Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6

Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 je methylester kyseliny methakrylové. Tento produkt snadno polymeruje za vzniku polymetylmethakrylátu. Používá se jako kostní cement.

Podrobnosti o produktu

Methylmethakrylát MMA, methylmethakrylát CAS 80-62-6

image001

Čína Methyl Methacrylate MMA CAS 80-62-6 factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Methylester kyseliny metakrylové

Číslo CAS: 80-62-6

Charakteristika: Bezbarvá kapalina.

Molekulový vzorec: CH2C (CH3) COOCH3 nebo C5H8O2

Balení: 190kg buben nebo ISO nádrž


Klíčová slova:

Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6


Popis:

Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 je methylester kyseliny methakrylové. Tento produkt snadno polymeruje za vzniku polymetylmethakrylátu. Používá se jako kostní cement.

Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 je reaktivní pryskyřice a polymerovaná forma se používá jako cement ve stomatologii, ortopedické chirurgii a oftalmologii. Monomerní forma tohoto činidla má relaxační účinek na hladké svalstvo systémově, což může být důsledkem reakce zprostředkované oxidem dusnatým.

Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 je čirá bezbarvá kapalina.

Rozpustnost: Je mírně rozpustný ve vodě a plave na vodě. Páry těžší než vzduch.

Výpary dráždí oči a dýchací orgány. Nádoby musí být silně izolovány nebo přepravovány v chladničce. Přidá se inhibitor, jako je hydrochinon, methylester hydrochinonu a dimethyl t-butylfenol, aby se chemická látka udržovala v iniciaci polymerace. Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 může exotermně polymerovat, pokud je zahříván nebo znečištěn silnou kyselinou nebo bází. Pokud polymerizace probíhá uvnitř nádoby, může se nádoba prudce roztrhnout. Používá se pro výrobu plastů.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 Výrobce v Číně, naše zásilka je profesionální a poměrně rychlá.


Použití a aplikace

Použití: Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 se používá při výrobě jiných pryskyřic, plastů, nátěrů, lepidel, maziv, klížících prostředků na dřevo a korek, impregnantů motorových cívek, leštidel na papír, pomocných barviv a izolačních infuzních materiálů.

1. Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 je důležitý pro některé organické syntézy

2.mowr, tento produkt je meziproduktem fungicidu.

Fengchen Group je přední Čína Methyl Methacrylate MMA CAS 80-62-6 dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Methylmethakrylate MMA CAS 80-62-6 z Číny, prosím, kontaktujte Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS)

image002


Fengchen Group Co Ltd je integrovaný podnik, který zahrnuje výzkum, vývoj a výrobu. Naše obchodní oblast zahrnuje methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6, katalyzátorové rozpouštědlo atd.

Umístění v provincii Šan-tung a poblíž přístavu a letiště Qingdao Sea, naše společnost přijmout větší výhodu, aby rychlé doručení. Naše Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 se používá ve 30 zemích. Jsme velmi pokládaný mezi našimi zákazníky.

„Kvalita jít první, uznání za rozvoj“ je naše sdělení. Fengchen Group pevně realizuje vědecké řízení a propaguje produkty více technické a environmentální, aby získala větší podíl na trhu. Rádi bychom se společně s partnery rozvíjeli.


Top kvalita Methylmethakrylát MMA CAS 80-62-6 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Pokud hledáte methylmetakrylátové mma cas 80-62-6, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Dotaz