Sodná sůl karboxymethylcelulózy (CMC) CAS 9004-32-4

Sodná sůl karboxymethylcelulózy je bílý vláknitý nebo granulovaný prášek. Je bez zápachu, hygroskopický, rozpustný ve vodě, nerozpustný v ethanolu, etheru a trimethylmetanu (citováno z Chinese Pharmacopoeia 2010).

Podrobnosti o produktu

Sodná sůl karboxymethylcelulózy CAS 9004-32-4

image001

Čína Sodná sůl karboxymethylcelulózy (CMC) CAS 9004-32-4factory, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: Sodná sůl karboxymethylcelulózy; 2,3,4,5,6-pentahydroxyhexanal sodný, acetát;

Vlastnosti: Bílý prášek nebo zrnitý prášek.

Molekulární vzorec: C8H15NaO8

Struktura vzorce:

image002

Balení: 25 kg / sáček; 25Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:

Sodná sůl karboxymethylcelulózy CAS 9004-32-4


Popis:

Sodná sůl karboxymethylcelulózy je bílý vláknitý nebo granulovaný prášek. Je bez zápachu, hygroskopický, rozpustný ve vodě, nerozpustný v ethanolu, etheru a trimethylmetanu (citováno z Chinese Pharmacopoeia 2010).

Sodná sůl karboxymethylcelulózy CAS 9004-32-4 se používá jako zahušťovadlo v potravinářském průmyslu, jako nosič léčiv v medicíně, jako pojivo a činidlo proti retrogradačnímu zpracování v každodenním chemickém průmyslu. Ochranný koloid používaný jako klížidlo a tiskařská pasta v polygrafickém a barvicím průmyslu. Může být použit jako součást frakční kapaliny pro regeneraci oleje v petrochemickém průmyslu. Karboxymetylcelulóza sodná CAS 9004-32-4 má funkce adheze, zahušťování, zpevňování, emulgace, zadržování vody a suspenze.


Aplikace:

1. Průmysl: Karboxymetylcelulóza sodná (CMC) může být použita jako antivegetační redepoziční činidlo v detergentech, zejména pro hydrofobní syntetické tkaniny. Protišpinivý redepoziční účinek sodné soli karboxymethylcelulózy (CMC) je zjevně lepší než účinek karboxymethylových vláken.

2. Může být použit jako ochranný koloid nebo klížidlo a tiskařská pasta v polygrafickém a barvicím průmyslu.

3. Sodná sůl karboxymethylcelulózy lze použít jako emulgační stabilizátor, pojivo pro tablety a filmotvorné činidlo ve farmaceutickém průmyslu.

4. Tento produkt nachází uplatnění jako součást frakční kapaliny pro regeneraci oleje v petrochemickém průmyslu.

5. Sodná sůl karboxymethylcelulózy (CMC) může být použita jako činidlo proti usazování, emulgátor, dispergační činidlo, vyrovnávací činidlo a adheziva povlaků. Může zajistit rovnoměrné rozložení pevných látek v rozpouštědlech a způsobit, že povlaky nebudou dlouho stratifikovány. Používá se také v barvách.

6. Sodná sůl karboxymethylcelulózy (CMC) může být použita jako pojivo a činidlo proti zpětnému rozkladu v každodenním chemickém průmyslu.


Špičková kvalita, čistá sodná sůl karboxymethylcelulózy (CMC), továrna na prášek / látky, dodavatel, výrobce v Číně.


Pokud hledáte sodnou sůl karboxymethylcelulózy (cmc) cas 9004-32-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Dotaz