2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester CAS 7659-86-1

2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester CAS 7659-86-1 Název produktu: 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexyl ester Synonyma: TGA 2-ethylhexylester Číslo CAS: 7659-86-1 Charakteristika: kapalina. Test: 99% Min 2-ethylhexyl thioglykol ...

Podrobnosti o produktu

2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester CAS 7659-86-1

2-Ethylhexyl Thioglycolate, Thioglycolic Acid 2-Ethylhexyl Ester.jpg

Název produktu: 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester

Synonyma: TGA 2-ethylhexylester

Číslo CAS: 7659-86-1

Charakteristika: Čirá olejovitá kapalina.

Test: 99% Min 2-ethylhexyl thioglykolátu

Vzorec: C10H20O2S

Struktura:

2-Ethylhexyl Thioglycolate, Thioglycolic Acid 2-Ethylhexyl Ester formula.jpg

Podmínky přepravy: UN 3272 3 / PG 3

Nebezpečná třída: 3.2

Balení: plastové sudy 200L, čistá hmotnost 200 kg / tah. Požadavek na alternativní balení je k dispozici na vyžádání.

Skladování: Skladovat na chladném a suchém místě. Uchovávejte nádobu těsně uzavřenou. Vyhněte se přímému slunečnímu záření, teplu a jiskření.

Roční výrobní kapacita: roční produkce 22000 tun

Klíčová slova: 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester

Popis 2-ethylhexyl thioglykolátu:

2-ethylhexylthioglykolát nebo thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester je čirá olejovitá kapalina s charakteristickým zápachem. Je nerozpustný ve vodě. 2-ethylhexyl thioglykolát je důležitým meziproduktem plastifikátoru, pesticidu, léku, organické syntézy apod. Je také hlavní surovinou pro výrobu tepelných stabilizátorů včetně methylcínu, butylcínu, oktyltinu, antimonového merkaptidu.

2-Ethylhexyl Thioglycolate Použití a aplikace:

Thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester může být použit jako surovina pro změnu tepla na stabilizátor a medikamentózní produkci.

Fengchen Group je předním dodavatelem 2-ethylhexyl thioglykolátu z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel 2-ethylhexyl thioglykolátu, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolovou kyselinu 2-ethylhexyl ester, obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.

----------------

Popisy:

2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester je bezbarvá transparentní kapalná tekutina se zvláštním zápachem, nerozpustná ve vodě. Používá se hlavně k výrobě sulfátu antimonu.

 

Primární vlastnosti 2-ethylhexyl thioglykolátu, thioglykolové kyseliny 2-ethylhexylester:

Vzhled: bezbarvá průhledná olejovitá kapalina

Informace o balení: 200 kg / plastový buben; 1000 kg (1Mt) / buben

Balíček lze přizpůsobit.

 

2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexyl Ester Charaktery: nízký zápach a může být materiál pro výrobu organického cínu a může snížit pach z organického cínu pozoruhodně. nižší chora a kyselé hodnoty.

 

Úložný prostor:

Důrazně doporučujeme skladovat 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolovou kyselinu 2-ethylhexyl ester v suchých podmínkách a používat potrubí odolné proti korozi, ventil, čerpadlo, díly a skladovací nádoby.

----------------------

2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester

Č. CAS: 7659-86-1

Molekulární vzorec: C10H20O2S

Vzhled: Čistá a olejovitá průhledná tekutina

Specifická hmotnost (20 stupňů) 2-ethylhexyl thioglykolátu, thioglykolové kyseliny 2-ethylhexylester: 0,9730-0,9737

Chroma (Pt-Co): 8max.

Stanovení 2-ethylhexyl thioglykolátu, thioglykolové kyseliny 2-ethylhexylester: ne méně než 99,5%.

Obsah ethylhexyl: nejméně 16%.

Vlhkost: 500 ppm max. Číslo kyslíku: max. 0,4%.

Balení: 200 kg plastový buben nebo 1 tunový IBC buben

Aplikace a použití: 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexyl ester byl aplikován jako stabilizátor v plastikářském průmyslu, zejména v polyvinylchloridu (PVC) produkty.

------------------------

Obchodní název: CP-P002

Chemický název: 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester

Č. CAS: 7659-86-1

Specifikace:

Položka

Index

Nejvyšší stupeň

1. stupeň

Kvalifikovaný stupeň

Stanovení

≥ 99,5%

≥99,2%

≥99,0%

Aplikace a výkon:

1. 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexyl ester může být důležitým meziproduktem v pesticidu, lékařství, organické syntézy a jemné chemické látky;

2. 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester se široce používá jako tepelný stabilizátor pro polyolefin;

3. 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester je také hlavní materiál pro výrobu merkaptan cínu a merkaptan antimonu;

4. katalyzátor pro bisfenol A.

Skladování: 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester by měl být uchováván pryč od přímého slunečního záření, tepla a skladován na chladném větraném místě. Chraňte jej velmi opatrně, vyvarujte se vlhkosti.

------------------------

 

Hlavní indexy 2-ethylhexyl thioglykolátu

Položka

Typické specifikace

Vzhled
2-ethylhexylthioglykolát

jasná a čirá kapalina

Čistota
2-ethylhexylthioglykolát

99% min

Specifická hmotnost (20 ° C)

0,9730-0,9737

Chroma (Pt-Co)

8 max

Kyselina volná (HSCH2COOH)

0,05% max

HS

16,02 ~ 16,08%

pH

4 min

-----------------

Jiné použití a aplikace:

Aplikace 2-ethylhexyl thioglykolátu, thioglykolové kyseliny 2-ethylhexylester a jeho deriváty jsou široké v oborech:

1. Mohou to být hlavní materiály pro syntézu PVC stabilizátorů.

2. 2-Ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester je také okyselením;

3. Dále je to také inhibice koroze v průmyslu ropných polí.

4. 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester také hraje důležitou roli ve výrobním procesu léčiv, agrochemikálií a barviv.

5. Přípravek na péči o vlasy také upřednostňuje 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolovou kyselinu 2-ethylhexylester.

Používá se také při sušení tkanin a při ochraně proti smršťování.

Aplikace:

Používá se jako důležitý meziprodukt v oblasti pesticidů, farmaceutických přípravků, organické syntézy, jemných chemických a jiných polí, tepelného stabilizátoru a plastifikátoru halogenovaného polyolefinu apod.

 

Kožené zpracování:

Kyselina thioglykolová, jednoduchá karboxylová kyselina s řetězcem sírové skupiny, je čirá kapalina; taví se při -16 ° C. c, varí při 96 ° C; rozpustný ve vodě. Je to užitečný chemický meziprodukt v chemických reakcích, jako je přídavek, eliminaci a cyklizace. Sírová skupina reaguje s bázemi, kyselinami, ketony a organickými halogenovými sloučeninami, zatímco karboxylová skupina bude přednostně reagovat v přítomnosti alkoholů nebo aminů. Aplikace kyseliny thioglykolové a jejích derivátů jsou široká v oblastech PVC stabilizátorů, acidifikaci na dno, inhibice koroze v průmyslu ropných polí, výroba farmaceutických, agrochemikálií a barviv, ošetření vlny, smrštění tkanin, zpracování kůže .

 

2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester je používán v kosmetických přípravcích pro péči o vlasy, zvláště u trvalých výrobků s mávnutím, protože oslabují keratinovou strukturu otevřením disulfidových vazeb cystinu. Kromě aplikace na vlasy, může být 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester použit jako depilační činidla pro odstranění nežádoucích vlasů. Rozpad disulfidových vazeb v kůře thioglykoláty buď přeměňuje (permanentní mávání) nebo zcela zničí (depilaci) strukturu vlasů. Jako antioxidační aplikace v kosmetice chrání 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester samotný produkt, nikoliv kůži před oxidačními reakcemi podporovanými ultrafialovým zářením nebo kyslíkem.

-----------------------

 

Fyzikálně-chemická vlastnost:

Má zvláštní pach, slabou kyselinu

2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexyl ester je nerozpustný ve vodě, rozpustný v ethanolu, etheru a jiných organických rozpouštědlech atd.

2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexyl ester reaguje s těžkými kovy a vytváří ve vodě nerozpustnou sůl těžkého kovu.

 

Skladování a balení:

1. Při skladování a přepravě 2-ethylhexyl thioglykolátu, thioglykolové kyseliny 2-ethylhexylester věnujte pozornost vlhkému a slunečnímu světlu, vyhněte se kontaktu s alkalickými látkami, okysličovadlem apod.

2. Doporučuje se 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester s čistým a suchým PE plastovým bubnem, 200 kg / buben

3. 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester by měl být skladován společně s potravinami, semeny a nápojů.

4. Zabraňte kontaktu s pokožkou, očima, neabsorbujte ústy nebo nosem.

 

Specifikace:

 

Položka

2-ETHYLHEXYL THIOGLYCOLATG

Nadřízený

První třída

Kvalifikovaný

2 - ETHYLHEXYL THIOGLYCOLATG

99,5

99,2

99,0

Vzhled

Bezbarvá průhledná kapalina

Molekulární vzorec

HSCH2COOC8H17

CAS

7659-86-1

Specifická hmotnost

0,974

Bod varu

155 stupňů / 1,6 Kpa

Sulfenylová hodnota,%

15.99-16.18

15,91-15,98

15,83-15,90

Chroma (Pc-Co) S

5

8

10

Kyselinová hodnota mgKOH / g

0,2

0,2

0,4

Relativní molekulová hmotnost

204,33

 

----------------------

Top kvalita, 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexyl ester suroviny továrny a dodavatelé v Číně. Čína 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexyl estery výrobců.


Bezpečnost a manipulace s 2-ethylhexylthioglykolátem

2-ethylhexyl thioglykolát se vyrábí za pečlivě kontrolovaných podmínek. V různé míře však mohou být považovány za škodlivé, a proto před manipulací s tímto přípravkem vždy pečlivě přečtěte a pochopte bezpečnostní listy pro tento produkt. Tento sběrač na flotaci způsobuje podráždění očí a pokožky. Bezpečná manipulace zahrnuje použití bezpečnostních brýlí, rukavic z přírodního kaučuku a ochranného oděvu.

2-ethylhexyl thioglycolate Dopad na životní prostředí:

2-ethylhexyl thioglykolát je biologicky odbouratelný. Většina kolektorů je spojena s koncentrátem a je zničena v následných operacích zpracování. Zbytek se přenese do hlušiny. Uvolnění do vodních systémů by mělo být zabráněno.

Pokud hledáte 2-ethylhexyl thioglykolát, 2-ethylhexylester thioglykolové kyseliny 7659-86-1, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: 2-ethylhexyl thioglykolát, thioglykolová kyselina 2-ethylhexylester cas 7659-86-1, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit