Lauramidopropylaminoxid (LAO) 30% CAS 61792-31-2

Oxid amonný je amfoterní povrchově aktivní látka. Vyznačuje se dobrou čisticí a pěnotvornou schopností, dobrou kompatibilitou s formulací, bohatou a stabilní pěnou a může zesílit a zlepšit jemnost systému.

Podrobnosti o produktu

Lauramidopropylaminoxid (LAO) 30% CAS 61792-31-2

image001

Čína Lauramidopropylamine Oxide (LAO) 30% CAS 61792-31-2 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Cocoamidopropyldimethyl Amine Oxide

Číslo CAS: 61792-31-2

Charakteristika: Bezbarvá až slabě žlutá průhledná kapalina.

Čistota (test): 30%

Molekulový vzorec: C17H36N202

Strukturní vzorec:

image002


Balení: v plastových sudech.

Klíčová slova:

Lauramidopropylaminoxid (LAO) 30% CAS 61792-31-2


Popis:

Oxid amonný je amfoterní povrchově aktivní látka. Vykazuje dobrou schopnost čištění a pěnění, dobrou kompatibilitu s formulací, bohatou a stabilní pěnu a může zesílit a zlepšit jemnost systému; Lauramidopropylaminoxid (LAO) 30% CAS 61792-31-2 je vhodný jako pomocný prostředek. Tento produkt by mohl být použit jako zahušťovadlo a stabilizátor pěny v prostředcích pro domácnost, jako je mytí nádobí a čištění prádla, a má vynikající odmašťovací účinek.

Lauramidopropylaminoxid (LAO) 30% CAS 61792-31-2 je neiontová povrchově aktivní látka kategorie aminoxidů, s vynikajícími pěnivými, viskózními podporujícími, klimatizačními a antistatickými vlastnostmi. Lze použít v čisticích prostředcích, jako jsou šampony, vany, čističe obličeje atd.

Laurylamid propyl oxid aminoxidový surfaktant, tento produkt je amfoterní povrchově aktivní látka. Tento produkt je rozpustný ve vodě a polárních organických rozpouštědlech, vodný roztok v kyselých podmínkách je kationtový, v alkalických podmínkách je neionogenní. Lauramido Propyl Amine Oxide má dobré vlastnosti zahušťování, antistatické, změkčovací, pěnění, stabilizace a dekontaminace; Nízké podráždění je schopno účinně snížit podráždění aniontových povrchově aktivních látek v detergentech a mohlo by výrazně zlepšit komplexní schopnost praní výrobků. Je velmi mírný na kůži a vlasy v obecném dávkování a má vlastnosti sterilizace, disperze vápníkového mýdla a biologickou rozložitelnost.

Jako nejslavnější Čína Lauramidopropylamine Oxide (LAO) 30% CAS 61792-31-2 dodavatele v Číně, Fengchen Group je výrobek je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.


Funkce:

1. Lauramido Propyl Oxid amonný vykazuje dobrou kompatibilitu s anionty, zwitterionty a neiontovými povrchově aktivními látkami.

2, Lauramidopropylaminoxid (LAO) 30% CAS 61792-31-2 je schopen produkovat bohatou hustou pěnu. Tento produkt má zjevně zahušťovací účinek na aniontové povrchově aktivní činidlo s vhodným podílem.

3. Je pozoruhodně schopna snížit podráždění jiných povrchově aktivních látek v produktu.

4. Lauramido Propyl Amine Oxide vykazuje dobré antistatické vlastnosti a je ideálním kondicionérem.

5. Dobrá stabilita při nízkých teplotách činí z Lauramidopropylaminoxidu (LAO) 30% CAS 61792-31-2 také velmi užitečný. Je to zvláštní potřebný majetek.

Pěna, kterou tvoří Lauramido Propyl Amine Oxide, je hojnější než CAO.

Je to vynikající povrchově aktivní látka s dobrými kondicionačními a antistatickými účinky.

Lauramidopropylaminoxid (LAO) 30% CAS 61792-31-2 má vysokou účinnost zahušťování a stabilizaci pěny. Je široce používán v kombinaci s aniontovými, kationtovými, zwitteriontovými a neiontovými povrchově aktivními látkami, aby se výrazně zlepšil celkový výkon produktu.

Obecně platí, že Lauramido Propyl Amine Oxide je velmi jemný na kůži a vlasy a zároveň snižuje podráždění jiných povrchově aktivních látek. Umožňuje tvorbu husté krémové pěny v šamponu s obsahem běžných složek.

Fengchen Group je přední čínský Lauramidopropylamine Oxide (LAO) 30% CAS 61792-31-2 dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Lauramidopropylamine Oxide (LAO) 30% CAS 61792-31-2 výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit Lauramidopropylamine Oxide (LAO) 30% CAS 61792-31-2 z Číny, prosím, přejděte na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

image003

image004

Ostatní jména:

(3-Lauramidopropyl) Dimethylaminoxid; Lauroylaminopropyldimethylaminoxid; 3-Laurammidopropyl-N, N-dimethylaminoxid; Amidy, Lauric, N- [3- (Dimethylamino) Propyl], N-oxid; Dodekanamid, N- [3- (dimethylamino) propyl] -, N-oxid; Dodekanamid, N- [3- (Dimethyloxidoamino) Propyl] -; Dodecanamid, N [3 (Dimethylamino) Propyl], Noxide; Oxid dodecylamidopropyldimethylaminu; N-oxid amidy, laurová, N- [3- (dimethylamino) propylová skupina]; N-oxid Dodecanamide, N- [3- (Dimethylamino) Propyl] -; N- [3- (Dimethylamino) propyl] N-oxid amidy, Lauric; N- [3- (Dimethylamino) propyl] -N-oxid Dodecanamid

Amidy, laurová, N- (3- (dimethylamino) propyl), N-oxid

Dodekanamid, N- (3- (dimethylamino) propyl) -, N-oxid

Lauramidopropylaminoxid

N- (3- (Dimethylamino) propyl) dodekamid-N-oxid

(3-Lauramidopropyl) dimethylaminoxid

Lauroylaminopropyldimethylaminoxid

Dodekanamid, N- (3- (dimethyloxidoamino) propyl) -

N- (3- (Dimethylamino) propyl) dodekamid N-oxid

N- [3- (dimethylnitroryl) propyl] dodekamid

--------------------------------------

Top kvalita Lauramidopropylamine Oxide (LAO) 30% CAS 61792-31-2 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte lauramidopropylaminoxid (lao) 30% cas 61792-31-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Dotaz