Di Methylsulfoxid DMSO CAS 67-68-5

Di Methylsulfoxide DMSO CAS 67-68-5 je druh organické sloučeniny obsahující síru. Je to bezbarvná a bez zápachu průhledná kapalina při pokojové teplotě a je druhem hygroskopické hořlavé kapaliny.

Podrobnosti o produktu

Di Methylsulfoxid DMSO CAS 67-68-5

image001

China di methyl Sulfoxide DMSO CAS 67-68-5factory, dodavatel, Manufacturerin China.

Charakteristika: Bezbará tekutina.

Vzorec struktury:

image002


Balíček: 25Kgs/Fiber buben

Klíčová slova:

Di Methylsulfoxid DMSO CAS 67-68-5


Popis:

Di Methylsulfoxide DMSO CAS 67-68-5 je druh organické sloučeniny obsahující síru. Je to bezbarvná a bez zápachu průhledná kapalina při pokojové teplotě a je druhem hygroskopické hořlavé kapaliny. Di Methylsulfoxide DMSO CAS 67-68-5 má charakteristiky vysoké polarity, vysokého bodu varu, dobré tepelné stability, neprotonu a mísitelné s vodou. Může se rozpustit ve většině organických záležitostí, jako je ethanol, propanol, benzen a chloroform, a je označován jako "univerzální rozpouštědlo". Zahřívání v přítomnosti kyseliny produkuje malé množství methylsulfátu, formaldehydu, dimethylsíry, kyseliny methanesulfonové a dalších sloučenin. Může se rozložit při vysoké teplotě, prudce reagovat při výskytu chloru a při spalování ve vzduchu vyzařovat světle modrý plamen. Di Methylsulfoxide DMSO CAS 67-68-5 lze použít jako organické rozpouštědlo, reakční médium a meziprodukt organické syntézy. Může být také použit jako barvení, odstraňovač barviva, barvící nosič syntetického vlákna a absorpční pro získání acetylenu a oxidu siřičitého.

Di Methylsulfoxide DMSO CAS 67-68-5 je kapalina, bez zápachu, hygroskopická, mísitelná s vodou, ethanolem, acetonem, etherem, benzenem, chloroformem atd. Obecně je velmi stabilní a rozkládá se při vaření po dlouhou dobu. Di Methylsulfoxide DMSO CAS 67-68-5 při pokojové teplotě silně reaguje s chlórem. Je hořlavá. Pára a vzduch tvoří výbušnou směs. Limit výbuchu je 2,6%-28,6% (obj.). Nízká toxicita, ld5018000mg/kg.

Di Methylsulfoxide DMSO CAS 67-68-5 je silné inertní rozpouštědlo s výraznou rozpustností, která může rozpustit polyakrylonitril, polysulon, akrylovou pryskyřici atd.

Di Methylsulfoxide DMSO CAS 67-68-5 je druh propustného ochranného činidla, netoxický pro buňky, malá molekulová hmotnost, dobrá rozpustnost, může rychle proniknout do buněk, snížit bod mrznutí, zlepšit permeabilnost buněčné membrány do vody, odložit zmrazování, může voda v buňkách pronikat do buněk před zmrazením, tvořit ledové krystaly vně buněk, zlepšit koncentraci elektrolytů v buňkách, redukovat ledové krystaly uvnitř buněk tak, aby se snížily omrzliny ledových krystalů na buňkách.


Top Quality, čistý di methyl Sulfoxide DMSO CAS 67-68-5 továrna, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte di methyl sulfoxidu DMSO CAS 67-68-5, Vítejte v našem kontaktu. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici jsou konkurenční ceny a dobré poprodejní služby.
Hot Tags: di methylsulfoxid DMSO CAS 67-68-5, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz