Tripolyfosfát křemíku (fosfát křemíku)

Skupina Fengchen nedávno vyvinula netoxický a dvojitě funkční bílý pigment, Tripolyfosfát křemíku (fosfát křemíku).

Podrobnosti o produktu

Tripolyfosfát křemíku (fosfát křemíku)

image001

Čína Silicon Tripolyfosfát (Silicon Phosphate) továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.

Synonyma: trifosfát křemíku

Charakteristika: Bílý prášek.

Balení: 25kgs / bag


Klíčová slova:

Tripolyfosfát křemíku (fosfát křemíku)


Popis:

Skupina Fengchen nedávno vyvinula netoxický a dvojitě funkční bílý pigment, Tripolyfosfát křemíku (fosfát křemíku).

Výrobní proces: Použití národních standardních surovin, hydrotermální reakcí a pak kalcinace při vysoké teplotě.

Bělnost Tripolyfosfátu křemíku (fosfát křemíku) je více než 96 a čistota je 99. Je vhodný pro všechny průmyslové obory: barvy, barvy, kaučuk a plasty, výrobu papíru, elektroniku a další průmyslová odvětví výroby bílých pigmentů. Vytvrzovací činidlo, katalyzátor, antikorozní prostředek, lepidla atd.


Vlastnosti:

Tripolyfosfát křemíku (fosfát křemíku) je netoxický, bez chuti, nerozpustný ve vodě, bod tání 1500 stupňů, měrná hmotnost 2,8, hodnota PH 6-7.

Jako nejslavnější Čína Tripolyfosfát křemíku (Silicon Phosphate) Powder dodavatel v Číně, Fengchen Group Silicon Tripolyfosfate (Silicon fosfát) prášek je dobře zabalen s nejnovější a nejbezpečnější balíček.


Porovnání výkonnosti vytvrzovacích činidel:

Tripolyfosfát křemíku (fosforečnan křemičitý) mohl nejen zabránit nedostatku jiných vytvrzovacích činidel, ale také splňovat standardní požadavky na stavbu antikorozních materiálů.

Zkušební blok vzorce: křemičitan sodný 100, polysilikon fosfát 15, litý kamenný prášek 300 do kyselinovzdorné malty, počáteční doba tuhnutí je 2,17 hodiny, konečný čas tuhnutí je 5,42 hodin, velikost zkušebního bloku: 3 * 3 * 3, test blok je vytvrzován při teplotě místnosti po dobu 2 týdnů, ponořen do kyseliny bez ošetření kyselinou, po 30 dnech. Bublina, bez trhlin, bez zhroucení.

Přeprava a dodání: Fengchen Group je jedním z nejznámějších výrobců silikonového tripolyfosfátu (Silicon Phosphate) v Číně, naše přeprava je profesionální a poměrně rychlá.


aplikace

Tripolyfosfát křemíku (fosfát křemíku) je velmi užitečný v anorganických povlacích.

Vlastnosti povlaků přidaných s fosforečnanem křemičitým: tvrdost přes 6H, časná odolnost proti vodě, žádná změna v povlacích po dobu 5 dnů, žádná abnormalita v blistrech při pokojové teplotě po dobu 139 dnů, odolnost proti vroucí vodě 100 stupňů po dobu 8 hodin.


Fengchen Group je přední dodavatel čínského silikonového tripolyfosforečnanu (Silicon Phosphate) Powder a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné částky, zajištění všech našich klientů mají právo Čína Silicon Tripolyfosfát (Silicon Phosphate) prášek výrobce a dodavatele, když ji potřebují. Až budete chtít koupit nebo koupit Tripolyfosfát křemíku (Silicon Phosphate) Powder z Číny, obraťte se na Fengchen Group.


Top kvalita, čistý Tripolyfosfát křemíku (fosfát křemíku) Prášek / látka továrna, Dodavatel, Výrobce v Číně.


Pokud hledáte pro tripolyfosfát křemíku (fosfát křemíku), kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionální Čína výrobců a dodavatelů v této oblasti. Konkurenční cena a dobrý poprodejní servis jsou k dispozici.
Dotaz