Ichthammol, Ithiosulfonát amonný USP CAS 8029-68-3

Ichthammol, Ichthosulfonát amonný USP CAS 8029-68-3 Název produktu: Ichthammol, Iththiosulfonát amonný Synonyma: Ichthamm, Ithiosulfonát amonný, Ammonium bituminosulfonát, Amonný asfaltosulfonát, Amonný bituminosulfonát, Biturninol, Ichthammolum Číslo CAS: 8029-68-3 ...

Podrobnosti o produktu

Ichthammol, Ithiosulfonát amonný USP CAS 8029-68-3

Ichthammol, Ammonium Ichthosulfonate USP.jpg

Název produktu: Ichthammol, Ithiosulfonát amonný

Synonyma: Ichthammal, Ithiosulfonát amonný, Bituminosulfonát amonný, Bituminosulfonát amonný, Bituminosulfonát amonný, Biturninol, Ichthammolum

Číslo CAS: 8029-68-3

Charakteristika: Hnědá černá a lepkavá kapalina

Stupeň: Farmaceutický stupeň, USP Standard

Klíčová slova: Ichthammol, Ithiosulfonát amonný, Ichthammal, Ammonium bituminosulfonát, Ammonium bituminosulfonát USP, EP, BP Pharmaceutical Grade

Balení: 25 kg / Drum; nebo 50 kg / bubnu

Doba použitelnosti: 3 roky při řádném skladování.

Popis:

Ichthammol se také nazývá Ichthammolum. Chemicky nazývaný amonium-lithosulfonát nebo amonný bituminosulfonát. Ichthammol je amonná sůl tmavě sulfonovaného břidlicového oleje. Ammonium bituminosulfonát se úspěšně používá jako aktivní farmaceutická složka (API) přírodního původu po dobu více než 10 desetiletí pro léčení kožních onemocnění.

Technicky je Ichthammol směs mnoha různých sloučenin. Nejen pěnová látka.

Chemicky je amonný bituminosulfonát sulfonovaný břidlicový olej, který je neslučitelný s kyselinami, alkalickými uhličitany nebo hydráty a alkaloidními solemi. Ichthammol je tlustá, červenohnědá kapalina s asfaltovým zápachem a chutí. Bituminosulfonát amonný je rozpustný ve vodě a mísitelný s glycerolem. Ichthammol je však téměř nerozpustný v silném alkoholu nebo koncentrovaném etheru. Ithosulfonát amonný obsahuje velké procento organické síry.

Ichthammol, Ammonium Ichthosulfonate USP picture.jpg

Ichthammol má protizánětlivé, antibakteriální a antimykotické vlastnosti. Tyto vlastnosti poskytují amonný bituminosulfonát široké spektrum účinnosti a tvoří základ úspěšné aplikace Ichthammolu při léčbě různých bolestivých kožních onemocnění s mikrobiálním zázemím i bez něj.

Jako profesionální Čína Ichthammol USP, EP, BP Pharmaceutical Grade dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Ichthammol USP, EP, BP Pharma Grade z Číny téměř 10 let.

Indikace a použití Ichthammolu:

Farmaceuticky je nejvíce běžně vyráběn amonný bituminosulfonát (Ichthammol) do Ichthammolových past nebo mastí. Dokončené léčivo může obsahovat 10% nebo 20% amoniového asfaltu. Tam jsou také Ichthammol krémy, třepačky, čípky, atd.

----------------------

Ichthammol USP BP (Ammonium bituminosulphonate, Ichthammol) je produkt z černouhelného dehtu, používaný ve formě mastí pro určité kožní onemocnění.

----------------------

Použití přípravku Ichthammol USP BP

1.Bilky

Ichthammol (Ammonium bituminosulfonát, Ichthammol) se nejčastěji používá k léčbě vředů. Vřechy jsou výsledkem infekcí v vlasových folikulích a mohou být červené, otoky a naplněné hnisem. Ichthammol (amonný bituminosulfonát, Ichthammol) odstraní infekci tím, že vytáhne hnis na povrch kůže tak, aby mohl být propíchnut.

2. Léčba

Směs Ichthammolu (amonný bituminosulfonát, Ichthammol) a glycerol se běžně používá k léčbě infekcí uší.

3.Spiderové kousky

Některé kousky pavouků jsou jedovaté a mohou způsobit bolestivé rány nebo smrt. Ichthammol (Ammonium Bituminosulphonate, Ichthammol) masť pomůže vyndat jed. To je důvod, proč je obecně vidět u některých výrobků proti spiderbites. Lékařská rada je však stále potřebná, i když je již léčena Ichthammolem (amonný asfaltosulfonát, Ichthammol). Musí být aplikován na oblast skusu a pokryt obalem. Okamžitě kontrolujte oblast zachycení po použití.

4.Výkonníci

Ichthammol USP BP (amonný bituminosulfonát, Ichthammol) je také velmi dobrý při kreslení třísek, které jsou zakryty v kůži. Třísky jako dřevo a sklo, pokud nebyly odstraněny včas, by mohly skončit v septické infekci. Před aplikací přípravku Ichthammol (amonium-bituminosulfonát, Ichthammol) je třeba přesně vyčistit přesnou oblast. Poté, co pokryjete oblast bolesti Ichthammol USP BP (Ammonium Bituminosulphonate, Ichthammol) a bandáž, budete z času na čas pečlivě sledovat průběh. Pokud všechno probíhá dobře, rozstřik bude vypadat z povrchu kůže, který pak může být vytažen pomocí pinzety.

5. Stíny

Střípy z srší, včel a vosí mohou vést k bolestivým vyrážkám v kůži. Ichthammol USP BP poskytuje úlevu od bolesti zduření.

6. Pro zvířata

Ichthammol USP BP může být použit k léčbě onemocnění kůže u zvířat. Je dokázáno, že má velký účinek, když se aplikuje na léčbu infekcí koní. Ichthammol USP BP je také vhodný k léčbě abscesu u zvířat.

-----------------------------

Funkce Ichthammol USP BP (Ammonium bituminosulfonát, Ichthammol):

1.Kills bakterie

Mnoho výzkumů a studií již prokázalo, že jejich použití je účinný při usmrcování určitých bakterií. Byla testována jak jednotlivě, tak i smíšená s glycerolem. Ichthammol USP BP EP samotný poskytne lepší antibakteriální účinky než směs glycerolu. Stafylokokové a streptokokové bakterie, oba které jsou infekčními činidly u infekcí ucha a krku, byly usmrceny pomocí Ithammol USP BP. Jiné studované bakterie, včetně kmenů proteinu a bakterií pseudomonas, nebyly léčivem významně ovlivněny. Zatímco samotný Ichthammol byl účinnější, přidání glycerolu k masti poskytuje protizánětlivé a dehydratační účinky, které jsou přínosné pro ty, kteří trpí určitými infekcemi.

 

2.Podporuje ekzémy

Ekzém je stav kůže charakterizovaný svěděním, vyrážkami a šupinatým stavem, které jsou někdy doprovázeny odlupováním a puchýřky. Ichthammol USP BP (amonný bituminosulfonát, Ichthammol) je schopen účinně zabránit kožnímu vytvrzení pokožky. Kromě zmírnění svrbení Ichthammol USP BP (amonný bituminosulfonát, Ichthammol) zabraňuje tomu, aby byl tvrdý keratin v bílkovině nanesen v kožních buňkách. Přípravek imthammolu v kombinaci s vosky nebo tuky pomůže udržet vlhkost a pomůže jimthammol lépe proniknout do problémových oblastí pokožky.

 

3.Relieves suché kopytiny u koní

Přípravek o koncentraci 20% je široce využíván pro léčbu slabých a křehkých koňských kopyt. Ichthammol USP BP (Ammonium Bituminosulphonate, Ichthammol) působí jako změkčovadlo a antiseptikum, které sníží zánět a potíží s infekcí v otevřených vředech a rázech. Aplikuje se také na podráždění pokožky a změkčení pokožky u koní. Ichthammol USP BP (amonný bituminosulfonát, Ichthammol) se může použít dvakrát denně na postižené oblasti s obvazem nebo bez něj. Při těžké suchosti kopyta doprovázené krvácením je třeba před použitím přípravku ihthammol konzultovat veterinární lékař.

 

Pozor:

Ichthammol USP BP (amonium-bituminosulfonátová, Ichthammolová) masť by měla být použita externě. Nicméně, neměl by být používán, pokud máte alergické reakce s některou z jeho složek.

 

Nežádoucí účinky Ichthammol USP BP (amonný asfaltosulfonát, Ichthammol):

Může dojít k podráždění kůže. Někdy může Ichthammol USP BP (amonný bituminosulfonát, Ichthammol) vést k neúplnému odstranění cizích těles. Navíc může vést k jizvení nebo spálení pokožky. Oční kontakt je zakázán. Ichthammol USP BP (amonný bituminosulfonát, Ichthammol) může snadno oděv oděvovat. Takže musí být vždy pokryta bandáží, aby se zabránilo znečištění.

--------------

COA Ichthammolu:

Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
Ichthammol

Hnědá černá a lepkavá kapalina

Dodržuje

Identifikace
Ichthammol

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Zbytky při zapálení

≤0,5%

0,1%

Ztráta sušením

≤50%

43,2%

Limit pro síran amonný

≤8,0%

1,4%

Stanovení amoniaku

2,5% Min

6,5%

Stanovení celkové síry

10% Min

15,4%

Bakterie

≤100 / g

Dodržuje

Mold a Microzyme

≤100 / g

Dodržuje

Staphylococcus aureus

Nezjištěno / g

Nezjištěno

Pseudomonas Aeruginosa

Nezjištěno / g

Nezjištěno

Závěr: Náš Ichthammol je v souladu s normou USP37 Standard.

Špičková kvalita, Čína Čistá Ichthammol USP, EP, BP Pharmaceutical Grade továrna v Číně; Čína Ichthammol USP, EP, BP Dodavatelé farmaceutických surovin v Číně. Čína Ichthammol API USP, EP, BP výrobců léčivého přípravku v Číně.

Hledáte-li ichthammol, Ithiosulfonát amonný usp cas 8029-68-3, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: ichthammol, Ithiosulfonát amonný usp cas 8029-68-3, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit