Hexametafosforečnan sodný 68% prášek (SHMP) potravinový stupeň, průmyslový stupeň CAS 10124-56-8

Hexametafosforečnan sodný 68% prášek (SHMP) stupeň potravy, průmyslová třída CAS 10124-56-8 Název produktu: hexametaphosforečnan sodný 68% prášek Synonyma: calgon, SHMP Typy a stupně: potravinářské třídy, průmyslový stupeň Číslo CAS: 10124-56-8 : bílý prášek nebo bílý granulát. Test: 68% sodíku ...

Podrobnosti o produktu

Hexametafosforečnan sodný 68% prášek (SHMP) potravinový stupeň, průmyslový stupeň CAS 10124-56-8

Sodium Hexametaphosphate 68% Powder (SHMP) Food Grade, Industrial Grade.jpg

Název produktu: Hexametafosforečnan sodný 68% prášek

Synonyma: calgon, SHMP

Typy a stupně: Potravinové třídy, Průmyslový stupeň

Číslo CAS: 10124-56-8

Vlastnosti: bílý prášek nebo bílý granulát.

Test: 68% hexametafosforečnan sodný

Vzorec: Na6O18P6, (NaP03) 6 = 611,82

Struktura:

Sodium Hexametaphosphate 68% Powder (SHMP) Food Grade, Industrial Grade formula.jpg

Relativní hustota: 2,484 (20 stupňů Celsia);

Rozpustnost: snadno rozpustný ve vodě, ale ne v organickém roztoku;

Možnost výroby: 25 000 Mt / rok

Balení: Tkaná taška s plastovým obalem, papírový sáček, sáček PE, Čistá hmotnost: 25 kg / taška, 50 kg / taška, 1 000 kg / Big Bag

Skladování: Uchovávejte v chladném, suchém a dobře větraném prostoru mimo nekompatibilní látky.

Sodium Hexametaphosphate 68% Powder (SHMP) Food Grade, Industrial Grade package-1.jpg

Sodium Hexametaphosphate 68% Powder (SHMP) Food Grade, Industrial Grade package-2.jpg

Sodium Hexametaphosphate 68% Powder (SHMP) Food Grade, Industrial Grade package-3.jpg

Klíčová slova: prášek hexametafosforečnanu sodného, ​​hexametafosforečnan sodný, hexametaphosforečnan sodný 68%


Popis hexametafosforečnanu sodného:

Hexametafosforečnan sodný má silnou hygroskopičnost. Bude absorbovat vlhkost ze vzduchu a změní se v pastovitou formu; Hexametafosforečnan sodný může vytvářet rozpustné cheláty s ionty Ca, Ba, Mg, Cu, Fe atd.

Hexametafosfát sodný je hexamer složení (NaPO). Jedná se typicky o směs polymerních metafosforečnanů, z nichž hexamer je jeden a je obvykle sloučenina uvedená tímto názvem. Nátěr hexametafosfát se používá v aplikacích, jako jsou mléčné výrobky, klobásy, mořské produkty a zpracování masa. Je to sekvestrant, který se váže s ionty vápníku.

Specifikace hexametaphosforečnanu sodného 68% prášek:

Velmi kvalitní potraviny, technologické kvality

Vzorec - (NaPO3) 6

Molekulová hmotnost - 611,82

Celkový fosfát (jako P2O5) - 68% min

Neaktivní fosfát (jako P2O5) - max. 7,5%

Vodou nerozpustné látky - max. 0,05%

Železo (jako Fe) - max. 0,05%

Rozpustnost - Projít zkoušku

PH hodnota - 5,8 ~ 6,5

Těžké kovy (jako Pb) - max. 10 ppm

Arzén - max. 3ks

Fluorid (jako F) - 30 ppm max

Aplikace hexametafosforečnanu sodného:

Jako změkčovač vody, tlumící činidlo, flotační činidlo, disperzant, vysokoteplotní lepidlo v průmyslových odvětvích včetně ropného pole, papíru, textilu, barvení, tisku, ropy, chemie, kůže, hutnictví, stavebních materiálů atd.

Používá se jako přísada, živina, modifikátor kvality, regulátor hodnot PH, chelatační činidlo, lepidlo a plnidlo v potravinářském průmyslu apod.

- Hexametafosforečnan sodný je široce používán jako prasečí a drůbeží opalovací činidlo

- Hexametafosforečnan sodný se používá také jako ochucovadlo, ochucovadlo a vývojář v masách, které byly po zpracování zpracovány nebo zmraženy

- Navíc je možné ho použít v mořicích a vstřikovacích řešeních

Fengchen Group je předním dodavatelem 68% práškového hexametafosforečnanu sodného z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít správný dodavatel prášku sodného hexametaphosphátu, když to potřebují. Pokud si kupujete nebo zakoupíte hexametafosforečnan sodný 68% prášek, obráťte se prosím na společnost Fengchen Group.

----------------------------------------

Hexametafosfát sodný (SHMP) je hexamer složení (NaPO3) 6.

Obchod s hexametafosforečnanem sodným je typicky směs polymerních metafosforečnanů, z nichž hexamer je jeden a je obvykle sloučenina uvedená tímto názvem. Přesněji řečeno, měl by být správně nazýván polymetafosforečnan sodný. Tento produkt se vyrábí tavením orthofosforečnanu sodného, ​​následovaným rychlým chlazením. Hexametafosforečnan sodný (SHMP) hydrolyzuje ve vodném roztoku, zejména za kyselých podmínek, trimetafosforečnan sodný a orthofosforečnan sodný. Jako sekvestrant se používá hexametafosforečnan sodný (SHMP) a má mnoho aplikací v nejrůznějších průmyslových odvětvích, včetně potravinářské přídatné látky, v níž se používá pod číslem E452i. Někdy se k hexametafosforečnanu sodnému (SHMP) přidá NaCO3. To pomůže zvýšit pH až na 8,0-8,6. To umožní vyrábět mnoho produktů hexametafosforečnanu sodného (SHMP), které se používají pro změkčování vody a detergenty.

 

Keramický proces:

Jeden z méně známých použití hexametafosforečnanu sodného (SHMP), který může působit jako deflokulant při výrobě Terra sigillata, což je keramická technika, která používá jemný skluzu. Směs hexametafosforečnanu sodného (SHMP) způsobuje, že těžké částice ve skluzu spadnou na dno, což umožňuje, aby jemné částice byly odčerpány a naneseny na zelený keramický povrch.

 

Jiné použití:

Sůl hexametaphosphate (SHMP) je také bělící látka používaná v Crest Pro-Health, živé bílé a živé bílé noci.

Jako přísada do nápojů Rubicon Mango, Diet Lipton čaje a Life Brand přirozeně ochucená lahvová voda se používá hexametafosforečnan sodný (SHMP).

 

Zdravotní znepokojení:

Někteří jedinci mohou pociťovat alergickou reakci na požití hexametafosforečnanu sodného se symptomy mírné bolesti na hrudi. Zřídka se tento druh alergické reakce bude hlásit kvůli hexametafosforečnanu sodnému (SHMP).

-----------------------------------------

Osvědčení o analýze hexametafosforečnanu sodného:

Položky

průmyslový stupeň

potravinářské kvality

celkový fosfát
(jako P2O5)

≥68,0%

≥68,0%

neaktivní fosfát
(jako P2O5)

≤7,5%

≤7,5%

nerozpustit záležitost

≤ 0,05%

≤ 0,06%

žehlička

≤ 0,05%

≤ 0,05%

Hodnota PH

5,8 ~ 7,0

5.8 ~ 6.5

rozpustit funkci

Složit

Složit

fluorid (o F)% ≤

-

-0,003

Nejvyšší kvalita, hexametafosforečnan sodný 68% továrna na prášku / látku v Číně; Čína Hexametafosfát sodný 68% dodavatelé suroviny v Číně. Čína Hexametafosforečnan sodný 68% práškových výrobců v Číně.

Hexametafosforečnan sodný 68% Použití:

1.Výroba potravin:
- Hexametafosforečnan sodný může být použit v potravinářském průmyslu jako prostředek zlepšující kvalitu potravin a aplikován na konzervované potraviny, nápoje z ovocných šťáv, mléčné výrobky a sójové mléko.
-Hexametafosforečnan sodný 68% prášek lze použít v masných výrobcích, rybích klobásách, šunkách apod., Což zlepšuje kapacitu zadržování vody.
-Hametafosforečnan sodný lze také použít pro sójovou omáčku, aby se zabránilo změně barvy, zvýšené viskozitě, zkrácení doby fermentace, úprava chuti.
-Hexametafosfát sodný 68% Prášek pro ovocné nápoje, nealkoholické nápoje, může zvýšit výtěžnost šťávy, zvýšit viskozitu, potlačit rozklad vitaminu C.
- Hexametafosforečnan sodný pro zmrzlinu, může zvýšit bobtnavost, zvýšit kapacitu a zvýšit emulsifikaci, aby se zabránilo poškození pasty, zlepšení chuti a barvy.
-Hexametafosfát sodný 68% Prášek může zabránit srážení gelu u mléčných výrobků.


2.Industrial grade Usages:
-Hammetafosforečnan sodný může být použit jako činidlo změkčování vody z kotlové vody a průmyslové vody, stejně jako činidlo pro úpravu vody pro průmyslovou chladicí vodu.
Hexametafosforečnan sodný může být použit jako inhibitor koroze, flotační činidlo, dispergační činidlo, vysokoteplotní pojivo, pomocné barviva, povrchová úprava kovů, inhibitory hrdla, přísady do detergentů a také urychlovač vytvrzování cementu.
- V ropném průmyslu může být pro antikorozní vrtání potrubí použit hexametafosforečnan sodný 68% prášku a pro regulaci viskozity kalu při řízení ropného vrtání.
-Henametafosforečnan sodný lze použít jako dispergátory buničiny, aby se zlepšila schopnost penetrace při výrobě povlečeného papíru.

Pokud hledáte hexametafosforečnan sodný 68% prášek (shmp) potravinářské jakosti, průmyslový čas cas 10124-56-8, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: hexametafosforečnan sodný 68% práškový (shmp) potravinářský, průmyslový čas 10124-56-8, výrobce, dodavatel, cena
Dotaz

You Might Also Like