Farmaceutický stupeň prášku zinečnatého BP2012 CAS 1314-13-2

Farmaceutický stupeň Prášek zinečnatý BP2012 CAS 1314-13-2 Název výrobku: Oxid zinečnatý prášek Synonyma: Oxozinc, Zinci oxydum, Zincum oxydatum Číslo CAS: 1314-13-2 Charakteristika: bílý prášek. Stupeň: Farmaceutický stupeň hodnocení: 99,0% ~ 100,5% Oxid zinečnatý Vzorec: ZnO Struktura: KEY slova: Zinko ...

Podrobnosti o produktu

Farmaceutický stupeň prášku zinečnatého BP2012 CAS 1314-13-2

Pharmaceutical Grade Zinc Oxide Powder BP2012.jpg

Název produktu: Prášek z oxidu zinečnatého

Synonyma: Oxozinc, Zinci oxydum, Zincum oxydatum

Číslo CAS: 1314-13-2

Charakteristika: bílý prášek.

Stupeň: Farmaceutický stupeň

Test: 99,0% ~ 100,5% oxid zinečnatý

Vzorec: ZnO

Struktura:

Pharmaceutical Grade Zinc Oxide Powder BP2012 formula.jpg

Klíčová slova: oxid zinečnatý, oxid zinečnatý, oxid zinečnatý, farmaceutický stupeň, API zinku z farmaceutického hlediska , surovina

Balení: 25 kg / Drum; 25 kg / taška; nebo 1000 kg / velká taška

Doba odeslání: do 3 dnů po zaplacení.

Popis:

Oxid zinečnatý je anorganická sloučenina. ZnO je bílý prášek. Je nerozpustný ve vodě. A oxid zinečnatý je široce používán jako přísada v mnoha materiálech a výrobcích včetně plastů, kaučuků, keramiky, cementů, skla, maziv, nátěrových hmot, lepidel, pigmentů, tmelů, potravin, baterií, feritů, pomocné pásky. Oxid zinečnatý se vyskytuje přirozeně jako minerální zincite, ale většina oxidů zinečnatých se vyrábí synteticky.

Oxid zinečnatý je mírně astringentní a lokální pro-tektant s určitým antiseptickým účinkem. Používá se také v obvazech, pastách, mascích, zubních cementách a jako opalovací krém.

S astringentními, zklidňujícími a ochrannými vlastnostmi se oxid zinečnatý používá v topických přípravcích na ekzém, lehké excoriace, rány apod. Odráží také ultrafialové záření a může být použit jako fyzikální opalovací krém.

Surový oxid zinečnatý je žlutavě šedá zrnitá pevná látka bez zápachu. Primárním rizikem je hrozba pro životní prostředí. Pokud dojde k netěsnosti, je třeba přijmout okamžitá opatření k jejímu rozšíření do životního prostředí. Dlouhodobá inhalace prachu z oxidu zinečnatého může způsobit horečku s výskytem žaludku s příznaky nevolnosti a zvracení.

--------------

Oxid zinečnatý, farmaceutický stupeň USP, BP, EP je oxid zinečnatý kov. Tento chemický vzorec je ZnO, 1 atom zinku a 1 atom kyslíku, které jsou spolu spojeny iontovou vazbou. Oxid zinečnatý Pharma Grade existuje v přírodě jako minerální zincite. Prášek zinku z oxidu zinečnatého FENGCHEN GROUP je vyráběn za použití zinku, který je vyčištěn destilací na oxid zinečnatý z medicíny. Náš prášek z oxidu zinečnatého je "přírodně totožný minerál", jinými slovy FENGCHEN GROUP je zinkovým oxidem farmaceutického stupně USP, BP, EP je přesně to samé, co byste našli v přírodě. Jediný rozdíl spočívá v tom, že je vyráběn v rozsáhlých laboratořích.

---------------------

Jako profesionální Čína čisté farmaceutické zinku oxidu prášku suroviny API dodavatele a výrobce, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a export čistého oxidu zinečnatého pharma stupně prášku z Číny téměř 10 let.


Indikace a použití oxidu zinečnatého:

Může být použita k doplňkové léčbě dermatitidy plenky. Také oxid zinečnatý může být použit k léčbě drobných kožních podráždění (např. Řezy, popáleniny, krupice). Oxid zinečnatý může být použit v mascích, krémách a pleťových mlécích, aby se zabránilo spáleninám a jinému poškození naší pokožky způsobené ultrafialovým světlem.

Oxid zinečnatý má mnoho dalších aplikací. Je široce používán jako přísada v mnoha materiálech a výrobcích včetně plastů, keramiky, skla, cementu, maziv atd.

Farmaceutická a zdravotní péče, je také široce používána k léčbě různých druhů kožních onemocnění, jako jsou dětské prášky a bariérové ​​krémy k léčbě plenkových vyrážek, kalamínového krému, šamponů proti lupům a antiseptických masti.

Mechanismus působení oxidu zinečnatého:

Funguje tak, že poskytuje fyzickou bariéru, která zabraňuje podráždění pokožky a pomáhá léčit poškozenou pokožku.

-------------------

Nabízíme oxid zinečnatý v několika formách, včetně:

Oxid zinečnatý USP, BP, EP Farmaceutický stupeň prášku a pelety

Oxid zinečnatý Povrchová úprava

Nabízíme více než 40 konkrétních stupňů, které vyhoví vašim potřebám.

--------------------


COA oxidu zinečnatého:

Testovací položka

Standard

Výsledek

ZnO (suchý)

99,0% ~ 100,5%
Oxid zinečnatý

99,2%
Oxid zinečnatý

Tak jako

0,0005% Max

0,0001%

CD

0.001% Max

0,0001%

Fe

0,02% Max

0,002%

Ztráta při zapalování při 500 ° C

1,0% Max

0,1%

Alkalinity

Měli by vyhovovat

Dodržuje.

Karbonát a látky Nerozpustné v kyselině

Měli by vyhovovat

Dodržuje.

Závěr: Náš oxid zinečnatý splňuje požadavky BP2012.

Nejvyšší kvalita, Čínský čistý oxid zinečnatý prášek farmaceutické třídy továrny v Číně; Čína Dodavatelé surového oxidu zinečnatého v Číně. Čína Zinkový oxidový prášek API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte farmaceutický prášek z oxidu zinečnatého bp2012 cas 1314-13-2, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý post-prodejní servis.
Hot Tags: farmaceutický prášek z oxidu zinečnatého bp2012 cas 1314-13-2, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

Mohlo by se Vám také líbit