Oxid titaničitý (TiO2) rutil, oxid titaničitý anatasový prášek

Název produktu: Rutil oxidu titaničitého (TiO2) a anatasu
Synonyma: titanová bílá, pigmentová bílá 6; Oxid titaničitý R1931, oxid titaničitý A100
Číslo CAS: 13463-67-7
Charakteristika: bílý prášek.
Čistota (stanovení): 98% Min, 99% Min
Molekulární vzorec: TiO2

Podrobnosti o produktu

Oxid titaničitý (TiO2) rutil , oxid titaničitý anatasový prášek

Titanium Dioxide (TiO2) Rutile, Titanium Dioxide Anatase Powder.png

Název produktu: Rutil oxidu titaničitého (TiO2) a anatasu

Synonyma: titanová bílá, pigmentová bílá 6; Oxid titaničitý R1931, oxid titaničitý A100

Číslo CAS: 13463-67-7

Charakteristika: bílý prášek.

Čistota (stanovení): 98% Min, 99% Min

Molekulární vzorec: TiO2

Struktura:

货 描 - 钛白粉 Dioxid titanu338.png

Balík:

25kg papírový plastový sáček, nebo jako požadavky zákazníků nabízí 500kg / 1000kg velký tkaný plastový sáček.


Klíčová slova:

Rutilový oxid titaničitý, anatasa oxidu titaničitého (TiO2)

Titanium Dioxide (TiO2) Rutile, Titanium Dioxide Anatase Powder Package1.jpgTitanium Dioxide (TiO2) Rutile, Titanium Dioxide Anatase Powder Package2.jpg
Titanium Dioxide (TiO2) Rutile, Titanium Dioxide Anatase Powder Package 3.jpgTitanium Dioxide (TiO2) Rutile, Titanium Dioxide Anatase Powder Package 4.jpg


Popis:

Rutilový oxid titaničitý, oxid titaničitý anatas (TiO2), také známý jako oxid titaničitý nebo titan, je přirozeně se vyskytující oxid titanu, chemický vzorec TiO2. Při použití jako pigment se nazývá titanová bílá, pigmentová bílá 6 (PW6) nebo CI 77891. Obecně pochází z ilmenitu, rutilu a anatasy. Rutilový oxid titaničitý, anatasový oxid titaničitý (TiO2) má širokou škálu aplikací, od barvy až po opalovací krém až po barvení potravin. Při použití jako barvení potravin má číslo E171. Světová produkce v roce 2014 překročila 9 milionů tun. Rutil dioxidu titaničitého, anatasu oxidu titaničitého (TiO2) se odhaduje, že oxid titaničitý se používá ve dvou třetinách všech pigmentů.


Rutinový oxid titaničitý R1930 je univerzální, víceúčelový pigment potažený hustým ZrO 2 a AI 2 O 3 a speciální organickou povrchovou úpravou. Kvalita výrobků je velmi blízká mezinárodním pokrokovým procesům s chloridem TiO 2 .

Oxid titaničitý A100 je anatasový tio2 pigment vyráběný sulfátovým procesem s pokročilou technologií, který má vynikající pigmentové vlastnosti, jako je vysoká čistota, velikost jemných částic. Anatasový oxid titaničitý pigment A100 s vynikající dispergací je speciálně navržen pro použití v nejvyšších vrstvách, kvalita odpovídá Cosmo KA100.


Oxid titaničitý se vyskytuje v přírodě jako dobře známé minerály rutil, anatas a brookit, a navíc jak dvě vysoce tlakové formy, monoklinická forma baddeleyitu a orthorhombická podoba α-PbO2 podobně, jak nedávno nalezeny na krále Ries v Bavorsku . Jeden z nich je známý jako akaogiit a měl by být považován za extrémně vzácný minerál. Zejména pochází z ilmenitové rudy. Jedná se o nejrozšířenější formu rudy s obsahem oxidu titaničitého po celém světě. Oxid titaničitý Rutil (TiO2) je další nejhojnější a obsahuje asi 98% oxidu titaničitého v rudě. Metastabilní anatasový oxid titaničitý (TiO2) a brookitové fáze se nevratně převedou na rovnovážnou rutilovou fázi při zahřívání nad teplotou v rozmezí 600 až 800 ° C.


Rutilový oxid titaničitý, oxid titaničitý anatas (TiO2), také nazývaný titanií, bílý, neprůhledný, přirozeně se vyskytující minerál, který se vyskytuje v řadě krystalických forem, z nichž nejdůležitější jsou rutil a anatas. Tyto přirozeně se vyskytující oxidové formy mohou být těženy a slouží jako zdroj komerčního titanu. Rutilový oxid titaničitý, anatasový oxid titaničitý (TiO2) je bez zápachu a absorbující. Jeho nejdůležitější funkce v práškové formě je široce používaný pigment pro zapůjčení bělosti a opacity.


Rutilový oxid titaničitý, anatasový oxid titaničitý (TiO2) byl používán jako bělící a zakalovací činidlo v porcelánových smaltech, což jim dává jas, tvrdost a odolnost vůči kyselinám. V moderní době se používá v kosmetice, jako v kosmetických přípravcích a slunečních ochranných krémách, s tvrzením, že oxid titaničitý rutil, oxid titaničitý anatas (TiO2) chrání pokožku před ultrafialovým zářením kvůli své schopnosti absorbovat ultrafialové světlo.


Fotokatalytická aktivita rutilu oxidu titaničitého, anatasy oxidu titaničitého (TiO2) má za následek tenké povlaky, které vykazují samočisticí a dezinfekční vlastnosti při působení ultrafialového záření. Slitiny se vyznačují tím, že jsou lehké a mají vysokou pevnost v tahu (i při vysokých teplotách), vysokou odolnost proti korozi a schopnost odolávat extrémním teplotám, a proto se používají hlavně v letadlech, potrubích pro elektrárny, pancéřování, námořních lodích, kosmických lodích , a střely.


Kvůli unikátním vlastnostem je rutil dioxidu titaničitého, titan dioxidová anatasa (TiO2) je široce používán a je dobře známý v nanoscience a nanotechnologii. Byl jedním z prvních materiálů, které měly být použity v nanotechnologických výrobcích. Nicméně potenciální toxicita nanočástic oxidu titaničitého je kontroverzním tématem. Mnoho kosmetických firem používá nanočástice oxidu titaničitého. Díky své jasné bělosti se používá v produktech, jako jsou barvy, nátěry, papíry, inkousty, zubní pasty, prášek na tvář a barvení potravin.


I když rutilový oxid titaničitý, anatasový oxid titaničitý (TiO2) je jednou z nejvíce produkovaných chemikálií, skutečné a potenciální přínosy oxidu titaničitého nejsou bez sporů. Oxid titaničitý (TiO2) Nanočástice se mohou dostat do lidského těla prostřednictvím inhalace, styku s kůží a kontaktu s očima. Vdechnutí prachu může způsobit problémy s dýcháním a kontakt s pokožkou nebo očima může způsobit podráždění. Pokud se nanočástice oxidu titaničitého používají na opalovací krém, mohou proniknout do kožních buněk a mohou způsobit poškození DNA po vystavení slunečnímu záření. Strach je, že by to mohlo vést k rakovině kůže. Oxid titaničitý byl klasifikován Mezinárodní agenturou pro výzkum rakoviny jako karcinogen skupiny 2B, "možný karcinogen pro člověka".


Fengchen Group je předním dodavatelem rutilu oxidu titaničitého, titanu oxidu anatasy (TiO2) prášek z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel rutilu titaničitého dioxidu, titanu dioxidu anatasy (TiO2) prášek, když ho potřebují. Když si koupíte nebo zakoupíte rutilový oxid titaničitý, anatasový oxid titaničitý (TiO2), obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Aplikace:

Ruční oxid titaničitý, oxid titaničitý Anatáza (TiO2) je široce používána v průmyslových odvětvích, jako jsou interiérové a venkovní nátěry, interiérové i exteriérové latexové nátěry, průmyslové nátěry, práškové laky, plasty (PVC, PE, polystyren a polyuretan atd. , kaučuk, vysoce kvalitní tisková barva a výroba papíru atd.


Použití:

Rutilový oxid titaničitý, oxid titaničitý Anatasa (TiO2) je nejvíce používaný bílý pigment a poskytuje bělost a opacitu pro barvy a nátěry (včetně glazur), plasty a papír.

Má mnoho speciálních využití. Oxid titaničitý rutil, oxid titaničitý Anatáza (TiO2) je odolná vůči UV záření a tudíž dlouho nezakarvuje a ultra čisté a jemné krystaly titanu oxidu titaničitého se stále častěji používají pro sluneční clony.

Rutilový oxid titaničitý, anatasový oxid titaničitý (TiO2) se také používá v nových nanotechnologických aplikacích.


Mnohem menší množství rutilu oxidu titaničitého, anatasy oxidu titaničitého (TiO2) se používají jako polovodič a katalyzují fotodepozici vody na vodík a kyslík.

Rutilový oxid titaničitý, anatasový oxid titaničitý (TiO2) má také vysokou dielektrickou konstantu a vysokou odolnost, a proto se používá k výrobě kondenzátorů.

Silné spojení mezi titanem a kyslíkem dává velkou tepelnou stabilitu, tající při 2100 K. Používá se proto jako keramický materiál. Oxid titaničitý rutil, oxid titaničitý Anatas (TiO2) se také používá ke zvýšení kyselé odolnosti sklovinných smaltu.


Základní informace:

Chemický název:

Oxid titaničitý (TiO 2 )

Č. CAS:

13463-67-7

EINECS č .:

236-675-5

Barevný index:

77891, pigmentová bílá 6


Osvědčení o analýze

Technické specifikace: (Standardní: Q / SNBJ1-2012)

Vlastnictví

Oxid titaničitý R1931

Oxid titaničitý A100

Obsah oxidu titaničitého TiO 2 %

≥93,0

≥98,5

Obsah rutilů%

≥98,0

----

Barva (ve srovnání se standardním vzorkem)

Ne méně než

≥-0.3

≤0,5

Ne méně než

≥-0.3

≤0,5

Hmota je těkavá při 105 ° C%

≤0,5

≤0,5

Hmoty rozpustné ve vodě%

≤0,5

≤0,4

Zbytek na sítu 45 um%

≤ 0,05

≤ 0,05

PH vodné suspenze

6,5-8,0

6,5-8,0

Jas%

≥98,0

≥96,0

Absorpce oleje g / 100 g

≤18,0

≤24

Tónovací síla

≥120

≥110


Nejvyšší kvalita, čistý rutil dioxid titaničitý, oxid titaničitý anatasy (TiO2) Prášková / substance továrna v Číně; Čína Rutil oxidu titaničitého, oxid titaničitý anatasy (TiO2) dodavatelé suroviny v Číně. Čína rutil oxidu titaničitého, oxid titaničitý anatasy (TiO2) práškové výrobce v Číně.


Související produkty:


Pokud hledáte oxid titaničitý (tio2) rutil, anatasový oxid titaničitý, prosím kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: oxid titaničitý (tio2) rutil, anatasový oxid titaničitý, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit