Sodium dichloroisokyanurát 60% prášek, Sodium dichloroisokyanurátová tableta (SDIC) CAS 2893-78-9

Sodium dichloroisocyanurate 60% prášek, Sodium dichloroisocyanurate tablet (SDIC) CAS 2893-78-9 Číslo CAS: 2893-78-9 Synonymá: SDIC, NaDCC Nebezpečná třída: 5.1 Třída Podmínky přepravy: UN 2465 5.1 / PG 2 Stanovení: 60% Dichlorisokyanurátový práškový vzorec: C3O3N3CL2Na; Molekulární váha...

Podrobnosti o produktu

Sodium dichloroisokyanurát 60% prášek, Sodium dichloroisokyanurátová tableta (SDIC) CAS 2893-78-9

Sodium Dichloroisocyanurate 60% Powder, Sodium Dichloroisocyanurate Tablet (SDIC).jpg

Jméno výrobku:

Dichlorisokyanurát sodný prášek

Tableta s diklorisokyanurátem sodným

Specifikace:

Dichlorisokyanurát sodný 60% prášek

1g, 5g, 10g, 15g, 20g, 30g, 50g, 100g, 150g, 200g, 250g, 500g (nebo na žádost klientů)

Vlastnosti:

Bílý krystalický prášek nebo granule

Bílé tablety.

Číslo CAS: 2893-78-9

Synonyma: SDIC, NaDCC

Nebezpečná třída: 5.1 Třída

Podmínky přepravy: UN 2465 5.1 / PG 2

Stanovení: 60% prášku na bázi diklorisokyanurátu sodného

Vzorec: C3O3N3CL2Na; Molekulová hmotnost: 219,98

Struktura:

Sodium Dichloroisocyanurate 60% Powder, Sodium Dichloroisocyanurate Tablet (SDIC) formula.jpg

Granule: 10-30 mesh nebo 20-60 mesh

Balík:

-Plastová hlaveň: 25 kg / barel, 50 kg / barel

-Plastové tkané tašky: 25 kg / taška, 1000 kg / taška

-Barní karton: 50kg / barel (lze přizpůsobit)

KLÍČOVÉ SLOŽKY: Dichlorisokyanurát sodný prášek, Dichlorisokyanurát sodná sůl, Dichlorisokyanurát sodný

Vlastnosti:

Je silným oxidačním a chloračním činidlem a snadno se rozpouští ve vodě.

-------------------------

Popis prášku na bázi diklorisokyanurátu sodného (SDIC):

Prášek na bázi diklorisokyanurátu sodného je ve vodě rozpustný. Je velmi účinný, okamžitě účinný. Sodium-dichlorisokyanurát (SDIC) je relativně bezpečný při použití. Má silný fungicidní účinek. I při dávce 20 ppm, což je velmi malá dávka, může být poměr fungicidů stále 99%.

Prášek a tablety Dichlorisokyanurátu sodného jsou oba velmi stabilní. Mohou být uchovávány po dobu nejméně 6 měsíců, přičemž stále není k dispozici méně než 99% účinného chloru. Prášek a tablety Dichlorisokyanurátu sodného se při 120 ° C nezhorší a nebudou plameny.

Dichlorizokyanurát sodný (SDIC) je bílý prášek, granulovaný nebo vločkovitý. Má zvláštní štiplavý zápach o teplotě tání 240 - 250 ° C, rozpustný ve vodě, nerozpustný v organických rozpouštědlech.

SDIC je pro lidi neškodný a je dobře přijat na domácím i mezinárodním trhu.

Ve vodě Dichloroisokyanurát sodný uvolňuje kyselinu chlorovodíkovou, aktivní složku s biocidním účinkem proti gram pozitivním a gram negativním bakteriím, bakteriálním sporům, houbám, řasám, virům apod. Rychle se rozpustí ve vodě vytvářející čirý dezinfekční roztok a kyselý roztok pH až 7

Sodík Dichlorisokyanurátový prášek Použití a použití:

- Jako dezinfekční prostředek lze prášek Dichloroisokyanurát sodný používat v oblasti hygieny a kontroly chorob, lékařského ošetření, chovu hospodářských zvířat, zemědělství a ochrany rostlin atd., Jako jsou dezinfekční nápoje, průmyslová voda, nádobí, bazény, hospodářská zvířata, drůbež, ryby a životní prostředí dezinfekce a pravidelné a preventivní dezinfekce nákazy.

-Dichlorisokyanurát sodný lze použít také pro účely odolnosti proti srážení, tkaní a bělení vlny, odstranění řas pro průmyslovou cirkulační vodu a chlorování kaučuku, bělidla, atd.

Neexistuje žádný špatný účinek hlášený lidem, je populární jak na domácích, tak i zámořských trzích.

Fengchen Group je předním dodavatelem 60% práškového natriumdioxidu sodného z Číny. Specializujeme se na velkoobchodní i hromadné dodávky, takže všichni naši klienti mají právo na to, když potřebují, ten správný dodavatel sodné soli Dichloroisocyanurate 60% prášek. Když si kupujete nebo zakoupíte 60% prášek ze sodné soli Dichloroisocyanurate, obráťte se na společnost Fengchen Group.

-----------------------------------

Popis tablety Dichlorizocyanurátu sodného (SDIC):

Ve formě tablet jsou dostupné v různých silách. Rychlost uvolňování může být podle požadavku zákazníka rychlá nebo pomalá.

Sodium dichloroisocyanurate Tablet je účinný čistič vody. Jeho účinnou látkou je diklorisokyanurát sodný (DICHLOROS TRIAZINE 2-4-6 (1H-3H-5H) TRIONIC, sodná sůl). Jedná se o směs obsahující suchý chlor, kyselinu Hypochlorus, která je užitečná i v tvrdé vodě. Má nízkou hodnotu pH. Obsahuje stabilizátor chloru a vzhledem k obsahu dispergovatelného chloru působí s úplnou účinností ve vodě s vysokým obsahem organických látek.

SDIC se nazývá také jako NaDCC (sodná sůl dichlorisokyanurátu).

Výhody tablety Dichlorisokyanurátu sodného:

-Tablet je stabilnější forma.

-Opouštějte chlor pouze tehdy, pokud je rozpuštěn ve vodě.

- Tableta s diklorisokyanurátem sodným bude snadnější manipulovat.

-Sklad: Žádné úniky nebo úniky.

- Odolný proti organickému znehodnocení.

- Lze korozivit na pryž a nerez.

Dichlorisokyanurát sodný Použití tablety a aplikace:

1. V nemocnici:

Sodium Dichloroisocyanurate Tablet lze používat v Operačním divadle pro čištění, pohotovostní oddělení, chirurgické oddělení mytí rukou, rukavice a další předměty pro každodenní použití, sterilizace utěrek používaných nemocnicemi.

2. Oblast úpravy vody:

Dezinfekce vodní prevence chorob, jako je diaorhea, cholera, tyfus, žloutenka, gastro, která se převážně šíří kontaminací vodou a je spojena s vysokou úmrtností.

3. Obecná aplikace:

Dichlorisokyanurát sodný může být používán k mytí zeleniny, ovoce a jiných jedlých předmětů, dezinfekčních prostředků pro domácnost, výroby ledu, dezinfekčních prostředků na krmení.

Technické indexy Dichlorisokyanuranu sodného:

Hodnota \ value index \ index name

Nejlepší kvalita

První stupeň

Kvalifikovaný

Účinný obsah chlóru% ≥

60,0

58,0

55,0

Obsah vody% ≤

3.0

5.0

7.0

Hodnota pH 1% roztoku

5,5-7,0

Látka nerozpustná ve vodě% ≤

0,1

Nejvyšší kvalita, sodná Dichloroisokyanurátová tableta nebo továrna na výrobu granulí v Číně ; China Sodium Dichloroisocyanurate 60% dodavatelé suroviny v Číně. Čína Sodium Dichloroisocyanurate Tablet Výrobci v Číně.

Skladování a přeprava:

Sodium Dichloroisocyanurate Powder a Tablet by měly být skladovány na chladném a suchém místě, dodržujte přísná opatření proti vlhkosti, udržujte mimo dosah slunečního světla, nedotýkejte se nitridu a redukčních látek. Mohou být přepravovány vlakem, kamionem nebo lodí.


Pokud hledáte dichlorisokyanurát sodný 60% prášku, nátrium dichlorisokyanurátové tablety (sdic) cas 2893-78-9, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: dichlorisokyanurát sodný 60% prášek, dichloroisokyanurát sodný tablet (sdic) cas 2893-78-9, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like