Sukcinát amonný, butanedioát amonný, sukcinát diamonný

Succinát amonný, butanedioát amonný, sukcinát amonný je ve vodě rozpustný, bezbarvý krystal s kyselou chutí, který se používá jako chemický meziprodukt, v medicíně, při výrobě laků a při výrobě estery parfémů.

Podrobnosti o produktu

image001

Čína Succinát amonný, butanedioát amonný, továrna diamonium-succinate, dodavatel, výrobce v Číně.

Číslo CAS: 15574-09-1

Charakteristika: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: C4H12N2O4, H4NOCCH2CH2COONH4

Vzorec struktury:

image002image003

Balení: 25kgs / Fiber Drum

Obvyklé balení pro jantaran amonný, butanedioát amonný a sukcinát diamonium je 25 kg / buben. Můžeme jej také zabalit podle požadavků našich zákazníků. Jako 1 kg / sáček, 5 kg / sáček, 10 kg / sáček atd. Jakýkoliv obal bude bezpečně utěsněn a zaručen nejdelší trvanlivost balených výrobků. Hliníkové fóliové sáčky lze také použít, pokud to kupující trvá.


Klíčová slova:

Sukcinát amonný, butanedioát amonný, sukcinát diamonný


Popis:

Succinát amonný, butanedioát amonný, sukcinát amonný je ve vodě rozpustný, bezbarvý krystal s kyselou chutí, který se používá jako chemický meziprodukt, v medicíně, při výrobě laků a při výrobě estery parfémů.

Succinát amonný, butanedioát amonný, sukcinát amonný se také používá v oblasti výroby potravin jako sekvestrant, pufr a neutralizační činidlo. Používá se ve velkém měřítku a množství.

Vlastnosti:

image004


Specifikace:

image005


Použití a použití:

Succinát amonný, butanedioát amonný, sukcinát diamonný se široce používá v organické syntéze a výrobě látek souvisejících s lékařskou činností.


Fengchen Group CO, Ltd spolupracuje s výzkumnými institucemi. Vždy držíme naše slova pro kontrolu kvality.

Náš amonný sukcinát, butanedioát amonný, sukcinát diamonný má rozumnou a konkurenceschopnou cenu. Vysoká kvalita a rychlá dodací lhůta přináší tolik důvěry klientů

Místně můžeme dodat amonium-sukcinát, butanedioát amonný, sukcinát amonný na požadovanou místní adresu obchodníky nebo zahraniční adresu vlastním vývozním zbožím na vaši adresu dodání.

Fengchen Group Co., Ltd bude velmi rychlá zpětná vazba s naší nejdřívější pohodlí.

V současné době jsme jedním z nejvýznamnějších 50 společností v potravinářské přísadě a chemickém průmyslu.

Se všemi našimi zaměstnanci tvrdě pracuje, naše společnost se stala vedoucí společností v jantaranu amonný, butanedioát amonný, diammonium Succinate dodávky a výroby v Číně i v zahraničí. Získali jsme naši pověst tím, že slibujeme kvalitu našich výrobků a vynikající služby.

Nejvyšší kvalita, čistý jantaran amonný, butanedioát amonný, továrna na výrobu prášku / látky diamonium-sukcinát, dodavatel, výrobce v Číně.

Hot Tags: butanedioát amonný, sukcinát diamonný, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz