Emulgátor EL 80 EL90 Emulgační činidlo EL-80 EL90

Emulgátor EL 80 Emulgátor EL-80 je rozpustný ve vodě, mastných kyselinách a dalších organických rozpouštědlech, s jedinečným emulgačním účinkem.

Podrobnosti o produktu

Emulgátor EL 80 EL90 Emulgátor EL-80 EL90

image001

Čína Emulgátor EL 80 EL90 Emulgátor EL-80 EL90factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: PEG-80 hydrogenovaný ricinový olej, PEG-90 hydrogenovaný ricinový olej

KLÍČOVÁ slova:

Emulgátor EL 80 EL90 Emulgátor EL-80 EL90


1. EL80

Emulgátor EL 80 Emulgátor EL-80 je rozpustný ve vodě, mastných kyselinách a dalších organických rozpouštědlech, s jedinečným emulgačním účinkem.

V textilním průmyslu se hydrogenovaný ricinový olej PEG-80 používá jako jedna ze složek chemického vláknitého oleje jako akrylové vlákno, vinylonové vlákno a polypropylenové vlákno, které má funkci antistatického a emulgačního. Emulgátor EL 80 Emulgátor EL-80 nejen zvyšuje hladkost a měkkost vlákna, ale také eliminuje vliv statické elektřiny, což přispívá k oddělení osnov, jasnému otevření a tkaní.

PEG-80 Hydrogenated Castor Oilworks jako emulgátor organofosforového pesticidu.

Emulgátor EL 80 Emulgátor EL-80 lze použít jako demulgátor pro dehydrataci ropy.

PEG-80 hydrogenovaný ricinový olej našel své aplikace v tiskařské barvě a tiskové buničině.

Emulgátor EL 80 Emulgátor EL-80 se používá jako emulgátor O / W pro emulgaci rostlinných, živočišných a minerálních olejů.

Vlněný a vlněný olej.


2. EL90

Emulgátor EL90 Emulgátor EL-90 je rozpustný ve vodě a ve většině organických rozpouštědel, s vynikající emulgací, nivelací, difúzí, solubilizací a mazáním.

V polygrafickém a barvicím průmyslu se jako vyrovnávací činidlo a dispergační činidlo používá hydrogenovaný ricinový olej PEG-90; tento produkt má jedinečnou emulgační schopnost pro minerální olej; v textilním průmyslu vlny se používá jako emulgátor k výrobě vlny a vlnového oleje, který může zabránit fenoménu žluknutí; Emulgátor EL 90 Emulgátor EL90 lze také použít jako demulgátor dehydratace ropy, snížit obsah oleje v odpadních vodách a připravit ve vodě rozpustnou kovovou řeznou tekutinu.

image002

Emulgátor nejvyšší kvality EL90 Emulgační činidlo EL-90 nebo PEG-90 hydrogenovaný ricinový olej továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte emulgátor el 80 el90 emulgátor el-80 el90, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz