Tetrahydrát perboritanu sodného, perboritan sodný 4H2O

(PBS) Synonyma: monohydrát sodné soli kyseliny perboritý, monohydrát boritanu sodného, monohydrát sodné soli kyseliny perborité (HBO (O2)), monohydrát disodný perboritan, natriumperboritan (tetrahydridoboritan sodný) CAS ...

Podrobnosti o produktu

Tetrahydrát perboritanu sodného, perboritan sodný 4H2O (PBS)

image001.jpg

Název produktu: tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS)

Synonyma: Monohydrát sodné soli kyseliny perborité, monohydrát boritanu sodného, monohydrát sodné soli kyseliny perborité (HBO (O2)), monohydrát perboritanu sodného, natriumperboritan

Číslo CAS: 10486-00-7

Charakteristika: Bílý krystalický, bez zápachu, bez zápachu

Potenciál: 10% Min aktivní kyslík

Molekulární vzorec: NaBO3. 4H2O; BH8NaO7

Molekulová hmotnost: 153,86

Struktura:

image002.jpg

Chemický název: tetrahydrát perboritanu sodného

Balení: 25 kg / taška

UN 1479 5.1 / PGIII

Uchovávejte na chladném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený na suchém a dobře větraném místě. Stabilní. Neslučitelné s těžkými kovy, silnými redukčními činidly, silnými kyselinami, organickými materiály. Může se rozkládat za přítomnosti vzduchu a vlhkosti.

Klíčová slova:

Tetrahydrát perboritanu sodného, perboritan sodný 4H2O

Popis produktu:

Tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS) se připraví reakcí borátu sodného s peroxidem vodíku. Po rozpuštění ve vodě může peroxoboritan sodný uvolnit zpět peroxid vodíku. Vlastnosti tetrahydrátu perboritanu sodného, 4H2O (PBS) ve vodném roztoku jsou prakticky podobné jako roztok peroxidu vodíku. V souladu s tím je perboritan sodný považován za pevnou formu peroxidu vodíku zpracovávaného jako silná oxidační látka v různých průmyslových odvětvích, včetně a bez omezení na detergent. Ve srovnání s roztokem peroxidu vodíku poskytuje pevná forma tetrahydrátu tetraborátu sodného a 4H2O (PBS) lepší podmínky stability a pohodlné zacházení. Jeho oxidační síla zlepšuje čištění, bělení, odstraňování skvrn a deodorizační výkon. Může se přidat TAED (Tetraacetylethylendiamin) pro snížení pracovní teploty. Hlavní zdroje boru pro výrobu perboritanu sodného jsou minerály Kernite, Na2B4O7.4H2O a Tincal, Na2B4O7.10H2O. Jak mono, tak tetrahydrát peroxoboritanu sodného se používají jako oxidační a bělící činidla v čisticích, kosmetických a farmaceutických přípravcích, avšak jejich hlavní použití je v detergentech. Typicky detergent bude obsahovat až 15% hmotn. Tetrahydrátu a / nebo až 10% monohydrátu. Monohydrát je preferován, pokud je zapotřebí rychlé řešení.

Jako nejznámější čínský natrium-perboritan-tetrahydrát, 4H2O (PBS), práškový a granulovaný dodavatel v Číně, je Fengchen Group tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS) práškový a granulovaný dobře balený nejnovějším a nejbezpečnějším balením.

Tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS) je obecně okamžitě dostupný ve většině objemů. Mohou být vzaty v úvahu formy s vysokou čistotou, submicrony a nanoprášky.

MSDS je k dispozici.

Tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS) je skutečný anorganický peroxid, obsahující strukturu cyklického peroxidového kruhu. Je vyráběna komerčně jak ve formě tetrahydrátu, tak ve formě monohydrátu. Obě tetrahydrátové a monohydrátové formy perboritanu sodného jsou bezbarvé. A Tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS) se velmi snadno používá. Jedná se o druh volně tekoucího bílého zrnitého prášku.

Tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS) je důležitou složkou mnoha práškových pracích prášků pro domácnost, práškových bělících přísad a práškových praček pro automatické myčky nádobí. Na rozdíl od peruhličitanu sodného a perfosforečnanu sodného tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS), není jen adiční sloučeninou peroxidu, ale obsahuje pravé peroxygenní vazby. Tetrahydrát perboritanu sodného má dobrou stabilitu při skladování, když je smíchán s mnoha složkami formulovaných produktů pro použití v mírném podnebí. Při použití v pracích prášcích poskytuje tetrahydrát perboritanu sodného stabilní a nákladově efektivní zdroj aktivního kyslíku.

Obě perboritan sodný a peruhličitan sodný jsou označovány jako Oxyen Bleach. Jsme schopni poskytnout jak výrobek.


Indexy a další důležité informace:

image003.jpg Dodávka a doručení: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců práškového tetraborátu sodného, 4H2O (PBS) v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

Použití a aplikace:

Tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS) se používá hlavně v textilních mlýnech jako bělící činidlo pro různé textilie, jmenovitě vlnu, bavlnu, prádlo, umělé hedvábí atd. A jako oxidační a fixační činidlo pro barviva. Je také široce používán v čisticích, deodorizačních a antiseptických vlastnostech v čisticích a dezinfekčních prostředcích, v čistících prostředcích na zubní čistící prostředky a ve farmaceutickém průmyslu a je zabudován do mýdel a práškových pracích prostředků.

Fengchen Group je přední dodavatel a výrobce čínského práškového perborátu sodného, 4H2O (PBS). Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši zákazníci budou mít v případě potřeby potřebný výrobek a dodavatele práškového práškového tetrahydrátu sodíku, peroxosíranu sodného, 4H2O (PBS). Pokud chcete zakoupit nebo zakoupit prášek z prášku 4H2O (PBS) z tetrahydrátu sodného, obraťte se prosím na Fengchen Group.


Tetrahydrát perboritanu sodného Vlastnosti

Bod tání: 60 ° C (rozklad) (rozsvícený)

Hustota 1,73

skladovací teplota. Uchovávejte při teplotě + 5 ° C až + 30 ° C.

rozpustnost 23 g / l

Forma Krystalická barva prášku Bílá

PH10 (15 g / l, H2O, 20 ° C)

Rozpustnost ve vodě 21,5 g / l (18 ° C)

Citlivé hygroskopické

Merck 14,8652

Stabilita: Stabilní. Neslučitelné s těžkými kovy, silnými redukčními činidly, silnými kyselinami, organickými materiály. Může se rozkládat za přítomnosti vzduchu a vlhkosti.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Vzhled Bílý, volně tekoucí granule

K dispozici kyslík,% 10,0 Min.

Hodnota pH 9,9-10,9

Železo (ii, iii),% 0,0015

Objemová hustota, g / L 500-850

Vlhkost,% 82 Min.

Rozpustnost při 20 ° C, g / l 2,55-3,75.

Přeprava:

Tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS), není regulován jako nebezpečný chemický prostředek pro přepravu, avšak Perboritan sodný Monohydarte je klasifikován jako oxidující a nově přidělené číslo UN 3377 (podle IMDG CODE) od července 2003

Správný přepravní název: Monohydrát perboritanu sodného

Třída: 5.1 (oxidant) monohydrát perboritanu sodného, UN číslo: 3377

EMS: FA, SQ

Balení 25kg tkaných polypropylenových pytlů s vnitřním polyethylenovým návlekem nebo sáčky kraftového papíru, Flexible IBC bulk bags jsou také k dispozici


CHEMICKÉ NEBEZPEČÍ:

Tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS), se při zahřátí nad 60 ° C rozkládá na toxické výpary včetně oxidu sodného a při styku s vodou produkující kyselinou boritou a peroxidem vodíku. Tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS) je silný oxidant a reaguje s hořlavými a redukčními materiály. Roztok ve vodě je slabý základ.

OMEZENÍ VZTAHUJÍCÍCH NA VÝKON:

TLV není zaveden.

MAK není zaveden.

CESTY EXPOZICE:

Látka se může vstřebat do těla inhalačním a požitím.

RIZIKO INHALACE:

Odpaření při 20 ° C je zanedbatelné; škodlivou koncentraci částic ve vzduchu se však může dosáhnout rychle, když se rozptýlí, zejména pokud je v prášku.

ÚČINKY KRÁTKODOBÉ EXPOZICE:

Látka dráždí oči a dýchací cesty.

Nejvyšší kvalita, čistý tetrahydrát perboritanu sodného, 4H2O (PBS) továrna na prášku / látku v Číně; Čínský perboritan sodný tetrahydrát, 4H2O (PBS) dodavatel suroviny v Číně. Čínský perboritan sodný tetrahydrát, 4H2O (PBS) prášek výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte tetrahydrát perboritanu sodného, perboritan sodný 4h2o, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: tetrahydrát perboritanu sodného, perboritan sodný 4h2o, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like