je široce používán jako odpuzující hmyz. Carvacrol pomůže odstranit dutiny, zlepšit dýchací potíže. Carvacrol nám pomůže zvýšit naši náladu. Carvacrol, který je součástí Oregano Oil, má proti virové, antibakteriální a imunitní schopnosti. Je velmi účinná proti některým patogenním infekcím.

Esenciální olej Oregano má velmi dobrý účinek při léčbě houbových kožních infekcí. Pro infekce nehtů a nehtů je oreganový olej také velmi dobrý.

POZNÁMKA: Esenciální olej Oregano by neměl být používán bez ředění. Vždy ho zředte ve vhodném nosném oleji, jako je olivový olej, mandlový olej.

Při prvním použití bychom měli před použitím použít kožní test. .

Ořeganový esenciální olej může dráždit naši pokožku. Někdy může způsobit spálení. Ujistěte se, že je vždy správně zředěn. Nepoužívejte, pokud je ve vyšší koncentraci než doporučené použití.

Oreganový olej (Carvacrol) není obecně považován za bezpečný během těhotenství, ačkoli kulinářské použití oregano je považováno za jemné.

Vzhledem k jeho velmi silné povaze je třeba vždy ředit pro použití na kůži nebo při vnitřním užívání.

Dějiny:

Ořechový olej byl používán po dlouhou dobu. V moderní době se oreganový olej považuje za antivirový, antibakteriální, antifungální, antialergický, antioxidační, protizánětlivý a antiparazitární. Snad nejvíce pozoruhodně, oregano esenciální olej je antimikrobiální s prokázanou schopnost inhibovat růst bakterií a hub.

---------------------

Jiné použití Oregano Essential Oil:

- Bude léčit respirační stavy

Ořeganový esenciální olej je schopen fungovat jako expektorant, který uvolňuje nebo pomáhá eliminovat nepříjemné nahromadění hlenu a hlenu v dýchacích cestách a dutinách. Esenciální olej Oregano je také považován za uklidňující balzám pro zapálené plíce a krk, které často stimulují záchvaty kašle. Proto Essential Oregano olej zabraňuje a léčí příznaky respiračních onemocnění.

- Esenciální ořežnatý olej zabraňuje infekcím:

Bude bojovat proti virovým infekcím. Tento produkt nám také pomůže v boji proti bakteriálním infekcím. To nám poskytuje dodatečnou úroveň ochrany před bakteriálními problémy, jako jsou infekce v tlustém střevě a močovém traktu, stejně jako tyfus, bolesti, cholera, kožní infekce a otravy potravinami atd. Také antibakteriální účinky esenciálního oleje z ořezu nejsou mají inhibiční účinek na zdraví. Takže je považován za bezpečný a nemusíte trpět špatnými důsledky toho, že bychom nebyli obhájeni.

- esenciální olej z Oreganu má protizánětlivé vlastnosti:

Je velmi účinný pro uklidnění mnoha typů zánětů, vnitřních nebo vnějších, způsobených tolika důvody. Při správném použití je olej Essential Oregano schopen snížit zarudnutí a podráždění aplikované oblasti. Mohlo by to zmírnit bolesti spojené s artritidou nebo zraněním. Při konzumaci se vzhledem k tomu, že se esenciální olej Oregano rozšíří po celém těle, nebude to nutně nutně zmírňovat bolest a nepohodlí.

- Esenciální olej z Oreganu má antifungální vlastnosti

Viry, bakterie, houby a protozoa jsou 4 činitelé, kteří jsou zodpovědní za přenosné a infekční onemocnění. Z toho jsou houby zodpovědné za některé z nejhorších a smrtelných infekcí, jak vnitřních, tak i vnějších. Mohou způsobit bolestivé, ošklivé nebo někdy dokonce smrtící infekce v nosu, uchu a hrdla, které mohou být smrtelné, pokud nejsou řádně léčeny v počáteční fázi.

Mnoho kožních infekcí je také spojeno s těmito houbami. Esenciální olej Oregano, je-li používán pravidelně a správně, ať už interně nebo externě, nám pomůže účinně chránit tělo před mnoha z těchto houbových infekcí.

- Esenciální olej z Oregano zabrání virovým infekcím

Ořeganový esenciální olej poskytuje ochranu proti virovým infekcím. To znamená, že je schopen podporovat naši imunitu proti příušnicím, nachlazením, neštovicím, spalničkám, neštovicím a mnoha dalším onemocněním způsobeným viry. Tato imunitní podpora účinně přispěje k našemu vnitřnímu boji proti tolika problémům. Esenciální ořeganový olej je dokonce lépe než léky. Protože vlastní boj imunitního systému je mnohem lepší než vnější antibiotika. Může být snadno pochopitelné.

 

- Essential Oregano olej pracuje jako Anti-parazit

Mnoho druhů parazitů, jako jsou chrobáky, okrouhlé červy, vši, tasemnice, komáři a blchy, žijí uvnitř i vně lidského těla. Tyto děsivé parazity využívají naše tělo jako zdroj potravy a jako nádoba nebo nosič přenosných nemocí. Ořeganový esenciální olej, při požití, dokáže eliminovat střevní červy, a pokud je použit externě, může účinně pohánět parazit pryč. Proto není těžké nalézt oregano esenciální olej jako důležitou součást mnoha organických chybových sprejů a repelentů.

- Esenciální ořežnatý olej také podporuje trávení:

Zvyšuje sekreci trávicích šťáv. Takže Oregano esenciální olej má schopnost podporovat naši trávení. Mimochodem, zvyšuje stravitelnost živin a enzymy, které jsou pomoc při dovozu během postupů absorpce potravin. S výše uvedenými schopnostmi není těžké dospět k závěru, že esenciální olej Oregano zlepší celkové zdraví maximalizací živin, které absorbujeme z téže potravy.

- Esenciální olej z Oregano pomáhá regulovat Menses

To je považováno za přínosné pro regulaci menstruace a oddálení nástupu menopauzy. Pravidelným používáním esenciálního oleje z oregano by mohlo být ulevilo i utrpení odůvodněné překážkami menses. Jako emmenagogue je Essential Oregano Oil také schopen pomoci ženě snížit příznaky blížící se menopauzy, včetně rovnováhy nálady a hormonálních posunů.

- Esenciální ořeganový olej může být antialergenní

 

Ostatní výhody:

Je také všeobecně známo, že esenciální olej z Oregano hraje důležitou roli při léčbě psoriázy, ekzému, nohou sportovce, chřipky a dalších infekčních onemocnění. Ořeganový esenciální olej lze navíc použít k léčbě bakteriálních infekcí, jako je E. Coli, giardiózy a otravy potravinami. Ořeganový esenciální olej snižuje dopravní zácpy. Mnoho výzkumů naznačuje, že esenciální olej Oregano může být účinným lékem proti bolesti, samozřejmě s téměř žádnými vedlejšími účinky.

--------------------

COA z Oregonového oleje:

Položky

SPECIFIKACE

VÝSLEDEK

Vzhled
Oreganový olej

Má být bezbarvý až světle žlutý nebo světle hnědý olej

Dodržuje

Identifikace
Oreganový olej

Ukažte pozitivní reakci.

Pozitivní

Test Carvacrol

Ne méně než 95%

96,47%

Tymol

1%

1,03%

Speciální rotace

-20 ~ + 30

Dodržuje

Index lomu n

1,502 ~ 1,508

Dodržuje

Rozpustnost

1 ml vzorku lze rozpustit v 2 ml 70% ethanolu

Dodržuje

Relativní hustota d

0,936 ~ 0,960

Dodržuje

Těžký kov

Negativní

Negativní

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Essential Oregano olej, Carvacrol 99%, 95%, 90% továrna v Číně. Čína Essential Oregano olej, Carvacrol 99%, 95%, 90% Dodavatelé surovin v Číně. Čína Essential Oregano olej, Carvacrol API 99%, 95%, 90% Výrobci v Číně.

Pokud hledáte Oregano Essential Oil Carvacrol, Oregano Oil 90%, 95%, 99%, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: Esenciální olej Oregano Carvacrol, olej Oregano 90%, 95%, 99%, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz