Metabisulfit sodný, Metabisulfit sodný Stupeň výživy, Tech třída CAS 7681-57-4

Metabisulfit sodný, Metabisulfit sodný Potravinový stupeň, Tech třída CAS 7681-57-4 Název produktu: Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný Synonyma: Na metabisulfit, Natrim metabisulfit, SMBS Číslo CAS: 7681-57-4 Charakteristika: Bílý nebo světle žlutý krystalický prášek Test : 96,5% Min ...

Podrobnosti o produktu

Metabisulfit sodný, Metabisulfit sodný Stupeň výživy, Tech třída CAS 7681-57-4

Sodium Metabisulfite, Sodium Metabisulphite Food Grade, Tech Grade.jpg


Název produktu: Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný

Synonyma: Na metabisulfit, Natrim Metabisulfite, SMBS

Číslo CAS: 7681-57-4

Charakteristika: Bílý nebo světle žlutý krystalický prášek

Stanovení: 96,5% Min. Disiřičitan sodný

Vzorec: Na2S2O5 MolecularWeight: 190.10

Relativní hustota: 1.4

Struktura:

Sodium Metabisulfite, Sodium Metabisulphite Food Grade, Tech Grade formula.jpg

Klíčová slova: metabisulfit sodný, metabisulfit sodný

Balení: 25 kg / taška, 1FCL = 25MT / 20FCL bez palet. Pokud je u palety menší množství zatížení.

Skladování a obrana: Uchovávejte na chladném a suchém místě, vyhněte se vlhkosti a teplu. Žádný zlom, Žádný smíchaný s oxidačním a toxickým materiálem. Doba skladování je 6 měsíců od data výroby. Měl by být přepravován čistým automobilem s krycí hmotou, vyhnout se dešti.

Popis:

My, Fengchen Group, máme jak metabisulfit sodný, tak i sodík Metabisulfit Food grade a Tech Grade. Metabisulfit sodný je rozpustný ve vodě (při 20 ° C, 54 g / 100 ml vody, při 100 ° C, 81,7 g / 100 ml vody), kyselém vodném roztoku. Rozpustný v glycerinu, málo rozpustný v ethanolu. Vlhkost snadno rozložená, vystavená ve vzduchu snadno oxiduje na síran. Vystavení emisím oxidu siřičitého a kyseliny vytvářejí odpovídající soli. Zahřívá se na 150 ° C rozklad. Metabisulfit sodný nebo metabisulfit sodný je anorganická sloučenina, která se skládá ze sodíku, síry a kyslíku. Obvykle se dodává v bílém nebo žlutavě bílém krystalickém prášku. Metabisulfit sodný se snadno rozpouští ve vodě, což zanechává známou vůni síry (shnilé vejce). Metabisulfit sodný může být použit jako konzervační prostředek v potravinářském průmyslu.

Jako profesionální Čína metabisulfit sodný, Sodium metabisulfit dodavatelem a výrobcem, FENGCHEN GROUP CO., LTD dodává a vyváží sodíku Metabisulfit, sodík metabisulfit z Číny pro téměř 10 let.

----------------------------------------

Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný je anorganická sůl používaná jako dezinfekční a konzervační činidlo v kosmetice a osobních komoditách. To je také považováno za redukční činidlo, které daruje molekuly vodíku k jiným látkám v kosmetice a osobní péči komodity. Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný může také někdy působit jako antioxidant, který má zabránit nebo zpomalit zhoršování vzorců způsobené chemickými reakcemi s kyslíkem. Metabisulfit sodný je považován za složku hlavně ve výrobcích pro péči o vlasy, jako jsou vzorce pro trvalé vlny, bělící prostředky na vlasy, barviva na vlasy, barvy a odstíny, a také v některých výrobcích pro koupelové a kožní péči atd.

 

Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný je schválen FDA a získal jeho všeobecně uznávané jako bezpečné (GRAS) hodnocení. Mimochodem, metabisulfit sodný, metabisulfit sodný je také CIR schválen pro použití v kosmetickém průmyslu.

 

Bezpečnostní opatření / vedlejší účinky:

Podle databáze kosmetických prostředků je metabisulfit sodný, metabisulfit sodný známý jako složka středně nebezpečných látek, kvůli obavám z rakoviny, vývojové a reprodukční toxicitě, imunotoxicitě, podráždění a toxicitě orgánových systémů s menšími obavami ohledně neurotoxicity. Mnoho společností a institut klasifikuje metabisulfit sodný, metabisulfit sodný jako lidský imunitní a respirační toxický prostředek a jiné organizace klasifikovaly metabisulfit sodný, metabisulfit sodný jako dráždivý přípravek a "očekává se, že bude toxický nebo škodlivý".

 

Podle mnoha výzkumů nezředěného metabisulfitu sodného nebylo zjištěno, že metabisulfit sodný dráždí králíkům po okluzivních expozicích. Nicméně, při koncentraci 50%, po opakované expozici dráždi morčata. Jedná se o koncentraci, která by nebyla nalezena v kosmetice, vlasu nebo osobních komoditách. Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný byl také zjištěn jako negativní ve studiích mutagenity a neexistuje znepokojení ohledně penetrace nebo kontaminace, protože "Penetrace kůže by byla nízká kvůli vysoko nabité povaze těchto částic a jakýkoli sulfit, který pronikl by byl převeden k sulfataci enzymem sulfát oxidasy. " Nakonec se dospělo k závěru, že metabisulfit sodný, metabisulfit sodný je bezpečnou složkou v kosmetice a přípravcích osobní hygieny.

 

Je třeba poznamenat, že bezpečnostní listy pro metabisulfit sodný, metabisulfit sodný ho označují jako "Nebezpečný při styku s kůží (dráždivý), při požití, při vdechnutí. Mírně nebezpečný v případě kontaktu s pokožkou (permeator), kontaktu s očima (dráždivý účinek) "a že" může být toxická pro horní dýchací cesty, kůži, oči. " Je to však ve vyšších, nezředěných koncentracích, než se vyskytují v kosmetice a výrobcích osobní péče, a spíše se týká pracovních expozic.

--------------------------------------------

Nebezpečí metabisulfitu sodného, ​​metabisulfitu sodného :

Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný chrání potraviny a je používán značně v komerčním vinařství. Je to bělící činidlo v textilním, celulózovém a papírenském průmyslu. Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný se také používá v chemickém, farmaceutickém, filmovém a fotografickém průmyslu, a dokonce iv čistírnách vody a čistíren odpadních vod. Nicméně čistá nebo vysoká koncentrace metabisulfitu sodného, ​​metabisulfitu sodného může být docela nebezpečná.

Vdechování metabisulfitu sodného, ​​metabisulfitu sodného dráždí dýchací cesty, což způsobuje problémy s dýcháním. Mohou se objevit příznaky jako kašel a dušnost. U některých jedinců může metabisulfit sodný, metabisulfit sodný, skončit alergickou reakcí typu astmatu, která by měla okamžitě jít do nemocnice pro osobní péči.

 

Pokud se dostanete náhodně:

Požití čistého metabisulfitu sodného, ​​metabisulfitu sodného také dráždí gastrointestinální systém, protože může reagovat s kyselinou v žaludku uvolněním kyseliny sírové. Při požití vysokého množství metabisulfitu sodného, ​​metabisulfitu sodného může dojít k nevolnosti, zvracení, průjem, bolesti břicha, poruchám oběhu a depresi centrální nervové soustavy.

 

Kožní kontakt:

Podráždění kůže se může objevit, pokud je přímo vystaveno vysokému procentu metabisulfitu sodného, ​​metabisulfitu sodného. Při přímém kontaktu může čistý metabisulfit sodný dráždit pokožku, což způsobuje zarudnutí, svědění a bolest.

 

Oční kontakt:

Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný může rovněž vyvolat naše oči.

Podobně jako při podráždění kůže může přímý kontakt metabisulfitu sodného s metabisulfitem sodným s očima způsobit podráždění, bolest, píchání, slzení, zarudnutí, otok, poškození rohovky a slepotu. Tyto účinky mohou být nevratné.

 

Alergické reakce

Metabisulfit sodný, metabisulfit sodný může způsobit alergické reakce.

Může způsobit extrémní alergické reakce u některých citlivých na siřičitany, což vede k bronchiálním zúžením, dušnosti, sípání, kašli, gastrointestinálních poruch, rychlému otoku kůže, propláchnutí, pocity brnění a šoku.

-------------------------------------------

Použití a aplikace:

1. Farmaceutický průmysl:

Metabisulfit sodný se používá při výrobě chloroformu, benzenu, styrensulfonu a formaldehydu atd.

2. Gumárenský průmysl: Metabisulfit sodný Tech Grade se používá jako koagulant.

3. Bavlnařský průmysl pro bavlnu a barvení: Metabisulfit sodný jako dechlorační činidlo, čisticí prostředek na bavlnu. Koželužský průmysl pro zpracování, činí kůže měkkou, plnou, tvrdou, nepromokavou, ohýbáním, opotřebením a dalšími vlastnostmi.

4. Chemický průmysl: Metabisulfit sodný může být také použit k výrobě vanilinhydroxyl, hydrochlorid hydroxylaminu atd.

5. Potravinářský průmysl: Metabisulfit sodný Potravinářský stupeň lze použít jako bělící činidlo, konzervační látky, antioxidační činidlo, kypřidla a pojišťovací agent.

Mimochodem, může být někdy ochranářem vína.

Specifikace metabisulfitu sodného nebo metabisulfitu sodného :


Standard kvality (GB1886.7-2015)

ITems

Specifikace

Stanovení (jako Na2S2O5)% ≥
Metabisulfit sodný

96,5

Fe% ≤

0,003

Jasnost

Průhledná

Jako% ≤

1.0

Těžký kov (Pb)% ≤

5.0


Jiné aplikace

Kožené léčení, fotografie, speciální chemikálie, barviva a meziprodukty, úprava odpadních vod, chemické čisticí prostředky, potravinářské konzervační látky, farmaceutický průmysl, laboratoř chemikálie, textilní průmysl, ropné chemické látky, papírenské mlýny, agroindustrie


COA metabisulfitu sodného nebo metabisulfitu sodného:

Sodium Metabisulfite, Sodium Metabisulphite Food Grade, Tech Grade TDS.jpg

Špičková kvalita, čistý metabisulfit sodný, metabisulfit sodný prášek / substance továrna v Číně; Čína Metabisulfit sodný, Sodium Metabisulfit Dodavatelé surovin v Číně. Čína Metabisulfit sodný, výrobci metabisulfitu sodíku v Číně.Pokud hledáte metabisulfit sodný, potravinářský katalyzátor sodný, technický stupeň 7681-57-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: metabisulfit sodný, disiřičitan sodný potravinářský, technický stupeň 7681-57-4, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like