Lauramid MEA (LMEA) Lauroylmonoethanolamid CAS 142-78-9

N- (dodekanoyl) ethanolamin, amon monoethanolamin laurová kyselina je povrchově aktivní látka. Povrchově aktivní látky jsou navrženy tak, aby vytvářely četné bubliny a čistily vlasy.

Podrobnosti o produktu

Lauramid MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamid CAS 142-78-9

image001

Čína Lauramide MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamide CAS 142-78-9 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: N- (dodekanoyl) ethanolamin, amid kyseliny monoethanolaminové

CAS číslo: 142-78-9

Charakteristika: bílá nebo šedobílá pevná látka

Molekulový vzorec: C14H29NO2

Strukturní vzorec:

image002


Balení: 25kgs / Fiber Drum


Klíčová slova:

Lauramid MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamid CAS 142-78-9


Popis

N- (dodekanoyl) ethanolamin, amon monoethanolamin laurová kyselina je povrchově aktivní látka. Povrchově aktivní látky jsou navrženy tak, aby vytvářely četné bubliny a čistily vlasy. Lauramide MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamide CAS 142-78-9 pomáhají odmastit a emulgovat oleje a tuky a suspendovat půdu, což jim umožňuje opláchnout. Povrchově aktivní látky se používají ve většině forem čisticích prostředků a mnohé z nich jsou považovány za šetrné a účinné pro většinu typů pleti.

Lauramid MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamid CAS 142-78-9 je odvozený monoethanolamid kyseliny laurové, který se používá k vytváření viskozity a ke zvýšení stability pěny při přípravě zboží do koupele nebo sprchy, šamponů, ručních mýdel a čisticích prostředků pro dosažení těsné, husté, luxusní pěny. . Tento produkt je považován za glycerin bez obsahu.

Vlastnosti a výhody Lauramide MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamide CAS 142-78-9:

Tento produkt je kompatibilní s aniontovými, neiontovými a amfoterními povrchově aktivními látkami;

Poměry esterů jsou optimalizovány tak, aby poskytovaly vynikající čistotu formulací pro tento produkt.

Formulace alternativa k diethanolamidu kyseliny laurové, diethanolamidu kokosu.

Nízký obsah sekundárního aminu je dalším dobrým znakem N- (dodekanoyl) ethanolaminu, amidu kyseliny monoethanolaminové.

Viskozita a schopnost tvorby pěny. Bude tvořit bohatou, hustou pěnu;


Aplikace:

Produkty na holení budou obsahovat Lauramid MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamid CAS 142-78-9 jako důležitou složku.

Čištění, schopnost zlepšování pěny je důvod, proč je N- (dodekanoyl) ethanolamin, amid kyseliny monoethanolaminové tak důležitý v každodenních produktech osobní péče.

Lauramid MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamid CAS 142-78-9 se dodává ve formě špinavě bílé pevné látky. Používá se pro kondicionování, detergenci, pěnění / pěnění, stabilizaci pěny, podstatu a modifikaci viskozity.

Vynikající zahušťování a stabilita pěny, nízké dávkování a zahušťování je dobrou výhodou N- (dodekanoyl) ethanolaminu, amidu kyseliny monoethanolaminové. Ve skutečnosti je bezpečnější než 6501;

Lauramide MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamide CAS 142-78-9 má dobrou kompatibilitu, vynikající synergický účinek, vynikající změkčovadlo, vůni, dekontaminaci a odolnost vůči tvrdé vodě;

Je obtížné rozpustit ve vodě, což činí N- (dodekanoyl) ethanolamin, amid kyseliny monoethanolaminové velmi vhodný pro perleťové produkty. Mezitím je rozpustný v transparentním roztoku, když je smíchán s jinými povrchově aktivními látkami;

Vlastnost zahušťování a teplota tání Lauramide MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamidu CAS 142-78-9 jsou vyšší než CMEA, a je snadné je práškovat a aplikace je výhodnější.

Jako nejznámější čínský N- (dodekanoyl) ethanolamin, dodavatel monoethanolaminu kyseliny laurové v Číně, je produkt Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.

Fengchen Group je přední Čína Lauramide MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamide CAS 142-78-9 dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína N- (dodekanoyl) ethanolamin, monoethanolaminu kyseliny laurové amid výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Až budete chtít koupit nebo koupit Lauramide MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamide CAS 142-78-9 z Číny, prosím, kontaktujte Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

image003


Ostatní jména:

N- (2-hydroxyethyl) dodekamid;

monoethanolamid kyseliny laurové;

Copramyl;

Amisol LDE; Comperlan LM; Copramyl; Crillon LME; Cyclomide LM; Lauramide MEA; Ethanolamid kyseliny laurové; Monoethanolamid kyseliny laurové; Monoethanolamin kyseliny laurové; Ethylolamid kyseliny laurové; Monoethanolamid kyseliny laurové; Lauridit LM; Lauroyl monoethanolamid; Laurylamidoethanol; Laurylethanolamid; N- (2-hydroxyethyl) dodekamid; N- (2-hydroxyethyl) lauramid; Rewomid L 203; Stabilor CMH; Steinamid L 203; Ultrapole H; Vistalan; 2-Dodecanamidoethanol; 1: 1 Lauramid MEA; Ablumide


Nejlepší kvalita Lauramide MEA (LMEA) Lauroyl monoethanolamide CAS 142-78-9 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte lauramide mea (lmea) lauroyl monoethanolamide cas 142-78-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Hot Tags: lauramide mea (lmea) lauroyl monoethanolamide cas 142-78-9, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz