Lauramidopropyl Hydroxysultaine (LHSB) 35%, 50%

Lauramidopropyl hydroxysultain (LHSB) 35%, 50% je druh amfoterní povrchově aktivní látky. Má vynikající stabilitu za kyselých a zásaditých podmínek.

Podrobnosti o produktu

Lauramidopropyl Hydroxysultaine (LHSB) 35%, 50%

image001

Čína Lauramidopropyl Hydroxysultaine (LHSB) 35%, 50% továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Charakteristika: Bezbarvá průhledná kapalina.

Balení: 200kgs / Plastic Drum


Klíčová slova:

Lauramidopropyl Hydroxysultaine (LHSB) 35%, 50%


Popis:

Lauramidopropyl hydroxysultain (LHSB) 35%, 50% je druh amfoterní povrchově aktivní látky. Má vynikající stabilitu za kyselých a zásaditých podmínek. Tento produkt zároveň vykazuje pozitivní a aniontové vlastnosti. Lauramidopropyl hydroxysultain (LHSB) 35%, 50% se často používá s aniontovými, kationtovými a neionogenními povrchově aktivními látkami. Jeho kompatibilita je dobrá. Je netoxický, dráždivý, rozpustný ve vodě, stabilní v kyselinách a zásadách, pěna a silná detergentnost. Má vynikající zahušťování, měkkost, baktericidní, antistatickou a odolnost vůči tvrdé vodě. To může výrazně zlepšit měkkost, kondicionování a nízkoteplotní stabilitu pracích prostředků.

Lauramidopropyl hydroxysultain (LHSB) 35%, 50% je kompatibilní s aniontovými, neiontovými, amfoterními a kationtovými povrchově aktivními látkami. Ve vysokých koncentracích elektrolytu je tento produkt mnohem vyšší pěnou a má větší stabilitu pěny než některé jiné produkty, což je kvalitní kokamidopropylhydroxysultain.

Ve srovnání s lauramidopropylbetainem, Lauramidopropyl Hydroxysultaine (LHSB) 35%, vykazuje 50% lepší stavební vlastnosti pěny a viskozity s laurylsulfáty a alfa olefinsulfonáty. Tento produkt je vyroben z vysoce kvalitní kyseliny laurové a je plně biologicky rozložitelný. Je stabilní v celém rozsahu pH jak v tvrdé, tak v měkké vodě a má vynikající vlastnosti dispergování vápenného mýdla.

Jako nejslavnější Čína Lauramidopropyl Hydroxysultaine (LHSB) 35%, 50% dodavatel v Číně, Fengchen Group je produkt je dobře nabitý nejnovější a nejbezpečnější balíček.


Vlastnosti a výhody:

1. Má vynikající rozpustnost a kompatibilitu.

2. Lauramidopropyl Hydroxysultain (LHSB) 35%, 50% má vynikající pěnivost a pozoruhodné vlastnosti zahušťování.

3. Má nízké dráždivé a baktericidní vlastnosti a jeho slučitelnost může významně zlepšit měkkost, kondicionování a stabilitu mycích prostředků při nízké teplotě.

4. Lauramidopropyl hydroxysultain (LHSB) 35%, 50% vykazuje lepší odolnost proti vodě, antistatické vlastnosti a biologickou odbouratelnost než CAB.


Použití a aplikace:

Lauramidopropyl Hydroxysultain (LHSB) 35%, 50% je široce používán ve středně velkých a vysokých šamponech a lázních. Tento produkt je hlavní složkou při přípravě jemného dětského šamponu, dětských bublinkových koupelí a výrobků pro péči o pleť. Lauramidopropyl Hydroxysultaine (LHSB) 35%, 50% je dobrým změkčujícím kondicionérem v přípravcích pro péči o vlasy a péči o pleť; může být také použit jako detergent, smáčedlo, zahušťovadlo, antistatické činidlo a fungicid.


Představení:

1. je to velmi mírná amfoterní povrchově aktivní látka s vysokým, stabilním pěněním, oplachováním, vynikajícím synergickým zahušťováním a odolností vůči tvrdé vodě.

2., Lauramidopropyl Hydroxysultaine (LHSB) 35%, 50% je vhodné použít pro téměř všechny druhy jemných osobních čisticích prostředků, jako je šampon, sprchový gel, čistící prostředek na obličej atd.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

image002

Nejlepší kvalita Lauramidopropyl Hydroxysultaine (LHSB) 35%, 50% továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte lauramidopropyl hydroxysultaine (lhsb) 35%, 50%, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: lauramidopropyl hydroxysultaine (lhsb) 35%, 50%, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz