Ethylenglykol distearát (EGDS) nebo glykol DiStearát CAS 627-83-8

Ethylenglykol distearát (EGDS) nebo Glycol DiStearate CAS 627-83-8 je chemická sloučenina používaná jako změkčovadlo v kosmetice a jiných spotřebních výrobcích. Je to diester ethylenglykolu a kyseliny stearové. Tento produkt také produkuje perleťové účinky v kosmetice, jako je lázeňový gel.

Podrobnosti o produktu

Ethylenglykol distearát (EGDS) nebo glykol DiStearát CAS 627-83-8

image001

Čína Ethylenglykol distearát (EGDS) nebo Glycol DiStearate CAS 627-83-8 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: 2-oktadekanoyloxyethyl octadecanoate

Číslo CAS: 627-83-8

Charakteristika: Bílá až světle žlutá vločkovitá pevná látka.

Molekulový vzorec: C38H74O4, RCOOCH2CH2OOCR

Strukturní vzorec:

image002

KLÍČ Slova: Ethylenglykol distearát (EGDS) nebo glykol DiStearát CAS 627-83-8

image003


Popis:

Ethylenglykol distearát (EGDS) nebo Glycol DiStearate CAS 627-83-8 je chemická sloučenina používaná jako změkčovadlo v kosmetice a jiných spotřebních výrobcích. Je to diester ethylenglykolu a kyseliny stearové. Tento produkt také produkuje perleťové účinky v kosmetice, jako je lázeňový gel.

Neiontové povrchově aktivní látky jsou povrchově aktivní činidla, která ve vodných roztocích nedisociují na ionty, nikoli jako aniontové povrchově aktivní látky, které mají negativní náboj a kationtové povrchově aktivní látky, které mají kladný náboj ve vodném roztoku. Neiontové povrchově aktivní látky se více používají jako detergenty než iontové povrchově aktivní látky, protože aniontové povrchově aktivní látky jsou nerozpustné v množství tvrdé vody a kationtové povrchově aktivní látky jsou považovány za špatné čisticí prostředky. Kromě detergentu vykazují neiontové povrchově aktivní látky výbornou solventnost, nízké vlastnosti pěny a chemickou stabilitu.

image004

Jako nejznámější Čína Ethylenglykol Distearát (EGDS) nebo dodavatel glykolu DiStearate CAS 627-83-8 v Číně je produkt Fengchen Group dobře nabitý nejnovějším a nejbezpečnějším obalem.

Předpokládá se, že neiontové povrchově aktivní látky jsou na kůži mírné i při vysokém zatížení a dlouhodobé expozici. Hydrofilní skupinou neiontových povrchově aktivních látek je polymerovaný alkenoxid (ve vodě rozpustný polyether s typicky 10 až 100 jednotkami délky). Připravují se polymerací ethylenoxidu, propylenoxidu a butylenoxidu ve stejné molekule. V závislosti na poměru a pořadí přidávání oxidu, spolu s počtem atomů uhlíku, které mění chemické a fyzikální vlastnosti, se jako smáčecí činidlo, detergent nebo emulgátor používá neiontová povrchově aktivní látka.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších etylenglykol distearátů (EGDS) nebo Glykol DiStearate CAS 627-83-8 Výrobce v Číně, naše přeprava je profesionální a poměrně rychlá.

Ethylenglykol-distearát se používá jako potravinářská přísada

image005

Fengchen Group je přední čínský ethylendlykol distearát (EGDS) nebo dodavatel glykol DiStearate CAS 627-83-8. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Ethylenglykol Distearát (EGDS) nebo Glycol DiStearate CAS 627-83-8 výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Pokud hodláte koupit nebo koupit Ethylenglykol distearát (EGDS) nebo Glycol DiStearate CAS 627-83-8 z Číny, obraťte se prosím na Fengchen Group.


Certifikát o analýze (COA, TDS):

image006

Nejvyšší kvalita Ethylenglykol distearát (EGDS) nebo Glycol DiStearate CAS 627-83-8 továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte ethylenglykol distearát (egds) nebo glykol distearát cas 627-83-8, vítejte na nás kontaktujte. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Dotaz