Paraformaldehyd nebo paraformaldehyd 95%, 96% prášku nebo přísad CAS 30525-89-4

Paraformaldehyd nebo paraformaldehyd 95%, 96% prášek nebo pelety CAS 30525-89-4 Název produktu: Paraformaldehyd nebo Para Formaldehyd Synonyma: Paraformaldehyd 95%, 96% Mlecí, prášek Číslo CAS: 30525-89-4 Charakteristika: bílý prášek nebo pelety . Test: 95% Min, 96% Min, 91% Min Formula: (CH 2O) n ...

Podrobnosti o produktu

Paraformaldehyd nebo paraformaldehyd 95%, 96% prášek nebo pelety CAS 30525-89-4

Paraformaldehyde Or Para Formaldehyde 95%, 96% Powder Or Prills.png

Název produktu: Paraformaldehyd nebo paraformaldehyd

Synonyma: Paraformaldehyd 95%, 96% cévy, prášek

Číslo CAS: 30525-89-4

Charakteristika: Bílý prášek nebo pelety.

Test: 95% Min, 96% Min, 91% Min

Vzorec: (CH 2O) n

Vzorec struktury:

Paraformaldehyde Or Para Formaldehyde 95%, 96% Powder Or Prills formula.png

Informace o balení: 25 kg / taška
Klíčová slova: paraformaldehyd, paraformaldehyd

Číslo UN: 2213
HSCODE: 29126000

Popis:
Paraformaldehyd se široce používá k výrobě různých pryskyřic s převážně fenolem. Jedná se o bílou krystalickou pevnou látku vzniklou polymerací formaldehydu. Paraformaldehyd reaguje s fenolem, močovinou, melaminem nebo resorcinolem za vzniku pryskyřic použitých jako pojivo v překližce a dřevotřískové desce.

Použité plochy Paraformaldehyde 95%, 96% cév, prášek:
- Paraformaldehyd je určen k výrobě fenolové močoviny a melaminových pryskyřic a fenolu a různých lepidel.
- Paraformaldehyd může být použit k výrobě výměnných pryskyřic (chloromethylační reakce)
- oblast farmářských chemikálií: Parformaldehyd složený acetochlor, butachlor, atd
- barva: Paraformaldehydová kompozitní high-end automobilová barva
- výroba papíru: Zesilovač pro paraforaldehydový kompozitní papír
- organické suroviny: pro výrobu glycerolu, kyseliny krystalové a tak dále
- pěstitelský průmysl: Paraformaldehyd používaný jako dezinfekční prostředek proti fumigaci
- lití: Paraformaldehyd se používá k přípravě odlupování odlévání a lepidla odlévací syntézy
- ostatní: lékařství a dezinfekce
Paraformaldehyd použitý namísto formaldehydu (vodného roztoku) pro vysokou reaktivitu a koncentrace obsahu Aldecude reagovala s nízkým obsahem vody

Použití parformaldehydu 95%, 96% cév, Prášek:
Paraformaldehyd nebo paraformaldehyd Používá se v organickém chemickém průmyslu, syntetické pryskyřici a farmaceutickém průmyslu, také používaný jako sterilizační činidlo.

Manipulace s paraforaldehydem 95%, 96% cév, Prášek:
Doporučuje se použití schválených respiračních systémů, brýlí, rukavic a vhodného oděvu
Dodáváme Paraformaldehyd do celého světa.

------------------------

ParaFormaldehyd, Para Formaldehyd je pevná forma tekutého formaldehydu. Je klasifikována jako termoplastická, paraformaldehydová, paraformaldehydová sloučenina vykazuje typické charakteristiky podobných polymerů s polyoxymethylenglykoly s dlouhým řetězcem, jmenovitě schopnost obrátit se na tekutinu při vystavení teplu a při ochlazení nebo ztuhnutí k tvrdému sklovitému materiálu . Paraformaldehyd, paraformaldehyd lze ve skutečnosti roztavit a ochladit opakovaně a stále si zachovávat své vlastnosti beze změny.

 

Protože ParaFormaldehyd, paraformaldehyd je v podstatě kondenzovaná forma formalinu, nebo jinde řečeno, vodný formaldehyd, má téměř stejné vlastnosti. Paraformaldehyd, paraformaldehyd může ve skutečnosti nahradit vodný formaldehyd za vzniku pryskyřičného vazebného materiálu potřebného k výrobě dřevotřískové desky a překližky v kombinaci s melaminem, fenolem nebo jinými reaktivními látkami. Ve skutečnosti existují určité výhody tím, že tak učiníte. Za prvé, Paraformaldehyd, paraformaldehyd mohou být použity k výrobě většího výtěžku surového produktu. Za druhé, paraformaldehyd, paraformaldehyd umožňují vynechání vody z reaktivního činidla před zpracováním až 20krát.

Paraformaldehyd, Para Formaldehyd je také klasifikován jako aldehyd, protože obsahuje karbonylovou skupinu. V případě paraformaldehydu, paraformaldehydu, je uhlíkový atom vázán na dva atomy vodíku. Aldehydy typicky vypouštějí silný zápach, což svědčí o zřetelné vůni mnoha známých botanik, jako je skořice a vanilka. Paraformaldehyd, roztoky na bázi formaldehydu Para jsou také dobře známé jako biologické fixační prostředky schopné inhibovat buněčnou degradaci v důsledku rozpadu enzymů a bakteriální replikace. Proto se formaldehyd a jeho deriváty, včetně paraformaldehydu, paraformaldehydu, používají k ochraně vzorků tkání.

Navíc tyto vlastnosti činí z ParaFormaldehyde, Para Formaldehyd vhodný jako fungicid a pesticid. Je široce používán ve výrobě hnojiv, zářivky a některých chemikálií používaných v oblasti fotografování a tisku. ParaFormaldehyd, Para Formaldehyd je také více než populární u široké škály spotřebních komodit, včetně vitamínů, komodit osobní hygieny a komodit pro čištění domácností.

 

Jako profesionální Čína ParaFormaldehyde, Para Formaldehyd suroviny dodavatele a výrobce v Číně, FENGCHEN GROUP CO, LTD dodává a vyváží ParaFormaldehyde, Para Formaldehyde API z Číny v Číně téměř 10 let.

 

Stejně jako formaldehyd, paraformaldehyd, paraformaldehyd lze snadno vstřebat do dýchacího systému. Může být rychle metabolizován, aby se formoval a vylučoval do plic nebo ledvin. Nicméně, zatímco ParaFormaldehyd, Para Formaldehyd se rychle degraduje v životním prostředí a nehromadí se v životním prostředí nebo ve volné přírodě, existuje mnoho důkazů, které naznačují, že ParaFormaldehyd, Para Formaldehyd je škodlivý pro lidské zdraví. Výzkumy a studie ukázaly, že opakované a dlouhodobé působení paraformaldehydu, paraformaldehydu, dokonce i v malých množstvích, může vést k karcinomům nosních skvamózních buněk. ParaFormaldehyd, Para Formaldehyd je také koroze kůže a sliznic. Proto je třeba věnovat zvláštní opatrnost, když to zvládneme.

-----------------

Hlavní indexy paraformaldehydu


Testovací položka

Standard

Výsledek

Vzhled
ParaFormaldehyd

Bílý prášek nebo pelety.

Dodržuje

Identifikace
ParaFormaldehyd

Měli by vyhovovat.

Dodržuje

Bod tání

135 ° C až 170 ° C

Dodržuje

Popel

0,03% Max

0,01%

Kyselost (kyselina mravenčí)

0,05% Max

0,031%

Fe

≤0,002%

0,001%

Stanovení
ParaFormaldehyd

≥ 96,0%

96,1%

Nejvyšší kvalita, Čína Čistá paraformaldehyd nebo Para Formaldehyde Prášek / látka továrna v Číně; Čína ParaFormaldehyde nebo Para Formaldehyde Dodavatelé surovin v Číně. Čína ParaFormaldehyde nebo Para Formaldehyde API Výrobci v Číně.

Pokud hledáte paraformaldehyd nebo paraformaldehyd 95%, 96% prášek nebo pells cas 30525-89-4, kontaktujte nás. Jsme jedním z předních a profesionálních výrobců a dodavatelů v této oblasti v Číně. K dispozici je konkurenceschopná cena a dobrý poprodejní servis.
Hot Tags: paraformaldehyd nebo paraformaldehyd 95%, 96% prášku nebo pelety 30525-89-4, výrobce, dodavatelé, cena
Dotaz

You Might Also Like