Syntetický křemičitan hořečnatý, křemičitan horečnatý

Syntetický křemičitan hořečnatý Název produktu: Křemičitan hořečnatý Synonyma: Křemičitan horečnatý Číslo CAS: 1343-88-0 Charakteristika: bílý prášek Molekulární vzorec: MgO3Si, MgSiO3 Průměrná hmotnost 100,389 Da Monoisotopická hmotnost 99,946709 Da Struktura: Balení: 25 kg / sáček 15kg Kraftový papír ...

Podrobnosti o produktu

Syntetický křemičitan hořečnatý, křemičitan horečnatý

image001.jpg

Název produktu: Křemičitan hořečnatý

Synonymá: Mg silikát

Číslo CAS: 1343-88-0

Charakteristika: bílý prášek

Molekulární vzorec: MgO3Si, MgSiO3

Průměrná hmotnost100,389 Da

Monoisotopová hmotnost 99,946709 Da

Struktura:

image002.jpg

Balení: 25 kg / sáček

15 kg Kraft papírový sáček nebo kartonovou krabičku, nebo můžeme balení produktu do malých PE pytlů, jako je 250 gramů na každou dávku, podporujeme také soukromé obchodní aktivity.

HSCODE: 28399000

image003.jpg

Klíčová slova:

Syntetický hořčíkový křemičitanový prášek, křemičitan hořečnatý


Popis syntetického křemičitanu hořečnatého, Mg silikátu (MgSiO3), s CAS číslem 1343-88-0, také nazývaný oxosilandiolát hořečnatý; silanediolát, 1-oxo-, hořečnatá sůl (1: 1) Kyselina křemičitá, hořečnatá sůl (1: 1). Syntetický křemičitan hořečnatý, Mg silikát je bílý až téměř bílý jemný prášek. To se vyskytuje ve 2 převládajících formách - azbestu a mastence. Azbest je křemičitan hořečnatý smíchaný s různými množstvími silikátů vápníku a železa.

Syntetický křemičitan hořčíkový prášek, Mg silikát je většinou zmíněn jako syntetická, amorfní forma křemičitanu hořečnatého, která je relativně bezpečná, čistá jemně bílá sloučenina s porézní vnitřní strukturou a obrovským aktivovaným povrchem. Syntetický křemičitan hořečnatý prášek, Mg Silicate je ideální pro použití jako jsou adsorbenty, antistatické tekuté látky, protihrudní činidla, nosiče katalyzátoru, nosiče a výztužná plniva. Pomůže vám zbavit se některé chemické látky s polaritou, pokud je to nutné.

Vyrábíme syntetický práškový hořčíkový křemičitan, Mg silikát (MgSiO3) již více než 20 let. Tento produkt je určen pro mnoho účelů.

Nyní naše výrobní kapacita může dosáhnout 2000Mts / rok.

Syntetický křemičitan hořčíkový prášek, Mg silikát má schopnost adsorbovat mnoho nečistot, jako je glycerin, volný glycerin, kovy, mýdla, chlorofyl, reziduální volné mastné kyseliny, pachy, barva, methanol a voda

Při hydratovaném prášku ze syntetického hořčíkového křemičitanu je Mg silikát (MgSiO3) nejčastěji známý jako "mastek".

Ve farmaceutickém průmyslu je tento produkt široce využíván jako látka zabraňující tvorbě pěny nebo přísada pro zlepšení vlastností toku prášku, zejména v procesu lisování tablet. To je farmaceutický stupeň.

Syntetický hořčíkový silikátový prášek, Mg křemičitan (MgSiO3) je aplikován v kosmetickém průmyslu. Může být použit jako adsorbent.

V potravinářských produktech hraje důležitou roli také Syrovátkový prášek ze silikátového hořčíku potravinářský, Mg silikát (MgSiO3). A obecně se považuje za bezpečné přísady do potravin.

Syntetický křemičitan hořečnatý (MgSiO3) je bílý jemně rozmělněný prášek bez zápachu tvořený srážecí reakcí ve vodě rozpustného křemičitanu sodného (vodní sklo) a ve vodě rozpustné hořčíkové soli, jako je chlorid horečnatý, dusičnan hořečnatý nebo síran hořečnatý .

Molekulární vzorec je typicky psán jako MgO: XSiO2, kde X označuje průměrný molární poměr Si02 k MgO. Syntetický křemičitan hořečnatý prášek, Mg silikát (MgSiO3) je hydratovaný a vzorec je někdy psán MgO: XSiO2 • H2O pro zobrazení hydratační vody.

Vlastnosti:

Ne jako přírodní křemičitan křemičitý, jako krystalický mastek a forsteritový olivin, práškový syntetický křemičitan hořečnatý, křemičitan vápenatý (MgSiO3) jsou amorfní. Tento produkt je nerozpustný ve vodě a alkoholu. Přesněji řečeno, částice prášku ze syntetického hořčíku a křemičitanu hořečnatého (MgSiO3) jsou obvykle porézní.

Jako nejslavnější Čína syntetické hořčíkové silikátové prášek, Mg silikát (MgSiO3) dodavatel v Číně, Fengchen skupiny je syntetický hořčík silikátový prášek, Mg silikát (MgSiO3) je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.


Podrobné chemické vlastnosti

Teplota tání: 191 ° C

Hustota 3.21

Teplota skladování. Skladujte při pokojové teplotě.

Formulární prášek

Barva Bílá až téměř bílá

PH9,5 (100 g / l, H2O, 20 ° C) (suspenze)

Rozpustnost ve vodě Nerozpustná ve vodě

Dodávka a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších syntetických hořčíkových silikátových prášků, Mg Silicate (MgSiO3) Výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Použití a použití:

Syntetický křemičitan hořečnatý, Mg silikát (MgSiO3) pomůže při úpravě oleje a volné mastné kyseliny.

Kromě toho se jako adsorbent používá také syntetický křemičitan hořečnatý prášek, křemičitan hořečnatý (MgSi03) pro čištění nepolární organické sloučeniny typicky jako polyetherpolyoly. Je všeobecně známo, že proces odstraňování katalyzátoru z polyolů je možno zlepšit plus kritickým množstvím vody. Obvykle je to 1% až 5% hmotnostních. Úplně závisí na hmotnosti polyolu ke směsi polyolu a adsorbentu před ohříváním a filtrací.


Velmi velký aktivní povrch činí syntetický hořčíkový silikátový prášek společnosti FENGCHEN GROUP, Mg Silicate (MgSiO3) velmi užitečný v mnoha případech:

1. Tato látka může být použita jako čisticí adsorbent (polyoly, živočišné a rostlinné oleje, chromatografie, suché čištění, cukr, pryskyřice, pachy);

2. Syntetický prášek z hořčíku hořečnatý, Mg silikát (MgSiO3) také hraje důležitou roli jako plnivo (pryž, keramika, papír, sklo, žáruvzdorné materiály); činidlo proti spékání (sůl); katalyzátor; nosič katalyzátoru; filtrační médium.

Fengchen Group je přední Čína syntetický hořčík silikátový prášek, Mg silikát (MgSiO3) dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít právo, pokud to potřebují, správný výrobce syntetické hořčíkové silikátové pryskyřice, Mg Silicate (MgSiO3). Když si koupíte nebo koupíte syntetický hořčíkový silikátový prášek, Mg silikát (MgSiO3) z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.


Osvědčení o analýze (COA, TDS):

Název produktu: Syntetický křemičitan hořečnatý prášek, křemičitan hořečnatý (MgSiO3)

Položka

Specifikace

Typická hodnota

Vzhled

Bílý, bez zápachu, volně tekoucí granule nebo prášek

Složit

MgO

14% Min.

15

Si02

65% Min.

68

Ztráta při sušení při 105 ° C,%

15 Max.

10

Ztráta při sušení @ 900C,%

15 Max.

10

Aktivita, mgKOH / g

180 Min.

220

**Vést, %

5 mg / kg Max.

-

**Fluorid

10 mg / kg Max.

-

** Volné Alkali,%

1,0 Max.

-

** Rozpustné soli,%

3,0 Max.

-

Špičková kvalita, čistý syntetický hořčíkový silikátový prášek, Mg silikát (MgSiO3) / substance factory Dodavatel a výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte syntetický křemičitan hořečnatý, mg křemičitanu, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: syntetický křemičitan hořečnatý, mg silikát, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like