Prášek kyanurové kyseliny, tableta kyseliny kyanurové, granule kyseliny kyanurové CAS 108-80-5

Kyselina kyanurová, Kyselina kyanurová, Kyselina kyanurová Granulát CAS 108-80-5 Synonyma: 1,3,5-triazinan-2,4,6-trion Číslo CAS: 108-80-5 Charakteristika: bílý prášek Test: 98,5% Min Formula: C3N3H3O3 = 129.1 Struktura: Balení: -plastový buben, 25kg, 50kg -plastová pletací taška 1000kg (nebo ...

Podrobnosti o produktu

Prášek kyanurové kyseliny, tableta kyseliny kyanurové, granule kyseliny kyanurové CAS 108-80-5

Cyanuric Acid Powder, Cyanuric Acid Tablet, Cyanuric Acid Granule.jpg

Jméno výrobku:

Kyselina kyanurová v prášku

Kyselina kyanurová

Granule kyseliny kyanurové

Vlastnosti:

Bílý prášek

Bílé tablety.

Bílé granule

Synonyma: 1,3,5-triazinan-2,4,6-trion

Číslo CAS: 108-80-5

Charakteristika: bílý prášek

Stanovení: 98,5% Min

Vzorec: C3N3H3O3 = 129,1

Struktura:

Cyanuric Acid Powder, Cyanuric Acid Tablet, Cyanuric Acid Granule formula.jpg

Balík:

-plastový buben, 25kg, 50kg

-plastové pletací tašky 1000kg (nebo přizpůsobené)

Skladování: Chladné a suché místo

UN číslo: UN 3389 6.1 / PG 1

Nebezpečná třída: 6.1 Třída

Kód HS: 2933692910

KLÍČOVÁ SLOVA: Prášek kyanurové kyseliny, tableta kyseliny kyanurové, granule kyseliny kyanurové

Cyanuric Acid Powder, Cyanuric Acid Tablet, Cyanuric Acid Granule package.jpg

Popis kyseliny kyanurové:

Kyselina kyanurová je cyklický trimer nepolapitelného druhu kyseliny kyanové. Je používán jako prekurzor nebo složka bělících, dezinfekčních a herbicidních prostředků. Prášek kyseliny kyanurové se používá hlavně jako prekurzor N-chlorovaných kyanurátů, které se používají k dezinfekci vody. Tyto N-chlorové sloučeniny slouží jako dezinfekční prostředky a algicidy pro vodu v bazénu. Kyselina kyanurová v prášku, granule kyseliny kyanurové, tablety kyseliny kyanurové stabilizují chlor v bazénu a zabraňují rychlému spotřebování chloru slunečním zářením. Vzhledem k jejich trifunkčnosti je CYA prekurzorem zesíťovacích činidel, zvláště u polyuretanových pryskyřic.

Fengchen Group je předním dodavatelem prášku kyseliny kyanurové, granule, tablety z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši klienti mají správný dodavatel prášku kyseliny kyanurové, granule, tabletu, když ji potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit prášek z kyanurové kyseliny, granule, tablety, obraťte se na společnost Fengchen Group.

Použití a aplikace:

K výrobě chlorovaných isokyanátů, barev a povlaků se používá prášek nebo granule kyseliny kyanurové. Je dokázáno, že se používá především při syntéze nového bělícího činidla, pryskyřice, antioxidantu, nátěru, nátěru, selektivní odstraňování nečistot a kyanování kovů s pomalým korodujícím účinkem. A prášek kyanurové kyseliny, granule kyseliny kyanurové, tablety kyseliny kyanurové lze také přímo použít jako stabilizátor chloru v bazénu, nylon, plast, polyester, prostředek proti ohni a kosmetické přísady.

Kyselina kyanurová může být také použita jako surovina pro výrobu baktericidů, dezinfekčních prostředků, bělících prostředků nebo selektivních herbicidů, herbicidů.

Obecně řečeno, funkce kyanurové kyseliny:

1. Prášek kyanurové kyseliny, Granulát kyanurové kyseliny, Kyselina kyanurová Tablet se může používat k úpravě bazénů, pitné vody a odstraňování řas z průmyslové cirkulace vody.

2.Může být použita jako preventivní dezinfekce domů, hotelů, nemocnic a veřejných míst; používané při sterilizaci zvedání ryb z hlediska ochrany životního prostředí.

3. Kyselina kyanurová může být použita k bělení textilií, zabránění smršťování vlny, zabránění rozpadu papíru a působení jako kaučukové chlorování.

----------------------

Kyselina kyanurová, chemická jmenovitě 1,3,5-triazin-2,4,6-triol, je chemická látka se vzorcem (CNOH) 3. Stejně jako mnoho jiných průmyslově užitečných chemikálií má kyselina kyanurová mnoho synonym. Je to bílá, bez zápachu. Existuje mnoho použití pro kyanurovou kyselinu, která se používá jako prekurzor nebo jako součást bělících, dezinfekčních a herbicidních prostředků. V roce 1990 byla celosvětová produkce 160 milionů kilogramů. Dnes je výrobní škála kyanurové kyseliny mnohem více.

 

Vlastnosti a syntéza

 

Kyselina kyanurová je cyklický trimer nepolapitelného druhu kyseliny kyanové, HOCN. 2 struktury zobrazené v informačním okně se snadno vzájemně převádějí; To znamená, že jsou tautomery. Směs s melaminem však vytváří melaminkyanurát, který zablokuje kyselinu kyanurovou v tri-keto tautomeru a činí melamin kyanurát nerozpustný ve vodě. Triolový tautomer, který může mít aromatický charakter, převažuje v roztoku. Hydroxylové (-OH) skupiny předpokládají fenolický charakter.

Deprotonací s bází se získá řada kyanurátových solí:

[C (O) NH] 3- [C (O) NH] 2 [C (O)

[C (O) NH] 2 [C (O) N] - [C (O) NH] [C (O)

[C (O) NH] [C (O) N] 22- [C (O) N] 33- + H +

 

Syntéza

Ve starých časech byla kyselina kyanurová nejprve syntetizována tepelným rozkladem močoviny a kyseliny močové. Nyní existuje lepší způsob, jak vyrábět kyanurovou kyselinu, což znamená tepelný rozklad močoviny s uvolněním amoniaku.

Převedení začíná při přibližně 175 ° C:

3H2N-CO-NH2- [C (O) NH] 3 + 3NH3

Kyselina kyanurová krystalizuje z vody jako dihydrát.

Kyselina kyanurová může být vyrobena hydrolýzou surového nebo odpadního melaminu, po kterém následuje krystalizace. Kyselinové odpady z rostlin při výrobě těchto materiálů obsahují kyselinu kyanurovou a příležitostně rozpuštěné aminosubstituované triaziny, jmenovitě ammelin, ammelid a melamin. Při jednom způsobu se roztok síranu amonného ohřeje na "teplotu varu" a zpracuje se stechiometrickým množstvím melaminu, čímž se vyskytuje přítomnost kyseliny kyanurové jako komplex melamin-kyanurové kyseliny. Různé odpadní proudy obsahující kyselinu kyanurovou a aminosubstituované triaziny mohou být kombinovány pro likvidaci a během rozrušených podmínek může být v odpadních tocích přítomna nerozpuštěná kyselina kyanurová.

------------------------

Osvědčení o analýze kyseliny kyanurové:

Dávková forma

Bílý prášek, zrnité nebo tablety

Obsah

> = 98,5%

Vlhkost

0,5% Max

PH (1% roztok)

> = 4.0

Zrnitý

8-30 mesh, 20-60 mesh (nebo rozhodnuto zákazníkem)

Tableta

0,5 g / vločka, 1 g / vločka, 5 g / vločka, 10 g / vločka, 15 g / vločka, 20 g / vločka
30g / vločka, 50g / vločka, 100g / vločka, 150g / vločka, 200g / vločka, (nebo se rozhodne podle zákazníka)

Specifikace kyseliny kyanurové:

Testovací položky

Specifikace

Vzhled
Kyselina kyanurová

granulované, práškové, tablety

Obsah Kyselina kyanurová

98,5% min

Vlhkost

0,50% max

Spálené zbytky

0,05% max

PH (1% roztok)

4,0 min

Ammelid / Ammelin

0,5% max

Železo (Fe)

10 ppm max

Síran (SO42-)

0,5% max

Špičková kvalita, čistý prášek s kyselinou kyanurovou ; Kyselina kyanurová Prášek, Granule, Dodavatelé surovin v Číně. Čína Kyselina kyanurová prášek, granule, Tablet Výrobci v Číně.


Pokud hledáte prášek kyseliny kyanurové, tablety kyseliny kyanurové, granule kyseliny kyanurové, č. 108-80-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: prášek kyseliny kyanurové, tableta kyseliny kyanurové, granule kyseliny kyanurové cas 108-80-5, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit