Pyrofosforečnan draselný CAS 7320-34-5

Pyrofosforečnan draselný je vyroben z dihydrogenfosforečnanu draselného tavením a ztrátou molekul vody. Je to bílý krystalický prášek nebo částice při pokojové teplotě.

Podrobnosti o produktu

Pyrofosforečnan draselný CAS 7320-34-5

image001


Čína továrna na výrobu pyrofosforečnanu draselného, ​​dodavatel, výrobce v Číně.

CAS číslo: 7320-34-5

Vlastnosti: Bílý krystalický prášek.

Molekulární vzorec: K4O7P2

Struktura vzorce:

image002

Balíček: 25 Kgs / Fiber Drum

KLÍČOVÁ slova:Pyrofosforečnan draselný


Popis:

Pyrofosforečnan draselný je vyroben z dihydrogenfosforečnanu draselného tavením a ztrátou molekul vody. Je to bílý krystalický prášek nebo částice při pokojové teplotě.

Tento produkt má silnou hygroskopičnost ve vzduchu a pyrofosforečnan draselný se velmi snadno rozpustí ve vodě, ale ne v ethanolu. Vodný roztok je alkalický a má za následek inhibici poškození a fermentace potravin.

Dalším použitím surové pyrofosforečnanu draselného je nahrazení kyanidu draselného za galvanizaci bez kyanidu. S rozvojem národní průmyslové modernizace poptávka po pyrofosforečnanu draselném každým dnem roste. V průmyslu se také používá pro povrchové úpravy, vysoce kvalitní prací prostředky, nátěry barev, čisticí prostředky, dispergační prostředky, pufry atd .; v potravinářském průmyslu se pyrofosforečnan draselný používá jako emulgátor, zlepšovač tkáně, chelatační činidlo, zlepšovač kvality atd.

Čistý pyrofosforečnan draselný pomůže zlepšit chuť a výnos nudlí a zabrání stárnutí sýra.

Tento produkt lze také použít jako komplexotvorné činidlo pro alkalické bezproudové niklování a jako detergent. Pyrofosfát draselný lze také použít jako komplexotvorné činidlo pro alkalické niklování.

Špičková kvalita, čistá továrna na výrobu pyrofosforečnanu draselného, ​​dodavatel, výrobce v Číně.

Pokud hledáte kasfosforečnan draselný casino 7320-34-5, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: pyrofosfát draselný cas 7320-34-5, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like