Mannitolová prášková surovina, API CAS 69-65-8

Čína Mannitol Dodavatelé, Čína Mannitol Výrobci CAS 69-65-8 Název produktu: D-Mannitol Synonyma: Mannitolum, Mannite Číslo CAS: 69-65-8 Charakteristika: Bílý krystalický prášek. Test: 98,0% ~ 102,0% Mannitol Vzorec: C6H14O6 = 182,2 Struktura Vzorec: KEYWORD: Mannitol, D-Mannitol ...

Podrobnosti o produktu

Čína Mannitol Dodavatelé, Čína Mannitol Výrobci CAS 69-65-8

Mannitol Powder Raw Material, API.jpg

Název produktu: D-mannitol, prášková surovina Mannitol, API CAS 69-65-8

Synonyma: Mannitolum, Mannite

Číslo CAS: 69-65-8

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Test: 98,0% ~ 102,0% Mannitol

Vzorec: C6H14O6 = 182,2

Vzorec struktury:

Mannitol Powder Raw Material, API structure.jpg

Klíčová slova: Mannitol, prášková surovina D-Mannitol, API CAS 69-65-8

Standardní: BP, EP, USP Mannitol

Balení: 25 kg / taška

Stabilita: D-mannitol je stabilní a hořlavý. Zatímco D-mannitol je neslučitelný se silnými oxidačními činidly.


Popis:

Mannitol je osmotická diuretika a renální diagnostická pomůcka týkající se sorbitolu. Má málo významnou energetickou hodnotu, protože je z těla z velké části vyloučena předtím, než dojde k metabolismu.

Mannitol lze použít k léčbě oligurií spojených s selháním ledvin nebo jinými projevy nedostatečné funkce ledvin. Kromě toho může být Mannitol také použit k určení rychlosti glomerulární filtrace.

Mannitol se běžně používá jako výzkumný nástroj v biologických studiích buněk.

Mannitol je přirozeně existující alkohol, běžně se vyskytující v ovoci a zelenině.

Mannitol je volně filtrován glomerulusem a špatně reabsorbován z renálních tubulů, což způsobuje zvýšení osmolarity glomerulárního filtrátu.

Navíc Mannitol zvyšuje osmolaritu krevní plazmy. Tímto způsobem zvýší tok vody z tkání do intersticiální tekutiny a plazmy.

D-mannitol je osmotické diuretikum a slabý vazodilatační prostředek ledvin.

-----------------

Manitol je přirozeně se vyskytující látka, která způsobí, že tělo ztrácí vodu (diurézu) prostřednictvím osmózy. Mannitol pomáhá podpořit diurézu ledvin tím, že zvyšuje koncentraci filtrátů v ledvinách a reabsorpci blokující vody ledvinovými tubuly.

-------------------------

Mannitol je osmotický diuretikum, který je metabolicky inertní u lidí a přirozeně se vyskytuje jako cukr nebo cukrový alkohol v ovoci a zelenině. Mannitol zvyšuje osmolalitu krevní plazmy. Výsledkem je zlepšení vody z tkání, včetně mozku a cerebrospinální tekutiny, do intersticiální tekutiny a plazmy. Tak může být snížen cerebrální edém, zvýšený intrakraniální tlak a objem a tlak mozkomíšního moku. To jsou výhody.

 

Jako profesionální Čína Mannitol BP, EP, USP dodavatele surovin a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží Mannitol BP, EP, USP API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Mechanismus mannitolu:

Mannitol má osmotickou aktivitu. Fyziologický účinek mannitolu je prostřednictvím zvýšené diurézy.

 

Používání:

Na trhu je spousta příprav. Například Intravenózní infúze Mannitol.

Mannitol může být aplikován také na podporu diurézy před zahájením ireverzibilního renálního selhání; Mannitol také podporuje vylučování toxických látek močí; Manitol může někdy působit jako diagnostika funkce ledvin.

 

COA Mannitolu: Kontaktujte nás prosím pro certifikát o analýze.

 

Nejvyšší kvalita, Čína Pure Mannitol prášek / substance továrna v Číně; Čína Mannitol Dodavatel surovin v Číně. Čína Mannitol API výrobce v Číně.


Pokud hledáte Mannitol Práškové suroviny, API CAS 69-65-8, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz

You Might Also Like