Sloučenina monopersulfátu draselného nebo peroxodisíranu draselného

Sloučenina monopersíranu draselného nebo peroxidu vodíku peroxymonosulfát Molekulární vzorec: 2KHSO5.KHSO4.K2SO4 Molekulová hmotnost: 614 Peroxosíran draselný (KHSO5), hydrogensíran draselný (KHSO4) a síran draselný (K2SO4) kombinovaná sůl KHSO5=152; KHSO5> 42,8% KHS04=136 K2SO4=174 ...

Podrobnosti o produktu

Sloučenina monopersíranu draselného nebo hydrogenperoxosíran draselný

Molekulární vzorec: 2KHSO5.KHSO4.K2SO4

image

Molekulová hmotnost: 614

Kombinovaná sůl hydrogenuhličitanu draselného (KHSO5), hydrogensíranu draselného (KHSO4) a síranu draselného (K2SO4)

KHSO5=152; KHSO5> 42,8%

KHS04=136

K2SO4=174

2KHSO5.KHSO4.K2SO4> 86%

Představení výrobku

Sloučenina monopersulfátu draselného je volně tekoucí, bílá zrnitá látka a rozpustná ve vodě (20, 256 g / l) stupňů. Složení sloučeniny monopersulfátu draselného zahrnuje hydrogenperoxymonosíran draselný (KHSO5), hydrogensíran draselný (KHSO4) a síran draselný (K2S04). Sloučenina monopersulfátu draselného má relativně vysoký redoxní potenciál. Je proto vysoce účinným okysličovadlem a dezinfekčním prostředkem.

Použití produktu

V průmyslových odvětvích se široce používá sloučenina monopersulfátu draselného, ​​stabilní, pohodlné a vynikající okysličovadlo.

Používá se při ústní hygieně, dezinfekci bazénové a lázeňské vody, PCB leptadle, buničině, bělícím vlněném textilu, rafinaci drahých kovů.

Monopersulfát draselný se také používá v organické syntéze, jako je epoxidace dvojných vazeb organické molekuly, nebo jako iniciátor při mnoha radikálních polymerizacích.

Kromě toho může sloučenina monopersulfátu draselného oxidovat sirovodík nebo látky obsahující síru v odpadní vodě, poskytovat kyslík v akvakultuře a bělidlo pro odstranění skvrn při nízké teplotě.

Skladování: Uchovávejte na chladném, suchém a dobře větraném místě. Uchovávejte jej v těsně uzavřených (uzavřených) nádobách nebo sáčcích až do doby použití.

Uchovávejte mimo nekompatibilní látky. Chraňte před zdrojem ohně a tepla. Vyvarujte se vlhkosti a deště. Tonemůžeskladovat společně s nebo blízko redukčních činidel, kyselin, hořlavých materiálů.

Doba použitelnosti: 1 rok.

Pokud hledáte sloučeninu monopersulfátu draselného nebo peroxidu vodíku peroxymonosulfátu draselného, ​​kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních čínských výrobců a dodavatelů v této oblasti. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: monopersulfát draselný nebo peroxymonosulfát draselný, výrobci, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like