Peroxouhličitan sodný, povlakovaný a nepotažený prášek, peroxyhydrát uhličitanu sodného CAS 15630-89-4

Peroxouhličitan sodný, peroxouhličitan sodný CAS: 15630-89-4 Název produktu: Synonymá práškového peroxouhličitanu sodného a bez povlaku: peroxyhydrát prášku uhličitanu sodného, ​​2Na2CO3 · 3H2O2; Na2CO3 • 1,5 H2O2 Číslo CAS: 15630-89-4 Vlastnosti: Bílá, volně tekoucí ...

Podrobnosti o produktu

Peroxouhličitan sodný, nerafinovaný a nepotažený prášek, peroxyhydrát uhličitanu sodného CAS 15630-89-4

Sodium Percarbonate Coated And Uncoated Powder, Sodium Carbonate Peroxyhydrate.jpg


Název produktu: práškový nátěr natřený peruhličitanem sodným a nepotaženým práškem

Synonymá: prášek peroxyhydrátu uhličitanu sodného, ​​2Na2CO3 · 3H2O2; Na2C03 • 1,5 H202

Číslo CAS: 15630-89-4

Charakteristika: Bílý, volně tekoucí prášek

Test: čistý prášek.

Vzorec: C2H6Na4O12; 2Na2C03 • 3H2O2; Na2C03 • 1,5 H202

Struktura:

Sodium Percarbonate Coated And Uncoated Powder, Sodium Carbonate Peroxyhydrate formula.jpg

Klíčová slova: prášek peroxouhličitan sodný, potahovaný peruhličitan sodný, potažený prášek peroxouhličitanu sodného, ​​peroxyhydrát uhličitanu sodného

Balení: 25 kg / taška, 500 nebo 1000 kg / velká taška

Popis prášku peroxouhličitanu sodného:

Jak peroxouhličitan sodný, tak i neupravený peruhličitan sodný jsou vysoce účinné nízkoteplotní kyslíkatá bělicí chemikálie, která je šetrná k životnímu prostředí. Peruhličitan sodný s povlakem je běžně používán v mnoha průmyslových odvětvích a v každodenním životě.

Peroxouhličitan sodný se nyní používá jako náhrada perborátu sodného v detergentech, prášcích bělení, výrobcích na čištění koberců a některých výrobcích osobní péče. Tato náhradní rychlost je stále rychlejší. Peruhličitan sodný může také fungovat jako dezinfektor, nebo pro špinavou úpravu vody atd.

Můžeme vidět peruhličitan sodný v součástech některých produktů pro čištění bazénů.

Peruhličitan sodný je důležitou složkou tolika čisticích prostředků. Jako koncentrovaný a velmi silný čisticí prostředek, peroxouhličitan sodný potažený vynikající pro použití v detergentech a jiných čistících recepturách.

Obalovaný nebo nepovlečený peruhličitan sodný je také důležitým bělidlem a barvivem při výrobě papíru a textilních výrobků.

Osvědčení o analýze peroxouhličitanu sodného:

Sodium Percarbonate Coated And Uncoated Powder, Sodium Carbonate Peroxyhydrate TDS.jpg

Fengchen Group je předním dodavatelem peroxouhličitanu sodného z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti mají správný dodavatel peroxouhličitanu sodného, ​​když ho potřebují. Když se chystáte koupit nebo koupit peroxouhličitan sodný, obraťte se na společnost Fengchen Group.

Peruhličitan sodný používá a výhody:

Prášek peroxouhličitanu sodného je jednou z nejužitečnějších chemikálií pro čištění výrobků. Jedná se o suchou granulovanou formu peroxidu vodíku. Peruhličitan sodný snadno rozbíjí nečistoty a skvrny a samotný peruhličitan sodný se rozpadne na čisté, snadno odstranitelné prvky.

Prášek peroxouhličitanu sodného je pro výrobce a spotřebitele hospodárný. Je to moudrá volba z ekonomických důvodů.

Ve srovnání s podobnými chemikáliemi je peruhličitan sodný ekologický. Peruhličitan sodný se považuje za jednu z nejčistších dostupných možností. Peruhličitan sodný se rozkládá na kyslík, vodu a soda.

Použití a aplikace:

Peruhličitan sodný se používá hlavně v čistírenském průmyslu a úpravě vody. Díky speciálním čisticím vlastnostem může prášek peroxouhličitanu sodného snadno rozkládat nečistoty a skvrny.

---------------------------------------------

Peruhličitan sodný (SPC)

Molekulární vzorec: 2Na2CO3 · 3H2O2

Č. CAS: 15630-89-4, číslo EINECS: 239-707-6, kód HS: 28369990.

 

Prášek peroxouhličitanu sodného (SPC) se nazývá tuhý peroxid vodíku, je oxidant produkovaný uhličitanem sodným (Na2CO3) a peroxidem vodíku (H2O2), jeho vodný roztok je alkalický. Je to bílý krystalový prášek, uvolňuje kyslík ve vlhkém prostředí.

 

Prášek peroxouhličitanu sodného (SPC) má výhody netoxického, bez zápachu a bez znečištění, má také bělící, antibakteriální, detergentní látku, dobře rozpustný i ve studené vodě, vyhovuje vývojovému směru detergentů.

----------------------------------------------

Standardní: HG / T2764-2013

Položky

Specifikace

Typický výsledek

Vzhled

Bílé zrnité

Bílý krystal (10-40 mesh)

Dostupný kyslík (%)

13,5 Min.

13,56

objemová hustota (g / ml)

0,80-1,20

1,02

Poplatek (%)

0,002 Max.

0,0013

Vlhkost 1. stupně (60 )

1 Max.

0,7

Stabilita za mokra (32 , 80%
RH 48H)%

55 Min.

65

Tepelná stabilita (90 , 24h)

70 Min.

75

Hodnota PH (25 )

10-11

10.5

Závěr

Perorální uhličitan sodný (SPC) prochází výše uvedenými testy

 

Nejvyšší kvalita, Čistá peruhličitan sodný potažená a nepotažená prášková / substance továrna v Číně; Čína Coated peruhličitan sodný Dodavatelé surovin v Číně. Čína peroxouhličitan sodný Výrobci v Číně.
Pokud hledáte práškový nátěr peroxouhličitan sodný a neupravený, peroxyhydrát uhličitanu sodného č. 15630-89-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: prášek natíraný a nepokrytý peruhličitanem sodným, peroxyhydrát uhličitanu sodného CAS 15630-89-4, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like