Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát peroxyborátu sodného (PBS)

Monohydrát perboritanu sodného monohydrátu perboritanu sodného Monohydrát peroxyborátu sodného 1H2O (PBS) Název produktu: Monohydrát peroxoboritanu sodného Monohydrát sodného peroxoboritanu sodného Synonyma: Kyselina perboritá (HBO (O2)) sodná sůl monohydrát Kyselina perboritá sodná sůl monohydrát Číslo CAS: 10332- 33-9 (monohydrát) Charakteristika: Bílý krystal. Čistota (stanovení): 95% min; 98% Min Molecular Formula: BH2NaO5; NaBO3.H2O Molekulová hmotnost: 115,814

Podrobnosti o produktu

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát peroxyborátu sodného 1H2O (PBS)

image001.jpg

Název produktu: Monohydrát perboritanu sodného

Peroxyboritan sodný, monohydrát peroxoboritanu sodného

Synonyma: kyselina perborová (HBO (O2)), sodná sůl, monohydrát

Kyselina perboritá, sodná sůl, monohydrát

Číslo CAS: 10332-33-9 (monohydrát)

Charakteristika: Bílý krystal.

Čistota (stanovení): 95% min; 98% Min

Molekulární vzorec: BH2NaO5; NaBO3.H2O

Molekulová hmotnost: 115,814


Struktura:

image002.jpg

Balení: 25kgs / Fiber Drum

HSCODE: 2840,30

Dopravní značka: UN 3377 5.1 / PG 3

image003.jpg


Klíčová slova:

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát peroxyborátu sodného (PBS)

Srovnání:

Monohydrát perboritanu sodného

Tetrahydrát perboritanu sodného

MOLEKULÁRNÍ VZOREC

NaBO3.H2O

NaBO3,4H2O

CAS č.

10332-33-4

10486-00-7

VZHLED

Bílý křišťál, volný tekoucí

Bílý křišťál, volný tekoucí

AKTIVNÍ OXYGEN

15,1 15,1 - 15,9%

10,1 - 10,6%

pH (1% roztok)

9,5 - 10,5

9,5 - 10,5>

Fe Content

15 ppm max

15 ppm max

HUSTOTA HMOTNOSTI

550 - "640 g / l

700 - 900 g / l

VLHKOSTI

1,0% max

1,0% max

WET STABILITY

18% max

18% max

BALENÍ

25 KG HDPE BAGS

25 KG HDPE BAGS


Popis:

Monohydrát perboritanu sodného (Synonyma: peroxyboritan sodný, peroxoboritan sodný, PB1) je podobný peruhličitanu sodnému jako slavný kyslíkatý bělicí prostředek. Perboritan sodný nabízí mnoho z funkčních výhod jako kapalný peroxid vodíku ve stabilní pevné formě. Oxidační síla monohydrátu perboritanu sodného, monohydrátu peroxyborátu sodného (PBS) zlepšuje čištění, bělení, odstranění skvrn a deodorizační účinky práškových detergentů, všechny suché bělící prostředky, čisticí prostředky pro čistění zubů, detergenty pro automatické myčky nádobí a různé ústavní a průmyslové prádelny.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) se vyrábí dehydratací tetrahydrátu perboritanu sodného.


Výhody: (monohydrát perborátu sodného má v podstatě tři výhody ve srovnání s tetrahydrátovaným perborátem sodným):

(1) vyšší obsah dostupného kyslíku,

2) vyšší tepelnou stabilitu a

(3) vyšší míru rozpouštění ve vodě.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) poskytuje vysoký obsah kyslíku, který odpovídá 32% peroxidu vodíku - 50% aktivnějšímu kyslíku než je stejná hmotnost tetrahydrátu perboritanu sodného. Perboritan sodný uvolňuje vznikající kyslík při zvýšených teplotách, je to stabilní, pevný zdroj aktivního kyslíku.

Fengchen Group je předním dodavatelem a výrobcem práškového monohydrátu sodného peroxyborátu sodného (PBS). Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, takže všichni naši zákazníci mají právo, pokud to potřebují, mají právo vyrábět práškový monohydrát peroxoboritan-natrium-monohydrát (PBS). Když se chystáte koupit nebo koupit monohydrát peroxoboritanu sodného (PBS) z Číny, obraťte se prosím na společnost Fengchen Group.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) se v životním prostředí rozloží na přírodní borát. Ačkoli bór je nezbytným mikronutrientem pro zdravý růst rostlin, může být škodlivý pro boron citlivé rostliny ve vyšších množstvích. Je třeba dbát na minimalizaci množství borátového produktu uvolněného do životního prostředí.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) je organická sloučenina vzorce NaBO3.H2O. Název IUPAC této chemické látky je oxidoxooxy (oxo) boranhydrát sodný. S registračním číslem CAS 10332-33-9 je také nazýván jako monohydrát sodné soli kyseliny perborité. Kategorie produktů jsou anorganické; Kovová a keramická věda; Soli; Sodné soli. Kromě toho se jedná o bílý krystalický prášek, který by měl být skladován na chladném suchém místě a nádoba byla uzavřena, když se nepoužívá. Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) se používá jako zdroj aktivního kyslíku v mnoha detergentech, pracích prostředcích, čisticích prostředcích a bělících prášcích. Používá se také jako bělicí činidlo pro vnitřní bělení zubů, které nejsou ošetřeny kožešinami.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát peroxoboritanu sodného (PBS) je důležitou složkou pracích pracích detergentů, bělících přísad a detergentních prášků. Nemůže být použit pouze samostatně, ale také v kombinaci s tetrahydrátem perboritanu sodného v kompaktních pracích pracích prášcích, tabletách pracích detergentů a tabletových pracích prostředcích.

Pevnost a stabilita monohydrátu perboritanu sodného, monohydrátu peroxyborátu sodného (PBS) umožňují přípravu stabilních práškových směsí. Kromě bělícího činidla poskytuje monohydrát perboritanu sodného také baktericidní aktivitu, odstraňování zápachu z promývací vody, stabilitu v kombinaci s četnými složkami pracích prášků a zásaditostí, která snižuje tvrdost vody.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát peroxyborátu sodného (PBS) je účinný při nižších teplotách než tetrahydrát perboritanu sodného. Jeho účinnost bude zvýšena při nižších teplotách s přídavkem TAED aktivátoru, který zajišťuje in situ tvorbu kyseliny peroctové s výrazným oxidativním a dezinfekčním účinkem.

Díky své bělící, oxidační a dezinfekční vlastnosti se tato látka široce používá v chemickém, textilním a kosmetickém průmyslu.

Dodávka a dodávka: Fengchen Group je jedním z nejznámějších monohydrátů monohydrátu peroxoboritanu sodného (PBS) v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.

Monohydrát peroxoboritanu sodného, který je také znám jako PBS-1, je aplikován jako zdroj aktivního kyslíku v čisticích prostředcích a detergentech. To bylo také používáno jako vzorek bělení zubů.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát peroxyborátu sodného (PBS) je bílá, volně tekoucí krystalická sloučenina rozpustná ve vodě. Je to relativně stabilní, pevný zdroj aktivního kyslíku. Perboritan sodný existuje v bezvodých, monohydrátových, trihydrátových a tetrahydrátových formách (mono a tetrahydrátové formy jsou komerčně nejdůležitějšími formami).

Monohydrát perboritanu sodného (PBS) se běžně vyskytuje v bezvodé formě nebo jako hexahydrát (běžně nazývaný "monohydrát" nebo PBS-1 a "tetrahydrát" nebo PBS-4 po předčasném předpokladu, že NaBO3 by byl bezvodou formou ). Oba jsou bílá, bez zápachu a ve vodě rozpustné pevné látky.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát peroxoboritanu sodného (PBS) je široce používán v pracích prostředcích jako jeden z bělících prostředků na bázi peroxidu.

Na rozdíl od peruhličitanu sodného a perfosforečnanu, monohydrátu perboritanu sodného, monohydrátu peroxoboritanu sodného (PBS) není pouze adukt s peroxidem vodíku. Spíše obsahuje perboritanový dianion [(B (OH) 2OO) 2] 2, který se skládá z cyklického BOOBOO-jádra se dvěma hydroxyskupinami připojenými ke každému atomu boru. Prstenec přijímá konformaci židle.

Tam jsou také některé jiné formy se 6 vodou. Stejně jako hexahydrát, Na2H4B2O8 · 6H2O, tj. Na2H16B2O14 nebo NaH8BO7.

Bezvodá sloučenina se běžně, ale nesprávně nazývá "monohydrát" po původním přípravku NaBO3 · H2O namísto správného Na2H4B2O8. Podobně se hexahydrát obvykle nazývá "tetrahydrát" a formuluje se jako NaBO3 · 4H2O.

Jako nejznámější čínský monohydrát natriumperoxyborátu, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) v Číně, monohydrát perboritanu sodného Fengchen Group, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Použití a použití:

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát sodného peroxoboritanového monohydrátu (PBS) zahrnují detergenty s vysokou účinností, všité textilní suché bělíky, mycí prostředky na mycí prostředky pro myčky nádobí, tablety na čištění zubních protéz, institucionální čisticí prostředky, přípravky na péči o vlasy.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát peroxyborátu sodného (PBS) slouží jako stabilní zdroj aktivního kyslíku v mnoha pracích prostředcích, pracích prostředcích, čisticích prostředcích a bělících prášcích. Je to méně agresivní bělící činidlo než chlornan sodný a další bělící činidla na bázi chloru, což způsobuje menší degradaci barviv a textilií. Boráty mají také některé neoxidační bělící vlastnosti. Monohydrát peroxoboritan sodný (PBS) uvolňuje kyslík rychle při teplotách nad 60 ° C. Aby byl aktivní při nižších teplotách (40-60 ° C), musí být smíchán s vhodným aktivátorem, typicky tetraacetylethylendiaminem (TAED).

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) také hraje důležitou roli v některých zubních bělících formulacích pro zuby bez vitálních kořenů. Tento produkt se vloží do kořenového kanálu a zůstane na svém místě po delší dobu, aby se mohl rozptýlit zuby a bělícími skvrnami zevnitř ven.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) má antiseptické vlastnosti a je schopen pracovat jako dezinfekční prostředek. Je také široce využíván jako "mizící" konzervační látka u některých značek očních kapek.

Monohydrát perboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) je široce používán jako oxidační činidlo v organické syntéze. Například převede thioethery na sulfoxidy a sulfony.

Nejvyšší kvalita, čistý monohydrát perboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu sodného (PBS) v Číně; Čína Monohydrát peroxoboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS), dodavatel suroviny v Číně. Čína Monohydrát peroxoboritanu sodného, monohydrát natriumperoxyborátu (PBS) výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte monohydrát peroxoboritanu sodného, monohydrát peroxoboritanu sodného (pbs), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: perboritan sodný monohydrát, monohydrát peroxyborátu sodného (pbs), výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like