MPEG 750 Methoxy Polyethylen Glycol 750

MPEG 750 Methoxy Polyethylen Glycol 750 s vyšší molekulovou hmotností jsou obvykle pevné při pokojové teplotě a jsou baleny do plátků.

Podrobnosti o produktu

MPEG 750 Methoxy Polyethylen Glycol 750

image001

Čína MPEG 750 Methoxy Polyethylen Glycol 750factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma:

Methoxy polyethylenglykol; methoxyethylenglykolmethakrylát 750; Methoxypolyethylenglykoly 750

Charakteristika: Lepkavá tekutina

Molekulový vzorec: CH30 (CH2CH20) nH = n = 10-120


Vlastnosti produktu:

Pokud se použije rafinovaná surovina a speciální katalyzátor, je obsah nečistot v produktu nízký. A hydroxylová aktivita na konci molekulárního řetězce je zachována v největší míře, s dobrou hydrofilitou a aktivitou hydroxylové reakce.


Úložný prostor:

MPEG 750 Methoxy Polyethylen Glycol 750 s vyšší molekulovou hmotností jsou obvykle pevné při pokojové teplotě a jsou baleny do plátků.

Kapalné MPEG se obvykle balí do 200 kg železných nebo plastových sudů a přepravují se jako nebezpečné zboží. Skladování a chlazení a větrání, doba skladování 1 rok


Aplikace:

1. MPEG 750 Methoxy Polyethylen Glycol 750 může být použit v komerčním betonu s vysokou účinností a vysokou pevností (nad C60), který je smíchán na místě a dálkově dopravován.

2. Polyethylenglykolmonomethylether 750 je rozpustný ve vodě, ethanolu a organickém rozpouštědle. Nízký tlak páry, stabilní pro teplo, používaný jako zahušťovadlo a mazivo v textilním a barevném průmyslu a v každodenním chemickém průmyslu.

3. MPEG 750 Methoxy Polyethylen Glycol 750 má dobrou rozpustnost ve vodě, smáčivost, mazivost, fyziologickou setrvačnost, žádnou stimulaci pro lidské tělo a je široce používán v kosmetickém a farmaceutickém průmyslu. Viskozita, hygroskopicita a struktura produktů lze změnit výběrem produktů s různou molekulovou hmotností. Výrobky s relativně nízkou molekulovou hmotností (molekulová hmotnost menší než 2000) jsou vhodné pro smáčedla a regulátory konzistence pro krém, pleťové mléko, zubní pastu a krém. Výrobky s relativně vysokou molekulovou hmotností jsou vhodné pro rtěnku, deodorační tyčinku, mýdlo, mýdlo, základ a kosmetiku. V čistícím prostředku se také používá jako suspendační činidlo a zahušťovadlo.

4. Ve farmaceutickém průmyslu se MPEG 750 Methoxy Polyethylen Glycol 750 používá jako matrice masti, emulze, masti, pleťového mléka a čípku.

5. MPEG 750 Methoxy Polyethylen Glycol 750 také reaguje s kyselinou akrylovou za vzniku esteru kyseliny MPEG akrylové, který je hlavní surovinou pro přípravu polykarboxylátového superplastifikátoru.


Specifikace:

image002

Špičková továrna na výrobu MPEG 750 Methoxy Polyethylene Glycol 750, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte mpeg 750 methoxy polyethylen glykol 750, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: MPEG 750 methoxyethylenglykol 750, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz