Polyhexamethylenbiguanid hydrochlorid (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl

Hydrochlorid polyhexamethylenbiguanidu (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl Název produktu: Polyhexamethylenbiguanid hydrochlorid (PHMB) Synonyma: Hydrochlorid poly (hexamethylenbiguanid) Poly (hexamethylenbicyanoguanid-hexamethylendiamin)

Podrobnosti o produktu

Polyhexamethylen biguanid hydrochlorid (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl

image001.jpg

Název produktu: Polyhexamethylen biguanid hydrochlorid (PHMB)

Synonyma: Poly (hexamethylenbiguanid) hydrochlorid

Poly (hexamethylenbicyanoguanid-hexamethylendiamin) hydrochlorid

PHMB (Poly Hexa Methylen Biguanid)

Hydrochlorid polyhexamethylen biguanidinu

Číslo CAS: 32289-58-0

27083-27-8 (EU) 133029-32-0 (INCI)

Charakteristika: téměř bezbarvá nebo světle žlutá průhledná kapalina. Bezbarvá až nažloutlá tekutina.

Čistota (test): Viz certifikát o analýze.

Molekulární vzorec: (C7H16N3Cl) n = 12-16 C18H41CIN10 (C8H17N5) n.xHCl


Struktura vzorce (podle Molbase):

image002.jpg

Rozpustnost: zcela rozpustný ve vodě.

Balení: Balení: 25 kg nebo 200 kg / plastový buben, 1000 kg / IBC

Skladování: Měli by být uchovávány na chladném a suchém místě a mimo dosah světla; skladovány v uzavřených kontejnerech.

HsCODE: 2925290090

Klíčová slova:

Polyhexamethylen biguanid hydrochlorid (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl

Jiné názvy: Poly (hexamethylenbiguanid) hydrochlorid


Popis:

Polyhexamethylen biguanid hydrochlorid (PHMB-HCl) je široce využíván jako dezinfekční prostředek v komoditách osobní hygieny, jako jsou kosmetika a toaletní potřeby a jako dezinfekční prostředek v bazénech. Hydrochlorid polyhexamethylenbiguanidu (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl vykazuje výrazné vlastnosti kationtových polyelektrolytů. Existují také unikátní metody stanovení PHMB-HCl za použití iontového spojení s organickými anionty a polyanionem. FENGCHEN GROUP poskytne několik koloidních titrací a voltametrickou metodu.

Jako nejznámější dodavatel polychlorovaných polyhexametylén biguanidů (PHMB) CAS 32289-58-0 v Číně, polyfenylhexamethylen biguanid hydrochlorid (PHMB) společnosti Fengchen Group (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl je dobře zabalen s nejnovějším a nejbezpečnějším balíčkem.

Polyhexanid (polyhexamethylen biguanid, PHMB) je polymer používaný jako dezinfekční prostředek a antiseptický.

Při dermatologickém použití se také nazývá polyhexanid. Tento produkt je velmi účinný proti Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus (také MRCA), Escherichia coli, Candida albicans (kvasinky), Aspergillus brasiliensis (plísně), Enterococci odolné proti vankomycinu a Klebsiella pneumoniae (Enterobacteriaceae rezistentní na karbapenem ).

Některé produkty obsahující polyhexamethylenbiguanid hydrochlorid (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl se aplikují na interoperační zavlažování jak před a po operaci dezinfekce kůže a sliznic, pooperačních obvazů, chirurgických a neoperačních ran obvazy, chirurgická koupel / hydroterapie, chronické rány, jako je diabetický vřed na nohy a spálenou léčbu ran, rutinní antisepsi během menších řezů, katetrizace, scopy, první pomoc, povrchová dezinfekce a dezinfekce lnu. Hydrochlorid polyhexamethylenbiguanidu (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl oční kapky byly použity jako léčba očí postižených keratitidou Acanthamoeba.

Dalším dobrým uplatněním PHMB Hcl je, že se používá jako plavecký bazén a lázeňský dezinfekční prostředek místo komodit na bázi chloru nebo bromu.

Hydrochlorid polyhexamethylenbiguanidu (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl se také používá jako složka v některých čisticích prostředcích na kontaktní čočky, kosmetických přípravcích, osobních deodorantách a některých veterinárních přípravcích.

Roztok hydrochloridu polyhexamethylenbiguanidu (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl je důležitou složkou některých farmaceutických nebo veterinárních přípravků.

Dodávka a dodávka: Fengchen Group je jedním z nejznámějších polyhexamethylen biguanid hydrochloridů (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl výrobce v Číně, naše zásilky jsou profesionální a relativně rychlé.


Aplikace:

Hydrochlorid polyhexamethylenbiguanidu (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl se aplikuje jako sanitizátor nebo konzervační látka k usmrcení bakterií. Zachovává grampozitivní bakterie, gramnegativní bakterie, houby a kvasinky a tak dále.

Jako konzervační činidlo se používá poly (hexamethylenbiguanid) Hcl v chemických výrobcích, jako jsou kosmetika, výrobky osobní hygieny, změkčovače tkanin, roztoky kontaktů, ruční mytí atd., Polyhexamethylen biguanid hydrochlorid (PHMB) CAS 32289-58-0. Tento produkt je také běžně používán v oblasti eviromental dezinfekce, například v nemocnicích, školách, hotelech a mnoha dalších veřejných místech.

Fengchen Group je přední čínský polyhexamethylen biguanid hydrochlorid (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl dodavatel a výrobce. Specializujeme se na velkoobchodní a hromadné množství, abychom zajistili, že všichni naši klienti budou mít pravý výrobek a polychlorovaný polyhexamethylenbiguanid (PHMB) CAS 32289-58-0 výrobce a dodavatel poly (hexamethylenbiguanid) Hcl, když ho potřebují. Když si kupujete nebo zakoupíte PHMB Hcl z Číny, obraťte se na společnost Fengchen Group. Můžeme být vaší dokonalou volbou.


Osvědčení o analýze (COA, TDS)

Specifikace:

Účinná látka: Hydrochlorid polyhexamethylenbiguanidu (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl

Vzhled: mírně žlutý až bezbarvý a čirý

Obsah (v%): 20

Voda (% hmotn.): 80max.

Celkový kov (ppm): 100max

Ordor: žádné ordor. PH (20% voda): 3,0 až 5,5

Bod bodování (° C): 102-103

Specifická hmotnost při 25 ° C (g / cm3): 1,03-1,05

Rozpustnost ve vodě (20 ° C): velmi dobrá

Balení: 25 kg / 200 kg / plastový buben


Ostatní jména:

Poly (hexamethylenbiguanid) hydrochlorid

Poly (hexamethylenbicyanoguanid-hexamethylendiamin) hydrochlorid

PHMB (Poly Hexa Methylen Biguanid)

Nejvyšší kvalita, čistý polyhexamethylen biguanid hydrochlorid (PHMB) CAS 32289-58-0 Poly (hexamethylenbiguanid) Hcl factory, dodavatel, výrobce v Číně.

Související produkty:


Pokud hledáte polyhexamethylen biguanid hydrochlorid (phmb) cas 32289-58-0 poly (hexamethylenbiguanid) hcl, přivítejte nás kontaktovat. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: polyhexamethylen biguanid hydrochlorid (phmb) cas 32289-58-0 poly (hexamethylenbiguanid) hcl, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like